Facebook

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 8. 2010 19:48

Facebook je jeden z nejlepších nástrojů pro sdílení fotek ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 28. 8. 2010 20:59

Alianna Hitomi píše:facebook je zlo
+1
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Torham 28. 8. 2010 22:51

SCobra píše:Facebook je jeden z nejlepších nástrojů pro sdílení fotek ;-)
Ani ne, starej dobrej imageshack či jiný image server udělá to samé a narozdíl od FB se nemusíš nikam sockovat (= registrovat se jen kvůli tomu, aby sis ty fotky prohlédl) ;) Taky FB nemám rád, takže...

Alianna Hitomi píše:facebook je zlo
rovněž +1 :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 8. 2010 08:58

Jenže z Imageshack pak musíš jak blbec rozesílat odkazy, kdežto na Facebooku se nové fotky zobrazí hned všem tvým přátelům, u kterých to máš povolené, takže ti to ušetří část práce (pak je musíš poslat už jen lidem "facebook je zlo"). Imageshack je na větší galerie sdílené jinak než přes fóra úplně k ničemu, to už je lepší Rajče nebo Picasa...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 29. 8. 2010 09:11

Ano, ale ani na rajčeti či picase se nemusíš extra registrovat, aby sis prohlédl fotky. Na FB ano.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 8. 2010 09:20

To by na FCB dodělat mohli no...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 29. 8. 2010 09:28

Jinak na tohle je FCB dobrý, neříkám. Ale registrovat se tam jen proto, abych si prohlédl fotky? Demence... Chápu, že je to kvůli bezpečnosti, ale fotky by mohli zpřístupnit i bez registrace.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 29. 8. 2010 10:27

Pokud se na FB nastavi spravne soukromi, muzes to (aspon myslim) videt i bez registrace.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 29. 8. 2010 10:30

Paar: ano, to je pravda :) Ale ne všichni to tak mají...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 8. 2010 10:38

Nebo alepoň vybrané galerie. Jenže to neudělají, nemusel by jsi se registrovat.

FB = zlo +2
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 30. 8. 2010 14:56

Torham píše:Jinak na tohle je FCB dobrý, neříkám. Ale registrovat se tam jen proto, abych si prohlédl fotky?


No a proc myslis ze jsem tam regly :-)) Jinak Facebook je dobra vec, sice nic pro me- nepouzivam ho, ale beru to z objektivniho pohledu, narozdil od nekterych ;-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 30. 8. 2010 16:15

sega.maniac píše:No a proc myslis ze jsem tam regly :-)) Jinak Facebook je dobra vec, sice nic pro me- nepouzivam ho, ale beru to z objektivniho pohledu, narozdil od nekterych ;-)
A? Je to můj názor. Jestli je objektivní nebo ne, to je mi u zadnice ;-) Až vám to tam vytáhne nějakej hacker, tak se někdo bude divit ^^ Já prostě nemám sociální sítě rád, s tím se smiř :) A registrovat se JEN kvůli fotkám mi přijde úsměvné, ne-li blbé :) Znával jsem server ukaz.to, který byl výborný - až do chvíle, kdy za PROHLÍŽENÍ fotek chtěli registraci a vybírat peníze... ten server myslím už skončil.

PSK: Pěkné foto :) Škoda, že jsem neměl vatu a že to bylo v Ostravě, kvůli jedné hře takovou štreku nepojedu :-\
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 30. 8. 2010 16:56

Torham: Ty jsi to koukam vubec nepochopil vid? ale to nevadi.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 8. 2010 17:02

Torham píše:Až vám to tam vytáhne nějakej hacker, tak se někdo bude divit


A co by tam vytahl? Jmeno, adresu a par fotek jak lezim ozralej pod stolem? :))
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 30. 8. 2010 17:16

Však FB už byl hacknutej a uniklo 100 milionu účtů.

http://www.bbc.co.uk/news/technology-10796584
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků