Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SPY 27. 8. 2010 20:54

No na gameplay mi vadi, ze nevim kam strilim coz je takovy hodne naprd, hazeni granatu to chce celkem cvik, a hlavne kdyz nekoho chci uskrtit tak nikdy nevim jestli ho budu 2 minuty prehazovat pres rameno nebo se mi ho podari poradne chytnout :). Navic pokud se chci podivat co je kousek dal musim prepinat do person view, coz je hodne nestastny a nezvykly - Samozrejme chapu, ze v dobe PS1 tu moznosti jak to vyresit nebyly.

A ovladani, skoda mluvit, tam kde klasicky byva namapovano zruseni akce tak tady mame potvrzeni, takze vzdycky jak s nekym dotelefenoju, tak ho vytacim znova a pokud je to dlouhej rozhovor, kterej preklikavam treba vic jak minutu tak se obcas stane ze ho posloucham i potreti, protoze mezitim zase zapoemnu, ze zruseni codecu je uplne na jinym tlacitku :mrgreen:

Edit: Aha jsi psal prkenne, ja cetl nejdriv ze perfektni ... :)
Naposledy upravil SPY dne 27. 8. 2010 22:18, celkově upraveno 2
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 8. 2010 20:57

:) jako veterán série se musím jenom jemně usmívat (nic proti). S ovládáním jsem opravdu neměl nejmenší problém (ani na PSP), ale to se ti stane velmi snadno když to mastíš deset let. To ti to pak ani nepřijde a když si někdo začne stěžovat, tak jenom nechápavě zdviháš obočí :D
Naposledy upravil N.Marko dne 27. 8. 2010 20:59, celkově upraveno 1
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 27. 8. 2010 20:59

No jo, ale ty si se serii nezacinal na PS3, kde holt vyvoj her uz trochu pokrocil :)
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 8. 2010 21:00

No právě :)

Ale jak píšu, na PSP to je naprosto zlaté schéma, věř mi.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 27. 8. 2010 21:58

S tím tlačítkem potvrzení/zrušení jsem měl zase problém při hraní MGS4. Tam to jak naschvál přehodili. :D
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 8. 2010 22:23

Do třetího dílu jeli podle Japonského standartu (kolečko ano, X ne), pak to dali na naše západní standarty a taky jsem z toho byl zmatený jako lesní včela.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 28. 8. 2010 08:41

AlienX píše:Ďalsia hra, ktoru by som rad zahral je Uncharted II :)



neverim ze si toto nehral :shock: okamzite utekaj kupit tu hru :D smotanka PS3
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 8. 2010 16:54

Jo to jsem ještě chtěl. Jak se tu někdo ptal na recku na Alpha Protocol, tak tady jsem spáchal něco takového http://markovo.blog.doupe.cz/2010/08/ne ... -protocol/
no a nyní jdu dorazit AvP.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 8. 2010 17:13

Já to taky nehrál :D Vlastně jsem ještě nehrál ani jeden MGS (když nepočítám trénink a demo na PC).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 28. 8. 2010 17:20

skusal som demo deathspank, celkom sranda :D ale viem ze by ma to prestalo bavit po hodke dvoch

kane and lynch ma strasnu grafiku, blbnu mi tam aj farby

NHL 11, standart, nevidim tam rozdiel oproti 09-10, iba hra s pukom korculou
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 8. 2010 21:47

Mno, tak jsem dohrál AvP3. Střídal jsem po levelu každou rasu aby to mělo trochu spád a pro ozvláštnění. Tak nějak nevím, ale z té hry nemám pocit satisfakce. Jasně, udělat příběh za Alieny by asi šlo dost těžko, ale Predátoří a lidská strana mohla přinést snad něco víc. Hra to je jinak dost dobrá, sice to není takový odrovnávač jako Killzone 2, ale zase o trochu lepší než Rezistance 2. Takže jo, je to solidní osmička, ale víc nic.

Multiplayer nikdo nehraje.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 8. 2010 12:26

SCobra píše:Já to taky nehrál :D Vlastně jsem ještě nehrál ani jeden MGS (když nepočítám trénink a demo na PC).


To jsi hrál rovnou čtyřku?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 8. 2010 12:59

Nehrál jsem žádnej :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 8. 2010 13:04

Chyba, nechápu jak se ti to povedlo.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 8. 2010 13:06

Chci to hrát od jedničky, ale nějak mě odradilo to ovládání :-) Někdy se k tomu zase vrátím...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků