"Vaše kolekce her"

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Saladin0011 19. 8. 2010 20:09

Tenhle clovek prakticky nezije :-D
Saladin0011
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 8. 2010 20:09

N.Marko píše:Jde to rychle co? :))

Ja uz tu mel totiz par krabicek naskladanych na sobe ruzne rozhazeny po stole. :D Treba sem taky hodim foto.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 20. 8. 2010 14:49

N.Marko pozeram, ze mas konecne novu skrinu, jako bolo celkom nacase :D inak slusne slusne :))
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 8. 2010 17:54

Dík.
Jinak výměna úložného prostoru přinesla jedno dost nečekané pozitivum - asi po dvou letech jsem našel dálkový ovladač od repráků který mi zapadl mezi původní skříň a noční stolek. A já ho už oplakal :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 8. 2010 20:17

Obrázek

Jdu konkurovat N.Markove skrini s vytrinou. :))
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 21. 8. 2010 23:18

hustý :love:
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 8. 2010 08:34

:shock: 8-D tyvoe těch limitek. Nářez. Fakt hezká sbírečka. Jenom bych z toho nechtěl utírat prach - proto jsem volil uzavřenou skříň a posléze vitrínu.

Koukám PC, PC3, GC... gamerské doupě ;-] kde máš Xbox?
Jo a co ještě máš za platformy?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 8. 2010 10:38

No, s prachem je problem..ja jsem obecne tak nejak v zone kde se nejakym zpusobem hodne prasi. Staci 3-4 dny a uz je tu nanos.

Uplne napravo v cerne krabicce pod tim Guitar Hero bazmekem mam DSL. Do zaberu se neveslo PSP, ktery skoro vubec nepouzivam protoze baterka uz to ma za sebou a nemuzu sehnat adekvatni nahradu (zkousel jsem ruzny levny akumulatory, ale shanim origo od Sony). Vedle v pokoji je bily Wii (+ dalsich asi 20 her). Bila by mi neladila se zbytkem. :)) Taky tam je jeste PS2 (ten velkej) a prvni Xbox. No a pod posteli mam jeste klasiky typu NES a SNES - ne ze bych na nich hral, ale ciste ze sberatelskych duvodu. Jo a jeste jeden kus od kazdeho gameboye - micro, Color, SP. No mam toho dost, ale na tom co mam tady hraju nejvic.

X360 planuju. Ale asi ten starej...jednak mam jeste porad vsechny kabely a prislusenstvi z myho prvniho Xka, takze mi staci jen samotna konzole, a jednak myslim ze na nem moc hrat nebudu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 8. 2010 11:05

:) člověče ty jsi jako já. Pod postelí mi leží pečlivě zabalený PSX, GC a Dreamcast. Pod TV mi hučí PS3 a PS2. No a v batohu neustále nosím PSP (na který jsem si sehnal origoš novou baterku, ale bylo mi to prd platný,protože 1,5 hpdiny hraní MGS s kámošem a je totálně vyšťavená).

X360 plánuju, ale ten novej a až za pár let. Pokukuju po starým prvním Xboxu, ale zatím se mi nelíbila žádná nabídka. Nejlépe kdyby to byla nějaká vyřazená sbírka abych si mohl vybrat (většinou k tomu lidi dávají neskutečné kraviny. Skvělý kup jsem měl u GC - tam jsem dostal tři Rezident Evily a MGS k tomu). Až vyjde nové 3DS tak asi koupím to staré DSko.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 8. 2010 11:12

No ja kdyz neco na PSPcku zkousim tak jedu pres nabijecku...jinak mi to nevydrzi dyl jak 20 minut takze i za hodinu a pul bych byl velice rad. :D Tu baterku si koupil nekde na aukru, co? :-( Jo, potrebuju baterku do PSP Fat.

Na MGS:TS taky cekam jak na smilovani az se nekde obevi za rozumnou cenu (stejne jako Subsistence, ale o tom si muzu nechat zdat). Ja osobne pujdu hned do 3DS, jsem na nej zvedavej a tesim se.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 8. 2010 11:14

Ne, kupoval jsem u svého Dvorního Prodejce (TM), ale popravdě nato, že to je origoš a ještě s větší kapacitou, tak zklamání. Vlastně jsem přemýšlel, že si koupím další PSP (asi tu třetí generaci), ale ještě počkám do Tokijské výstavy jak to bude s PSP2 - do toho půjdu hned zase já :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 22. 8. 2010 16:38

Pekne "sbirecky" panove :-) :tleskani
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 22. 8. 2010 19:53

Pekne upratane, vypada to lepsie ako minule :)) inak novy monitor a repraky?
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 22. 8. 2010 20:02

Lojza: paani ty toho mas! pekna kolekcia :D
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 8. 2010 21:15

spajza X píše:Pekne upratane, vypada to lepsie ako minule :)) inak novy monitor a repraky?

NN, nova je akorat ta bocni policka na boku (ta je fakt super, az mi dojde misto tak jdu do dalsi) a jedna kratka policka nahore.

Vsem dekuji..snazim se. :) Akorat ted uz ten sber jde dost pomalu. Kdyz clovek ma ty bezne sehnatelny, tak zacina koukat po tech vzacnejsich a ty se shani hure. :-)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků