PSN ID (seznam na 1. straně)

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 8. 2010 10:48

Jo, ale ber to tak, že každý si dá jinou kartičku a je to stejné jako s obrázky...navíc je ta kartička dost velká bych řekl...zkus si představit několik postů s kartičkou v podpise a je to dost nepřehledné
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 9. 8. 2010 10:55

PSK má samozřejmě pravdu. Bylo by to značně nepřeledné.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod sega.maniac 9. 8. 2010 10:57

Ten Gamertag/PSN ID prouzek je ale velky na vysku stejne co tlacitko "odpovedet" pod mym prispevkem, na delku pak 2,5x tolik. To co jsem postoval vyse chapu, to jsou velke karty a Doupe je prevazne textove forum, ale v tomto pripade by to krasne slo. Ale tak ono je to jedno, jsou i jina fora, stejnak jsem chtel hlavne GIF do avatara a to mi uz tuplem zavrhli.
Naposledy upravil sega.maniac dne 9. 8. 2010 13:59, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 8. 2010 11:42

Hlídat ještě proužky by bylo moc práce pro moderátory :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 9. 8. 2010 13:37

SCobra: asi tak...

podla mna by to prave bolo este lepsie a prehladnejsie. Alebo by nebolo zle aspon ich nejak umiestnit do profilu. Namiesto tych nezmyselnych informacii ako auto, praca a podobne. co nemaju s hrami nic spolocne
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 8. 2010 13:39

Jenže auto a práce jsou zase pro jiný fóra... Myslím, že to je hlavní problém - celé je to jednotné, změna se nedá udělat pro jedno fórum individuálně... Zkrátka si tím spojením ***** do bot. Teda spíš nám, jim to může být prakticky jedno, prostě řeknou ne a nic nebude.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 9. 8. 2010 13:42

jasne vlastne je to unifikovane pre SuperForum. Tak potom nic ... :D

ale mne to vlastne vyhovuje tak jak to je ... stale je to podla mna najlepsie forum. :oops:
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 8. 2010 12:31

SCobra píše:Hlídat ještě proužky by bylo moc práce pro moderátory :D

Tady nejde o mody, tady jde jen a pouze o přehlednost fóra. Userbary nebyly povoleny z úplně stejného důvodu a pokud vím, ty jsou vyloženě úzká lišta. Prostě tady to je "bez omalovánek" ;-)

-- 10. 8. 2010 13:32 --

H0n24x píše:http://mypsn.eu.playstation.com/psn/profile/H0n24x.png[/url]
Jestli mě někdo chcete, tak tohle jsem já ;-)

Hodil jsem Tě dopředu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 10. 8. 2010 12:34

Mě to takhle vyhovuje. Nehledě na fakt, že když se na tohle fórum dívám přes PSP, tak se načte oproti konkurenci opravdu rychle a je to opravdu přehlednější. Tyhlety cingrlátka... naprosto o ničem.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 8. 2010 12:51

Jak by se změnila přehlednost se statickým proužkem, který zabírá dva řádky podpisu? Lepší jak čtyřřádkový textový popis, který je ve výsledku stejně víceméně k ničemu.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 8. 2010 12:54

Slovíčkaření. Tak ne přehlednost, ale omalovánky ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 8. 2010 12:59

A obrázky se můžou dávat bez omezení... ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 10. 8. 2010 13:07

SCobra: proste maju svoje a im to nevyhovoris. :D Ale keby to bolo povelene, tak by sa kazdy predbiehal s krajsimi userbarmy.
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 8. 2010 13:31

Ale prd. By se prostě řeklo, že musí být jeden, široký tak a tak a musí být statický.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 8. 2010 13:43

Tohle je OT diskuze, navíc se to řešilo už milionkrát. Jednou se statické userbary povolily a byl z toho jenom další problém, protože lidi začali nadávat, proč musí být statické a zvrhlo se to v dost vulgární diskuzi.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků