Dr.Watson

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 2. 7. 2010 16:07

Bingo!
Ty, ne? 8-)
A tak to máš celkem fuk, jeden má mít pocit, že něco dělá pro ostatní...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 2. 7. 2010 19:41

Máš pravdu, já je čtu - časem hodlám přejít na Linux a Windows nechat jenom jako herní platformu - tvoje deníčky jsou pro mě zdrojem inspirace, kterou určitě budu potřebovat, až si Linux natvrdo nainstaluji a přestanu blbnout s live distry. :-))
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 2. 7. 2010 19:58

ja to tu citam prilezitostne, ale moc sa mi lubi ten tucnak, ktoreho obrazok tu davas :-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 3. 7. 2010 00:01

Hele, hele, nepřehánějte, jo?!
...se začnu červenat. Ale dík.

Malá odměna...


Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 7. 2010 09:05

Darwel píše:Zajímalo by mě, kolik lidí si ten tvůj deníček opravdu čte... :-))

viewtopic.php?p=7536668#p7536668
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 10. 7. 2010 01:26

Máš pravdu, admine :roll:
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 14. 7. 2010 15:58

Odvolávám, co jsem prohlásil-nemáš pravdu admine.
Pokud bych sem napsal, že mám nové uber tetování, popsal ho a nahodil náhledy, bylo by to v pořádku.
No.
A já, holt mám místo tetování Tuxe... A novej program na četbu bible. A jestli to stihnu nahodím screen.
Profil neprofil, blog si kvůlivá pár výlevům zakládat nebudu. Ať už to někdo čte, čili nic.
Nakonec jsem si to přejmenoval na:
Obrázek
Wéčkův Spheniscidae deníček:

.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 16. 8. 2010 16:44

Obrázek
Wéčkův Spheniscidae deníček:

... ono to vypadá že nepíši ale já jen déle přemejšluji...
Anebo mne spíš nebavilo (chvíli) dloubat v různých OS. Tyto se asi naštvaly bo po instalaci BG2 mi někam odešel z Windows nějaký pan Hal, bez něhož to asi nešlo. Vytáhl jsem tedy na svět svoji starou N-Lite verzi a po instalaci mi zase nešel rozchodit modem. Tedy mám novou a čistou a plnou instalaci Win XP Prof.. A jelikož a poněvadž jsem zvlčilý a zlenivělý Linuxem (jojo, Linux je fakt pro lenochy a chvátající a vůbec, pro pohodlné lidi) nedokáži se dokopat abych tam nainstaloval ovladače, programy a nějakou tu hru, anať Win mám jen kvůlivá hrám, že. Na běžný život a sem tam něco k práci mám Linuxíka Mint v poslední KDE verzi.
Ale. Jsa lenivým i tak jsem do linu nahodil tradiční bezproblémové hry a to Pharaa a Caesara 3. A protože jsou tam porád takové ty kecy jako "vlož do mechaniky originální CD", zapátral jsem po něčem nikoliv nepodobném Alcoholu 120% nebo DaemonuTools. Našel jsem AcetoneISO. Jednoduché, malé a vyhovující. Je fakt, že potřeba přepsat cestu k mechanice ve Wine ale to už je sranda.
A až já jednou přijdu na to, jak rozjet Spellcross v Linuxu tak ty XPéčka zkusím prodat na Aukru :D
Co z toho plyne?
1/ Windows nic nevydrží, zvláště pak ne solidní RPG-hru
2/ Linux je nainstalovaný "hned" i s programy a aktualizacemi
3/ Holmesová stejně nevidí rozdíl leda až když chce lézt do PowerPointu
4/ proč bychom se netěšili, když nám Pán Bůh Linux dal ;)

v dešti jsem jel kolem pěti bedel, jdu pro ně, bude véča...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 8. 2010 23:47

Pani, ono uz se resi jak na Linuxu rozjet Spellcross? Jeste nejakej ten rok a treba tam pojede i nejaka 3D hra. :))
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 17. 8. 2010 03:53

Lo!Zza píše:... treba tam pojede i nejaka 3D hra. :))

co to je? Je to v CZ? Strategie, nebo RPG? Že bych si to zahrál...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 8. 2010 08:30

Lo!Zza píše:Pani, ono uz se resi jak na Linuxu rozjet Spellcross? Jeste nejakej ten rok a treba tam pojede i nejaka 3D hra. :))

Jedou celkem běžně ;-) Už i Wine umí DirectX 9 :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 18. 8. 2010 12:42

Obrázek
Wéčkův Spheniscidae deníček:
... ten čudlík na děkování je na prdík bo jsem si málem poděkoval chca (pro šťouraly podle vzoru "chca-nechca" :D ) se citovati. Děkuji...
Tedy na názoru Linux vs. hry něco je i když jsem přesvědčen, že většina závad sedí na židli. Jsem toho jasný příklad.
Balduři podle databáze wine jedou jak hondy, nicméně WatsoLama je nerozjel ani po půldenní usilovné práci :D A kdyby nebyl Beran, mohl je hodit hnedle do VirtualBoxu protože Planescape Tormentík tak odehrál alespoň 3x... A to von né. A že prý zkusí namountovat imáge a když to nejde růčo, půjde to Acetónem(ISO) a když ne tak tak scriptem v Playlinuxu a když ne scriptem na BG2 tak pěticédovým na jednotku a když ani to né tak že to bude některá z 20-ti wine-verzí... A samozřejmě v průběhu celé operace jukal na návod na zprovoznění her s Infinity enginem, nicméně co? Nicméně to je návod někoho CIZÍHO ;) A tak ono je to fuk protože ve virtualu je to nainstalené za 5 minut. Takže jsem nakonec ustoupil a budu to hrát v pseudowidlích :D Jede to bezvadně protože proč??
Protože Watson
je:
je děsně chytrý! Někdy skoro jako Boo ... ;)

Upozornění ministranta zdravotnictví: Tento post Vám může způsobit újmu na duchu, těle i charakteru, IQ nevyjímaje!


A javový dodatek...

přejato z ABCLinuxu, I. Bíbra a ještě někoho z června.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 25. 8. 2010 13:36

Obrázek
Wéčkův Spheniscidae deníček:

Obrázek

...převzato přez Root.cz a tam je někde odkaz.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 8. 2010 15:58

Co bylo za problém s tím BG2?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 25. 8. 2010 17:13

Už nevím, jedu to naprosto v klidu ve VirtualBoxu, stejně v něm ty Win XP mám kvůlivá učebním programům. Nainstalit do Wine to šlo a pak už nevím co mi kikslo. Jinak na AppDB je návod jak Infinity engin rozjet ale já zase nejsem tak ortodoxní...
Teď mne pohltil Gothic 1 aka mod Temná tajemství. Fakt povedený. Pak rozjedu něco s Gothicem 2, jinak tyto jedou naprosto v pohodě.
Ale. Já do Wine cpu všechno přez PlayOnLinux, ma spoustu her má script pro instalaci, nastavení wine, vč. nejvhodnější verze. Ačkoliv pro Gothic 1 jsem ty verze (asi kvůlivá modu) trochu musel přeházet a vyzkusit. Ale Balduři jsou v tom podporovaní, možná to blbnu bo mám tu Gold verzi a tam je datáč zvlášť. Jak jsem zmiňoval, všude píší, že byBlack Isle měl jet na platinu,takže spíš něco blbnu já...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků