Alien Swarm

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mirdasl 19. 7. 2010 22:01

Bude se hodit téma?nepropadne v dějinách? ;-)
http://store.steampowered.com/app/630/
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 7. 2010 23:34

Myslim ze za vyzkouseni to rozhodne stoji. Dyt je to zdarma. :)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 20. 7. 2010 00:03

jen se to taha jak ve zpomalenem filmu
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 7. 2010 11:49

Zkusil jsem, zahral jsem, a je to celkem fajn...

Vicemene L4D z ptaciho pohledu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 20. 7. 2010 18:54

Mne se ta hra teda dosti líbí :) Právě ten top-down pohled tomu dost dává, FPSek jsou mraky :-)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 20. 7. 2010 19:02

Všem se to stahuje pomalu, mně to ale jelo přes 6MB/s... Ale k tématu... Je to perfektní hra, taková čistá srandovní odvazovka. Jen sem zatím zkusil jen heavy a medic, tech a velitel si ještě musím testnout :)
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 20. 7. 2010 19:03

Dost hra padá? údajně..
Bude asi ještě dost práce ne..
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 20. 7. 2010 19:09

Mě nepadá, vůůůbec :) Psal to boris, asi to bude lokální problém u něj :)

Sattero: Já hrál zatím jen techa, a ten se mi prostě líbí :) Hackovací minihry jsou fajn a svářečka nemá vůbec žádnej error (i když je fakt, že ji může používat každý) ^^ Jinak mě se to stahovalo i pár kbps :-\ Jsem to nechal jet přes noc a v pohodě. No, Steam měl zase nával no; v okamžiku unlocknutí hry ji začalo stahovat strašnejch lidí a master servery měly ze svého klidného života najednou hotové peklo :)

Má to šťávu, atmosféru; fakt :) Jsem před hodinkou a něco rozpustil hru s Dreamerem (on musel odejít), Spajzou a ještě jedním. Bylo to super...tvrdá akce jak se sluší a patří :love: Vždycky já "zalezte dovnitř, já to zavařím!". Fajn, svářečka udělala své, dvoje dveře nabeton. Alieni je otloukávali a další lezli dovnitř okny...prostě SUPER akce :love: :tleskani Mám jedinou výraznou výtku: málo map!! :-S :-( :'( Snad Valve a komunita dodají další; společně s hrou byly vydány i vývojářské nástroje :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 20. 7. 2010 19:23

Teď nevim jaké mám nastavené servery pro stahování, ale pokud máte středoevropské, změnit. Ty jedou pokaždé extra pomalu a nezvládají nápor...
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 20. 7. 2010 19:28

Myslíš Download Region? Pomůže mi změnit z Czech rep. na Germany?
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 20. 7. 2010 19:29

Normálně se mi ze středoevropských serverů dobře stahuje, ale s tím Alien Swarmem to nevyšlo no...nápor jako svině.

Dreamer: Ano, myslí přesně to :) Možná by to pomohlo...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 20. 7. 2010 19:32

Ono asi záleží na době. Já to stahoval dneska dopoledne a jelo to na plný koule.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 20. 7. 2010 19:34

To je ono :) Já to tahal velmi brzo po odemknutí, a to byl nával no :-( Tak jsem nechal comp přes noc zapnutej, aby vesele sosal a povedlo se ^^
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 20. 7. 2010 20:08

Mne to tiez nepada, akurat dostavam MASAKER slow-down vzdy na konci kazdeho levelu presne v dobe, ked sa zobrazi nalavo take mini-okno s kamerovym zaznamom. Okamzite ak okno zmizne hra slape ako ma..

No a mal som trosku zasek s headsetom a nakoniec prisiel nato, ze to mam zle nastavene v tom programe pre G35. uz by to ma byt OK a zadelil som aj alien hlas :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 7. 2010 20:14

Bylo by to lepsi kdyby alieni meli random respawn pointy. L4D je urcite lepsi, ale tohle je zadarmo tak to vem cert.

Je to fajn ale zas tak moc z toho odvazanej nejsem. Radeji zabiju par zombii :)

Jinak ty minihry se mi taky libi.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků