Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 8. 2010 13:42

Ještě kdyby to bylo vážně rally :-) On je to spíš takovej autokros...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 30. 8. 2010 13:47

no ved mas tam aj rally aj rally cross :D Moje najoblubenejsie eventy su samozrejme rally a trail blazer, to je skoro to iste co rally akurat su stage trosku dlhsie a trat je skor charakter hill climbu. Rally crossu neni zas tak mnoho aby sa to nedalo vydrzat :D
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2010 13:48

A je to třeba něco jako RBR? Právě kvůli absenci nějakých lepších rally závodů musím čekat na GT5, ale už brzo to tu bude :-)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 30. 8. 2010 13:51

RBR je samozrejme viac hardcore, DiRT 2 je skor americky styl rally. Co sa tyka fyziky, tak buginy a podobne blbosti sa ovladaju tak ze sa to da v pohode jazdit. A rally auta su spracovane perfektne. Osobne mi handlig v DiRT 2 pripada asi najprirodzenejsi zo vsetkych rally hier.
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 8. 2010 14:01

S GT5, jako simulací rally, bych taky moc nepočítal... Spíš bych počkal na tu oficiální WRC hru...
Dirt 2 je taková přirozeně se tvářící arkáda (asi jako GRID) :D I když je pravda, že chování aut je srovnatelné s 10 let starými rally hrami (Rally 2000, Rally XTreme). Trochu mě mrzí, že se mi ztratilo Rally Trophy a teď ho nemůžu nikde sehnat. To bylo taky kvalitní.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2010 14:06

Také se trochu bojím, ale zase Japonci, snad nevydají nějaký polotovar. Už na tom chvíli pracují, tak by to mohlo být dobré.

Rally trophy mi přišlo lepší na klávesnici, ale tenkrát to byla super věc. Sice jen pár tratí, ale nic jiného stejně nebylo.

-- 30. 8. 2010 15:07 --

Dneska bych to už ale nehrál :-))
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 30. 8. 2010 14:10

GT5 by som tiez ako rally hru moc nepocital, aj ked moze prekvapit. Momentalne lepsie rally ako DiRT 2 na trhu nie je.
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 8. 2010 14:17

Uuuž jsem to sehnal :-) Paráda.
Si samozřejmě nemyslím, že by PD rally odflákli, ale zase to bude duel jako v předchozích dílech a to prostě není ono...

Hurri: Což je docela smutný...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 30. 8. 2010 14:26

SCobra: presne to mi vadi na GT rally

nechapem preco by to malo byt smutne. Ano ani najprv moc nesedel ten "extreme" styl vsetkeho v DiRT 2 ale pod tym vsetkym je prava rally hra. Neviem ci si to vobec hral, lebo mi pripada ako keby si dirt 2 prirovnaval k Burnoutu.
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 8. 2010 14:28

Smutné je na tom to, že herní průmysl roste, ale žádné kvalitní a realistické rally neexistuje. S dnešním rozpočtem her by to mohlo vypadat o dost lépe jak tenkrát.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 8. 2010 14:31

Přesně tak :-) Kdysi jich byla spousta...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 30. 8. 2010 14:52

teraz placte ze nemate super duper realisticke rally :D

ja si medzitym budem hrat toto:

PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 30. 8. 2010 20:44

Jo dobře jsme zajezdili, hrál jsi s volantem?
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod Hurricane 30. 8. 2010 20:51

SmartinS: nie, volant nemam, preco ?
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 30. 8. 2010 20:55

Že jsem nad tebou vyhrál jen jednou. :)
SmartinS
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků