Nintendo 3DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 10. 2010 19:37

Zdržuju se hlasování. Před třemi lety jsem si myslel jedno, ale dnes. No, řekněme, že spousta věcí se změnila a člověk si nemůže být ničím jistý.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 10. 2010 19:55

Apple si diky AppStore a Steamu uvedomilo ze ve hrach se toci velke penize..ale az tu bude pravy Apple HH, tak si jeste pockame.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 10. 2010 20:04

Apple vždycky směřoval do segmentu multifunkčních zařízení pro oběti módní vlny :-) Rozhodně ne pro hráče. Hráč chce hrát a ne při tom být rušen telefonáty, smskami a jinými vychytávkami...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 3. 10. 2010 22:04

Na to je iPod :mrgreen:
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 10. 2010 22:27

No dobře no... Jenže ten tolik neletí :-) Apple bude mít problém v tom, že konkuruje sám sobě...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 3. 10. 2010 22:52

To je omyl, iPod se prodává pořád dobře, iPod není jen iPod touch přece... Ne každý chce iPhona... Jak jsem psal, třeba já bych si handheld nekoupil, prostě mi příjde že pro mne dneska už nemá smysl, ale klidně si zařídím kartu a budu si kupovat hry na iPhone, protože jsou oproti handheldu co - ano - správně - levné !
Takové GTA: China Town za 250 ? No jéje... A co teprve až se objeví hry na unreal enginu 3... Což mi příjde jako zázrak...Ony vůbec hry na iPhonu nevypadají venkovcem špatně, jak jsem už psal, jsou laciné no a na nové čtyřce jsou ještě o dva fousy hezčí, protože díky většímu rozlišení mají něco jako HW AA.

Pak je tu ještě jeden "epic fail" - ale ze strany applu, těžko říci jak moc tolerovaný... (Oficiálně samozřejmě netolerovaný.) Po JailBreaku se dá na iPhon/iPod -warezit. A lidi vždycky kupujou víc to na co se dá krást... Viz Xbox vs. pé es tři... Samo, je to ilegální, ale dá se snad snadno warezit na nintendo anebo pé es péčko ? Nedá ! Ano, jasně jsou tu poctiví cvoci co by nikdy jail break nenechali provést, jako třeba já, ale hodně lidí to hodí za hlavu, jailbreakne - a tahá a tahá a tahá...

Viděli jste tech demo Rage ? Ano je to tech demo, ale kdo říká že se to nepovede
opravdu spustit i na iphonu v plné -ostré - verzi ? Apple má dneska hodně velký vliv a tak si pište že se to povede, iPhone je pro vývojáře zlatý důl...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 10. 2010 22:55

Myslím pochopitelně iPod, na kterém se dá hrát...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 3. 10. 2010 23:41

Já samozřejmě taky, jinak by to ani nedávalo smysl :-)

PC: Už jsem viděl různých techdem.....a kolikrát to pak v reálu vypadalo úplně jinak. Pokud se podíváš na papírové parametry HW iPhone, tak je VELMI slabý. Slabší než Galaxy S.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 10. 2010 00:00

PC- a mas tam taky neco jinyho, nez to tovoje GTA a "nejaka hra na UE3" ktera jeste neni na svete? Myslim ze kvalitu GTA na IP jsme ti dostatecne okomentovali.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 10. 2010 00:08

Nemá tam nic...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 4. 10. 2010 00:15

Tak já bych řekl že hodně her, zvláště od Gameloftu je dost dobrejch.
Samsung Galaxy S není silnější než iPhone 4, ano je silnější nežli iPhone 3GS ale se čtyřkou je to porovnatelný telefon. Ono je veřejným tajemstvím že vnitřnosti jsou plus minus autobus stejné, liší se jen technologie displej, kdy iPhone 4 má větší rozlišení. Kvalitou konstrukce však vítězí Apple, sklo a hliník je sklo a hliník, tohle Samsung z neznámého důvodu nezvlád.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 10. 2010 00:17

Co furt melete o tom Unrealu? Co tam v tom demu bylo tak úchvatnýho? Kostry a na nich textury, nic víc.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 10. 2010 00:27

PC píše:Tak já bych řekl že hodně her, zvláště od Gameloftu je dost dobrejch.

Kdyz uz, tak ty porty dela hlavne EA.

A ktery hry to jsou, kdyz je jich tak moc?

PoP je dejme tomu graficky srovnatelny se 3 roky starou PSP verzi. Assassins Creed taky. (DS verze, Bloodlines je zase nekde jinde). A kdyz se podivas na zebricek nejlepsich IP her, tak tam dominuji casualy jako Angry Birds a Puzzle Questy.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 4. 10. 2010 05:36

Ježiš marja PC! DSko není telefon ale konzole! Ne nějakej telefon. Když pořád tak básníš o tom iPhonu a když jsi ho prý "navrhnul" tak si jdi koupit. iPhone ti nedá nic originálního. K tomu ještě 3g iPhone neměl ani foťák, takže si s ním mohl buď volat a nebo jít rozbíjet okna. Ta čtyrka taky není nic revolučního. Měl jsem jí v ruce a věř mi nebo ne, radši bych si za ty prachy šel přenosnej počítač.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 10. 2010 08:45

3G fotak samozrejme ma. Chybi mu kamera, ale to se da ocurat softem.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků