Alien Swarm

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod USER47 20. 7. 2010 23:40

Lo!Zza píše:Svarovani dveri uz tu bylo v Kiling Floor (mimochodem, tohle je popravde AS bliz ne L4D, ale tooliko jsem to nehral).

Z Killing Floor to má opravdu hlavně to svařování, jinak je to hodně odlišný a AS je určitě podobnější L4D. Hlavně proto, že v KF nemusíš postupovat z bodu A do bodu B, prostě jsi hozenej do arény a jedinej úkol je přežít několik vln nepřátel.

Mě L4D nikdy nebavilo a po pár hrách (online i offline) mě nebaví ani tohle. KF mi přijde lepší než AS a L4D dohromady:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 21. 7. 2010 00:35

To mas pravdu, to jsem si neuvedomil...v kF jsou vlastne ty vlny.
Ale zase L4D ma neco ko KF ani AS nemaji a to Vs. Multiplayer.

Hral jsem asi po treti jednu mapu a proste jsem se nudil, protoze ty mapy jsou a) kratky, b)predividatelny. Zatim mne na tom bavi jen to levelovani, az budu na max levelu (a koukam na to jak to jde lehce) tak na to kaslu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boris588 21. 7. 2010 10:40

Torham píše:Mě nepadá, vůůůbec :) Psal to boris, asi to bude lokální problém u něj :)

Vypadá to tak, musel jsem vypnout Multicore rendering. Teď už je snad všechno v cajku.
Buď mám něco s chladičem na procesoru, nebo s ramkama.
Každopádně hra už nepadá a to je to hlavní.
Alien Swarm Bug List
Game crashes to desktop
boris588
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 21. 7. 2010 11:23

Sattero píše:Teď nevim jaké mám nastavené servery pro stahování, ale pokud máte středoevropské, změnit. Ty jedou pokaždé extra pomalu a nezvládají nápor...
Dík za radu, teďka tahám Future Wars, změnil jsem server na UK-London a tahá to mnohem lépe :)

První custom mapy!
http://www.fpsbanana.com/maps/games/4214

Avšak podle lidí z Alien Swarm CZ grupy není jejich kvalita dostatečná pro nasazení na publicích, takže jsou hrát buď offline nebo si vytvoříte vlastní server.

Ale je vidět, že komunita se do toho pustila. Valve (respektive modeři) vytvořili free hru, dali k ní SDK a teď je komunita u moci :) Počkáme chvíli, až se tvořiví lidé s novými nástroji naučí pracovat a pak to bude žůžo :love: Navíc myslím, že tvůrci hry někdy přidají vlastní oficiální obsah :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 21. 7. 2010 17:57

Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 21. 7. 2010 18:22

Booooože můůůůjjj to se blbě ovládá.Ty voe..dám tomu ještě šanci,ale nevím,nevím.Zkoušel sem offline.Hra zatuhla. :D trololol
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 21. 7. 2010 18:36

WASD a myší míříš, jak bys to chtěl ovládat? :D

Loizza: Btw. svítilnu mít můžeš, ale musíš si ji zasloužit. ;)
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 21. 7. 2010 18:38

USER: Nevím, nevím. Je to optional, chápu, takže to nemusím používat. Ale myslím, že to celkem dost kazí kouzlo té hry, bo je z toho celkem obyč FPSka. Ta hra má alespoň pro mne kouzlo v tom, že je to právě top-down kousek, kde platí trošičku jiná pravidla a principy než u FPS pohledu. V top-down je to neskutečná řežba, kde olovo lítá po kilech a zásobníky se prázdní ku*va rychle. Možná ten FPS mod zkusím, ale nevím nevím... :hm
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 21. 7. 2010 18:43

Taky mi přijde jako nesmysl hrát to jako FPS.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 21. 7. 2010 18:47

mirdasl píše:Booooože můůůůjjj to se blbě ovládá.Ty voe..dám tomu ještě šanci,ale nevím,nevím.Zkoušel sem offline.Hra zatuhla. :D trololol
Je tu malý fórek, a tím je top-down pohled ;) W zde totiž neznamená "dopředu", ale "nahoru". Stejně S není "dozadu", ale "dolů"; A a D jsou proti FPSkám nezměněné, tedy "doleva", respektive "doprava". Musíš si na to zvyknout, já sám jsem prvních pár krůčků prozmatkoval. Je to prostě dáno pohledem, kde jaksi nelze moc dobře uplatnit klasické ovládání ala FPS (tedy W dopředu ve směru pohledu, S dozadu - pohyb proti směru pohybu, etc.) :)

Pokud ti hra zatuhla, tak buď máš prašivou mašinu, rozbitý wokýnka nebo je někde error mezi židlí a klavírem ^^ Mne to zatím nikdy neztuhlo ani nespadlo, a to jsem tomu dal zatím přes pět hodin :hm
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 21. 7. 2010 18:50

Tak jak si mám nastavit ovládání?mám to na šipky.To je jedno,ne.Totiž kam se podívám tam vlastně jdu,ne..ale jde to akorát nahoru dolu atd..zajímavé
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 21. 7. 2010 18:57

Mirda: já používám WASD a už s tím nemám problémy :) Tam je potřeba si zvyknout na to, že W není dopředu ve směru pohledu jako v FPS, ale nahoru :) To samé S a směr dolů :) Zajímavé ovládání, ale dá se na to zvyknout :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 21. 7. 2010 18:58

Tak vyzkoušeno... mám asi level 20, a je to překvapivě dobrý ;-], zbraní dost, věcí taky, jenom mapy se rychle zapamatujou no... Nejvíc hraju za medica (v TF skoro taky), a naposled mi k srdci přirost plamenomet (v TF nejvíc za Pyra :D ). Na ovládání sem si zvyk rychle, ale dával bych bany těm idiotům, co to sabotujou... připojí se jeden magor, a vystřílí všechny. No nic, kdyby si chtěl někdo zahrát, na Steamu jako Zouki :nenapadne .
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 21. 7. 2010 19:27

Já nevím, ale s ovládáním nemám absolutně žádný problém :)
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 21. 7. 2010 19:41

Tak pokud jsi zvyklý a hrál si hry na stejné bázi,nic tě nepřekvapí.Nevím,zda jich je jako máku,ale dají se počítat na jedné či třetí ruce..Já problém mám.proto si dávám teď off/už jde,chyba v aplikaci/opravdu v boji se motám jak vítr v šuplíku.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků