Need for Speed: Hot Pursuit

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 24. 8. 2010 11:24

Já pořád nemůžu uvěřit tomu, že ty auta si takhle budou ve hře opravdu vypadat. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 8. 2010 11:31

Nebudou :-) Určitě ne na konzolích :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 8. 2010 11:39

Scobro, tak gameplay videa co jsou, tak jsou z konzolí a tam ty auta opravdu tak vypadají takže proč ne? Zas okolí není tak detailní
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 8. 2010 11:41

No když myslíš :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 24. 8. 2010 11:42

SCobra píše:Ten první byl hezčí :-) Takovej netradiční, tohle už je tuctové superauto...


ja mam rad tyhle tvary ...ostry design atd...

takove veyron se mi treba absolutne nelibi :) stejne taky ty "oblibene" americke krabice na kolech....hnus :D ....kazdy ma rad neco....puvodni mclaren bych bral klidne taky :)

zajimalo by me jesi tu bude tentokrat i ferrari ..to driv patrilo neodmyslitelne k nfs a poslednich X dilu bylo fuc ...(shift nepocitam)
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 8. 2010 11:42

Nemyslím, vidím ne?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 8. 2010 11:50

Pěkně kostkatej ten stín...snad půjde vypnout :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 24. 8. 2010 11:54

taky sem si rikal...nicmene...to by mela byt dalsi vec co by pri jizde nemusela byt znat..
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 24. 8. 2010 12:22

Ale zase kdyby šlo vypnout to auto, tak tam nebude mít co stín vrhat, né? :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 24. 8. 2010 12:30

to mi pripomina ze jezdim s pohledem od narazniku..takze auto vlastne nevidim vubec :D
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 8. 2010 12:36

Přesně to jsem chtěl říct. I když pokud tam bude kapota, budu jezdit s kapotou. A jsem zvědavej, jestli se zase vyprdnou na pohled z interiéru.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 24. 8. 2010 12:40

-Dreamer- píše:Já pořád nemůžu uvěřit tomu, že ty auta si takhle budou ve hře opravdu vypadat. :D

Imho buď nějakej photomod s použitím detailnějších modelů, nebo něco podobnýho.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 8. 2010 12:41

inexplicit píše:to mi pripomina ze jezdim s pohledem od narazniku..takze auto vlastne nevidim vubec :D

Konzolista, konzolista!!! :D

Sasakr: Nejspíš nebude, na gameplay videích chybí...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 24. 8. 2010 13:45

SČobra ..!!!! :D .. tohleto sem zacal uz v NFSIISE ... a neak mi to zustalo...ano pekne se kouka na to jak mam hezky auto ze zadu, ale vetsinu casu hledim pekne "od zeme" :D ..duvod proc... = vypada to, ze jedu rychleji + dokazu tak presneji ovladat auto..
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod inexplicit 4. 9. 2010 12:35

http://www.eurogamer.cz/videos/need-for ... rs-trailer

jake ***** komentare vseci :D NAJEDNOU jim vadi, ze nfs je opet arkadou (tak jako vzdy) ....kdyz vylezl shift..tak si zas stezovali ze to nejde ovladat :D ..

nevim...mi se to proste libi ...do reality to ma vic nez daleko..ale vzhledem k tomu jak nostalgicky to vypada... a ze se to ovlada jak stare dily..kde proste nebyl cas na neake dlouhe bourani a realitu ..tak davam palce nahoru :D me aby hra bavila ..proste musi jit v zatacce jet naplno ..jeste se zaplym nitrem :mrgreen: ...kdo ma porad brzdit a zdrzovat se zbytecne..kdyz je to stejne jen hra...
inexplicit
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků