Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 9. 2010 14:06

N.Marko píše:No kdyz to ríká Nintendák jako ty PSK, tak na tom neco asi bude. Muzu tedy ocekávat, ze mi zítra prijde ze?

Pokud jsi včera objednával a objednal jsi starter pack, tak určitě ;-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 9. 2010 14:09

Vcera a jenom ten klacík. Kameru mám.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 16. 9. 2010 14:34

Společnost 2K Games dnes odhalila už třetí DLC pro druhý díl Mafie. Hráč se v rozšíření nazvaném Joe’s Adventures chopí Joea Barbara, nejlepšího přítele Vita Scaletty, a to v době, kdy je právě Vito ve vězení. Joe v dramatické příběhové složce zjistí, proč Vito sedí v lochu, zároveň také odhalí tajemství mocné mafiánské rodiny Clementů. DLC tak rozšíří příběhovou složku, dále nabídne nové lokace, zbraně a boční arkádové mise.

Podíváte se tak třeba na vlakové nádraží, do skladu lodí, na pobřeží jezera a do dalších dosud neviděných budov v Empire Bay. Vývojáři dále upozorňují na nové oblečení a další hudební skladby typické pro dobu 40. a 50. let minulého století. Hráče by ale výrazněji mělo potěšit několik bočních úkolů. V arkádových misích totiž bude možné sbírat body a v případě solidního výsledku se zapsat do high-score tabulek na internetu, čímž Mafia hráče naláká k vylepšování sebe sama.

DLC Joe’s Adventures vyjde ještě letos (přesné datum zveřejněno nebylo) na obvyklých místech pro všechny platformy, cena je zatím neznámá. Poslední stahovatelný balíček pro druhou Mafii, Jimmyho vendeta, vyšel nedávno a obdržel od nás šest bodíků z deseti.

Zdroj: hrej.cz
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 9. 2010 14:34

No pokud sis objednal jen klacík, tak se bojím, že to zítra mít nebudeš. Teprve dnes je sony odeslalo na centrálu a v pátek se budou rozesílat...takže si počkáš do pondělí

Jinak zatím jednoznačně nejzábavnější demo je Start the party...normálně mám chut si tu hru koupit :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 9. 2010 14:49

Si delás gluteus maximus nebo co? Zase výkend v..... Se na to vy....
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 9. 2010 14:58

No jo, SONY to ***** jak jsem už psal...dodala jen starter packy, navigační, nabíječky a hry...já sám jsem taky vzal ten starter pack ikdyž kameru mám...prodal jsem ji kamarádovi :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 16. 9. 2010 17:07

Chtel jsem se zeptat, jak pripojim k PS3 externi HDD? Pichnu ho tam pres kabel a nic nenajde :(
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 16. 9. 2010 18:25

musi byt nafotmatovany na FAT32.. NTFS plejko nenajde.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 16. 9. 2010 19:51

Mimochodem kdyby měl někdo cestu přes OC Nový Smichov(Praha 5), tak u Datartu jsou 2 PS3 s MOVE ovladačema.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xb0x 17. 9. 2010 05:58

Predpokladam ze kdyz si koupim eyetoy pro PS3 z bazaru, tak to asi nevadi co.. je to furt ta sama :) No sem zvedavej az jak pridaj podporu pro stare hry. Jde mi hlavne o MAG a obecne multiplayer strilecky. Pote se rozhodnu zda Move koupit. (Nevite nekdo zda nekdy nekdo psal ze mu v PS3 fungovala i jina kamerka nez ta eyetoy? I kdyz ona neni draha co.. tusim nakych 500kc vic se neusetri...)
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 17. 9. 2010 10:49

No pro upresneni se ji rika PS3 Eye, Eye Toy je ta pro PS2. Hlavne Starter Pack jde pres ruzne e-shopy sehnat za 990Kc! viz. gamepower.cz

/edit: Jeste vcera sel - Vyprodano :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lepus 17. 9. 2010 11:53

tak valkyra už dorazila škoda že šance zahrat si bude až v sobotu večer :(
trolling is a art
Lepus
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 17. 9. 2010 12:57

Final Fantasy Versus XIII ingame



Scany ze stejnych lokaci uz k videni byly, zde poprve v pohybu.
Naposledy upravil sega.maniac dne 17. 9. 2010 13:02, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 17. 9. 2010 13:02

On má fakt svítící podrážky. :D Takhle off screen to vypadá hodně pěkně. A snad tam bude i volnost pohybu, když tam skáče z výšek.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 17. 9. 2010 13:06

Jj, ale presne tohle jsem cekal, pro hrace ofiko nic a ukazka pouze exkluzivne pro ucely vystavy. Tedy slo jen o to kdo to prvni natoci a da na youtube :-) Na FF Versus XIII se ale skutecne tesim, pekne. Snad se brzy dockame i neceho lepsiho. Ta volnost pohybu tam byt ma.
Naposledy upravil sega.maniac dne 17. 9. 2010 13:10, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků