Alien Swarm

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sattero 21. 7. 2010 20:30

Mno ani ne hele, těch her je fakt minimum a zrovna takových sem hrál za posledních 10 let možná 5 nebo ani to ne. Ale v hlavě mi to ovládání působí stejně jako u FPS/RPG, ačkoli tam je to reálně jiné, že :)
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 21. 7. 2010 20:30

Ta hra mě nepřestává překvapovat. Věděli jste, že si můžete zrychlit reload, když se trefíte do okamžiku, kdy je čárka na obdelníčku dole v rohu, když nabíjíte? je to v podstatě taková minihra.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 21. 7. 2010 20:32

Na to jsem přišel po pár hrách, je na tom založen achiev... ale pěkný detail :) Už se objevily první customky, jak jsem psal a na českých serverech se jedna z nich právě testuje: http://steamcommunity.com/groups/sa_cz/ ... 9193225964 :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 21. 7. 2010 20:34

No ještě žes mi to neřekl, zkazil bys mi radost. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 7. 2010 23:15

Ja to vedel hned po tom co jsem prebil. :D Je to tak uz v par hrach (bohuzel si nepamatuju ve kterych presne), takze to taky neni originalni.

jinak proste se mi zda, ze ta hra je slepenec faktoru z jinych her. Sem tam mi to pripomina Starcraftovy mise za marinaky na stanici, obcas to vypada jako Vec, jindy jako Halo. Na te hre tezko hledam neco originalniho.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 22. 7. 2010 07:01

Lojza: Ten mechanismus nabíjení se objevil myslím v Gears of War :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 22. 7. 2010 07:12

Ví někdo kolik je tam levelů?
---
Si odpovím 8-) , 27, a pak znovu od jedničky.
Naposledy upravil zouki7 dne 22. 7. 2010 09:19, celkově upraveno 1
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 7. 2010 08:45

Přesně tak Torhame, ten systém byl třeba i v GOW...jakmile jsem viděl u toho přebíjení ten obdelníček tak mi bylo hned jasné na co to asi bude

Já vidím problém v tom, že ta hra je neskutečně těžká...hráli jsme se sasakrem, torhamem a nějakým anglánem a vůbec jsme nedali první mapu...jak tam torham hackoval ten komp, tak těch potvor tam snad bylo tisíc a pořád se hnali další a další...kde na to pak člověk má brát náboje?asi tomu ještě dám šanci, ale docela mě to zklamalo
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 7. 2010 10:00

Ajo GoW...ale i nekde jinde to bylo...zaboha si nemuzu vzpomenout. :-\

Btw ten achiv uz mam unlocklej....(5 perfektnih prebiti), myslel jsem ze je to snad nejtezsi achiv co tam je. :D

Ty hackovaci sekvence jsou tak na 10 sekund maximalne, me spis vadi, ze kdyz mate v tymu blbce co se neumi trefit tak klidne i on sam zmasakruje celej tym, diky FF.

To se v L4D nestane, tam je to o skillu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 7. 2010 10:38

Aha, tak to akorát nešlo torhamovi udělat tu hackovací minihru :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 22. 7. 2010 12:17

PSK: Zrovna tahle minihra je tvrdě dementní, vůbec jsem ji nepochopil, působí to na mne náhodně :D To je ta s těmi nulami a jedničkami; tu s trubkami mám za chvíli spíchlou.

-- 22. 7. 2010 13:21 --

Lo!Zza píše:To se v L4D nestane, tam je to o skillu.
Tam je zase problém s rozdělením týmu; když se dementík oddělí, tak chcípne a díky němu polehá i zbytek, protože jim chybí jeho palebná síla, medkit a další věci, co měl v držení. Je to jen otázka času...takže skoro ten samý problém ^^ Prostě proti dementům není imunní žádná hra, ani AS, ani L4D. Jen v AS jsou tvrdší následky a nastupují prakticky ihned; v L4D je to problém taky, ale neprojeví se tak náhle a rychle. Navíc skillovější hráči se s tím mohou poprat.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 22. 7. 2010 14:08

Zrovna tahle minihra je tvrdě dementní, vůbec jsem ji nepochopil, působí to na mne náhodně.

Musíš docílit toho, aby jedničky jeli ve stejném směru (nahoru/dolu) a linii... Když jedou dvě jedničky vedle sebe v opačnym směru, přehodíš tou šipkou směr tý jedný, aby jeli spolu u sebe, a takhle to uděláš se všemi :potichu .
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 22. 7. 2010 15:41

zouki: díky :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 22. 7. 2010 15:48

Hru jsem odinstaloval. Vím, že bych to nehrál, tak proč to uchovávat.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 22. 7. 2010 15:59

Seznam užitečných příkazů: http://forums.steampowered.com/forums/s ... ?t=1371124

Za vypíchnutí stojí například zapnutí Director AI, která spawnuje nepřátele náhodně a příkaz na přesunutí obdelníčku nabíjení pod hráče, takže se člověk nemusí kvůli fast reaload koukat do rohu.

-- 22. 7. 2010 17:00 --

No jo, L4D je prostě víc blbuvzdornější. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků