STARCRAFT 2

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 28. 7. 2010 19:09

ale ony zustanou a pak budou za par supu bo to uz nikdo nebude chtit
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 7. 2010 19:10

Jasny...jen je to nejocekavanejsi strategie za poslednich par let. Nebude se hrat po netu a za chvili upadne v zapomneni a nikdo ji nebude chtit.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 28. 7. 2010 19:17

uprimne tak super zase neni ,, nektere mise jak kdyby byly z jednicky ,, jako libi se mi system nakupovani upgradu pro jednotky no ale to je asi tak vsechno ,, a vubec u nas je predrazena jak prase , to at si strci za klobouk,

u nas specialka 2450 - 2900kc (bravo xzone kiks jak slak jen o 30% drazsi)
v zahranici 1800 kc ehm ,, jako byt majitelem eshopu tak se stydim jen se snazi na tom ze je to ocekavana hra nahrabat
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 28. 7. 2010 19:21

SCobra píše:Tak se prostě budou hrát turnaje na bnetu no... Prakticky to bude stejné jako do teď. Jen už se nebude moct nikdo vymlouvat, že mu host laguje :-)

Jestli bude BN prostrednik pri komunikaci, pak teda potes... Kdyz jsem mel jeste pomalejsi net, tak hrani na BNetu bylo nemozny, co nemozny, ani jsem nemel s kym hrat, protoze kvuli lagum me vykopli. A ted budu muset prijit ke kamosovi a pojedem pres BNet, i kdyz budem sedet vedle sebe.

A pokud bude BNet neco jako hamachi (tzn jen v podstate dohodne komunikaci klientu), tak se urcite najde nejakej sikovnej clovik, co si udela domaci server. A pak to blizzardi pichnou do aktualizace a bude hratelno i po LANu :)

A co se nakupu tyce: vidim to na pocatecni upirateni a podle toho i nakup....
Naposledy upravil suk dne 28. 7. 2010 19:22, celkově upraveno 1
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 7. 2010 19:22

To je protoze si nehrala jeste MP. :P
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 28. 7. 2010 19:28

hmmm no ale stejne hra se mi vicemene libi ale za tu cenu v cr ani prd to jako at se na mne nezlobi ale dat za hru 3 000 s postovnym , kdyz by me to z uk stalo 1800 tak to nee ,,

a navic jsem v 20 misi z 26 takze nez by to doslo a multak by me stejne asi nebavil ,,, a stve me ze si nemuzu s brachou zahrat multak kdyz uz ,, to by si musel hru taky koupit ,, zlaty starcraft 1 at se blizzard klidne vytentuje ale vic jak petikilo za to nedam
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 28. 7. 2010 19:42

Však co chceš od pokračování SC1? Pokračuje to v příběhu, ve stejné dekádě, vždyť v základu to musí být to stejné. Teď záleží na tom, čím se hra odlišuje a musím říci, že těch odlišností je mnoho a velmi příjemných a má i lépe vyprávěný příběh (musim si koupit knihy sakra :) ). Nezůstanou ležet ladem, alespoň ne speciálky. V Xzone je cena vysoká, ale ostatní distributoři pomalu nemají zásoby tak zbude jen něco v Xzone, jenže to taky zmizí docela rychle i za takovou cenu. Doporučuji koupit v zahraničí, když JRC už neprodává, tam tě to vyjde s dopravou stejně jako v JRC a máš klid. Speciálky se liší akorát tím, zda jsou pro EU, US nebo jiné...
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 7. 2010 20:10

Alianna Hitomi píše:at se blizzard klidne vytentuje ale vic jak petikilo za to nedam

Nashle za 10 let. Schvalne si najdi ceny W3. :D

To tak bejva, kdyz si to nekdo stahne z netu, pak si ty mise odklika a je hotovo...mysli si ze je to vsechno. Neni. Ty achivementy, v singlu v MP...zebricky, ligy....

Stoji to za kazdou korunu a kdyby to prodavali draz, tak bych jim klidne priplatil.


//btw jestli nekdo shani limitku tak mam jeste jednu do vikendu doma. Jeste v nerozbalenym baliku, tak jak mi prisla. Stala mne 70 liber. Prihodim k tomu i uctenku z midnight launche. :D Jinak ji pujdu vratit do obchodu.
Naposledy upravil Lo!Zza dne 28. 7. 2010 20:13, celkově upraveno 1
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 28. 7. 2010 20:12

Mě štve že jsem si založil účet a v naivním optimismu že si pojmenovávám jen profil jsem zvolil tradiční označení co mám na PC a ne svůj dlouholetý bitevně-i-netový nick a ono to nejde změnit :(

Máte nějaký tip na tu šílenou misi s mašinkama ? Já ji hrál tři hodiny a nic... Tři mašinky projedou, pokaždé mi zdechne půl armády (která se staví hrozně pomalu...) MP ale je docela fajn a v brzkou slevu bych tedy moc nedoufal, hry od blizzardu si drží pořád hodnotu i po letech se prodávaj za pětikilo ! (Včetně Diabla II a Warcraftu III...)

Hlavně to běží i na integrovaných grafikách a na normální třídě grafických karet to jede na ultra. Sice už pár borečků brečí že tam nejde AA ale na co u všech Zergů ? Možná mohla jít jen kamera ještě trochu oddálit... případně zoomnout zase až do fps pohledu, ale chápu že to je kvůli přehlednosti...
Naposledy upravil PC dne 28. 7. 2010 20:14, celkově upraveno 1
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 28. 7. 2010 20:13

vsadim se ze jsi i za call of duty modern warfare 2 dal tu jejich navysenou cenu,,
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 7. 2010 20:18

Xzone to má dražší protože to bere přímo od Activision blizzard, za to máme aspon té limitovky dostatek kusů :-) JRC a ostatní to brali od ABC z ČR
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 28. 7. 2010 20:22

aha proto je drazsi o 30% nez zbytek sveta super vysvetleni
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 28. 7. 2010 20:22

Já už nevím... Vím že jedničku jsem kupoval v nějaké akci za devět stovek... Novej díl si ale asi nekoupím, nejvíc se mi líbila dvojka a čtyřka (Single) a už jsem to dlouho nehrál... Jsou to bestsellery proto jsou drahé. Vsaďte se že u Mafie 2 to bude to samé ! Čekat na slevy se dá u propadáků nebo u her kde se chrlí další a další díly ale pokud to jsou bestsellery v pravém slova smyslu tak se na to dá v klidu zapomenout... Čas od času zlevní původní díl, který poté v tichosti zmizí z trhu a nahradí je kompilace která je drahá... Games of year Oblivionu - ač to není Blizzard - taky stojí pětikilo a co je za tu částku taky i když je to už značně vousatá hra je gé té áčko San Andreas... Taky za pět set a kdy vyšlo... (2004 ?)

Jestli to chceš, tak si to kup, čekat na nějaké slevy za bůhví jak dlouho... U některých her nemá cenu... Já jsem třeba nikdy nehrál Starcraft 2, teď zrovna taky nejsem bůhví jak při penězích a hry jsem trochu omezil ale SC jsem si koupil, sice ne CE, protože po fiasku s ME2 CE o to zase dvakrát nestojím (jasně psí známky jsou fajn s prvním dílem jsou fajn, knížka asi taky ale ten zbytek je vata...Kdyby tam byla figurka neřeknu ani ň, ale jinak jsou opravdu CE předražené a to co se do nich dává jsou většinou cetky... Dobrý byl v tomto směru CD projekt, snad bude ten jeho nástupce s nezapamatovatelným jménem podobně velkorysý...(Viz úžasná standardní edice Zaklínače... )

Cena na xzonu je hooodně přestřelená, což je překvapivé, většinou to bývá naopak (viz standardní krabička). Mimochodem - má anglická verze papírovou krabici nebo nemá ? (Nevíte ?)
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 28. 7. 2010 20:25

mass effect bestseller a po pul roce to stoji petikilo ,, to jen v blizzardu jsou asi hodne optimisticti
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 7. 2010 20:34

Já jsem koupil u nás v normálním obchodě Starcraft + Broodwar v edici Bestseller za 159,- (a to už hodně dávno) ;-) Neumíte nakupovat no... A kdybyste nebyli zabedněný a konečně se naučili nakupovat v zahraničí, nemuseli byste tady brečet (to se týká především PCho).

Za 1800,- by ta sběratelka určitě stála...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků