Gothic 1, 2, The Night Of The Raven,3 Theory

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 17. 8. 2010 05:58

No Bohemka, já Tu na Tebe čekám, až dorazíš...vidíš, že jsme se snažili to tady trochu s Docem Watsonem rozproudit, že(a jak dobře jsme se bavili, hehe)...STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 17. 8. 2010 09:37

tak jsem se rozhodl, že to dneska zkusím... zjistil jsem, že mám nějakou spešl verzi Gothic 2 Gold Edition... tam je jak obyč G2, tak i G2H... akorát teda nevim, co vlastně hraju :D koukal jsem po netu na různý návody s tipama a trikama a ten začátek, co tam mám já odpovídá začátku obyč G2... a přitom všude v menu velký nápisy NOC HAVRANA... tak jsem z toho kapku zmatenej... jestli to bude nějak implementovaný do sebe... uvidim no...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 17. 8. 2010 10:03

takto, G2: vs G2: Noc Havrana. noc havrana je datadisk, ktory ked nainstalujes, tak jeho miesto nie je az po dohrati povodnej hry, ako u vacsiny datadiskov, nie je to teda akasi nadstavaba, pokracovanie, ale! ten datadisk pridava obsah do samotnej povodnej hry. preto ked hras datadisk G2: Noc Havrana, hras vlastne povodny, ale vylepseny G2. ano, datadisk pridava aj komplet novu lokaciu s ulohami, ale do tej lokacie sa dostanes pocas hrania cez portal, dokoncis tam vsetky ulohy a vhupsnes naspat do povodneho sveta (cez portal sa da ale cestovat tam i naspät viac krat, nie len raz) (asi ako v icewind Dale, ak si hral...) teda nejde o datadisk postaveny mimo povodnu hru, ale zabudovany do povodnej hry. prakticky nema teraz vyznam hrat G2 bez datadisku, pretoze ak by si potom isiel hrat G2: Noc Havrana, zistil by si, ze je to to iste, len vylepsene a rozsirene o ten jeden svet s novymi ulohami
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 17. 8. 2010 12:12

ak jsem to teda rozjel... ale mám problém s videosekvencema... když tam nějaká naskočí, tak mám jen černou obrazovku a slyšim jenom zvuk, ale obraz mi tam chybí...

a přidala se další chyba... jdu a sem tam se to začne hrozně sekat... a buď to přejde po chvilce, nebo mi to vyhodí černou obrazovku a muim restartovat hru...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 17. 8. 2010 13:44

No Zdař Bohemka, co máš za Vídle? Instaloval si češtinu? atd. Mně to na XP fungovalo dobře. Liší se to hlavně přidaným Světem a tvrdšími podmínkami - dražší učení a Tužší protivníci...Dějově to je v podstatě stejný. Havran je na tom lépěji. No poper se, držím palec. STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 17. 8. 2010 13:48

mám Win7 a Vista... na obou to dělá to samý... a češtinu jsem neinstaloval... mám Gold Edition už rovnou v češtině verzi 2.7...

tak si zřejmě nezahraju... pokaždý, když vyjdu z Xardasovy věže ven, tak se to sekne a spadne to...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 17. 8. 2010 13:55

Tož v tom Ti pak neporadím...uvidíš jak to bude fungovat dál, ale někde se huž vo tom psalo?! Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 17. 8. 2010 14:42

tak na kompu se sedmičkama to prostě asi nerozchodim... a instalovat 2 operační systémy se mi nechce... ale na booku s Vistama jsem se dostal i ven z věže... tak snad to tam pojede... spustil jsem to v režimu kompatibility s XP SP3... ve Vistách to problém vyřešilo, tak jdu hrát na booku... snad už to pojede a budu moct podávat pravidelná hlášení ze světa G2 :D
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 17. 8. 2010 15:49

jj, rezim kompatibility som ti chcel akurat poradit, nez som si precital tvoj posledny prispevok. snad ti to teda pojde, bola by to skoda, nechat si ujst takuto velkolepu hru ;-)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 17. 8. 2010 15:56

už to sviští po kluzišti... :)) právě jsem pomalu dorazil na Lodarovu farmu a snažim se sžít s ovládáním a proniknout do tajů dovedností... zatim tady jen tak běhám, dostávám na ***** od zvířat a jsem k ničemu... :D
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 17. 8. 2010 17:53

Pochopitelně si v Havranovi, máš teď tak na Krýsky,když na ně nejdřív vystřelíš a na mladý Brouky, malý Muchy a Vlčata, he. Šetři si Kytky na Lektvary Síly a Obratnosti, teď se hlavně uč za ZK body dokuď je to 1:1,...dlouho nebude, hehe. Až budeš mít cestu k X. prošmejdi to kolem Věže, kolem Jezírka a nad Banditskou jeskyní...Prostě v takovejhle zákoutích bývá volačo Bonusů, jo a za Tunýlkem, serpentiny k Lestrovi, šetři si Vlčata budeš potřebovat Kůže! ...u Stonehenž a před Branama, Střechy u Přístavu v Khoru...a přístav až dozádu.
Máš to jako v G3, kdo šmejdí kouty sice občas dostane na Budku, ale má plnej bágl...Bašti Tmavý Houby a Jabka...Jo a každej Den! se skoč někam(no kde asi?!) za ,,Stovku,,pomodlit, he.
Závidím Ti Bohemka, že máš tuhle parádu před sebou, hech. Šavle Hore a dobrej Lov. Ogde Béér od cave Zvon.
Já Ti rozumím, u Lobárta...no dobře se u něho spí. Jo fajn MAPY maj na Gothicz. netu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 17. 8. 2010 19:12

tak teď jsem zahlcen mnoha úkoly a nevim, kde je mám splnit a jak a nemám prachy a jsem uplně ztracenej v tom městě... :D a ani nemůžu najít toho pitomýho Larese, od kterýho dostanu potřebný expy na další level a tim pádem zkušenostní body pro naučení se stahování zvířat...
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 17. 8. 2010 20:06

tak kukni do navodu ;-) Lares? spominas koze, nebude to jeden z tych 2 obchodnikov pri vchode do mesta, tam ako sa ide do vyssej stvrte? ak hej, tak ho najdes vovnutri jeho obchodu :-] proste v dome
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 17. 8. 2010 20:07

Lares má bejt v přístavišti... v tom prvnim krámu s kůžema je jinej týpek, ke kterýmu pudu do učení... ale už jsem prolezl celý přístaviště a ta krysa Lares nikde... :D
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 17. 8. 2010 20:14

mal by stat pri mole, pred krcmou ;-)
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků