NFS Hot Pursuit 2

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 18. 7. 2010 18:24

Ach jo :'(

Obrázek
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 8. 2010 14:45

Udělal jsem vám výcuc
Kód: Vybrat vše
Obsahuje mód vylepšující reflexe (readme přiloženo), nový zvuk policejních sirén (readme přiloženo), mód zvětšující poškození aut při nárazech (readme přiloženo), mód umožňující pauznout hru, přičemž kamera rotuje okolo auta (dobré na dělání screenshotů, stačí zkopírovat do příslušné složky, celé to vyvoláte tak, že pauznete hru a vjedete do nastavení zvuku), konventor na vložení vlastní hudby, nový soundtrack sestávající z úderné muziky, post proces (soubory d3d8.dll a enbseries.ini, stačí je nakopírovat do složky s hrou). Post proces vám celou hru hodně zesvětlí, čili budete muset ubrat jas v nastavení grafiky. Počítejte také s velkým poklesem FPS. Mód můžete dočasně vypnout (i zapnout) kombinací Shift + F12 nebo trvale odstraněním souborů. Ostatní módy odstraníte navrácením původních souborů, čili si udělejte zálohu nebo hru přeinstalujte.

Je to výběr dle mého toho nejlepšího, co já sám používám.


http://leteckaposta.cz/341086576

Hudba tam nakonec není, celý se to uplo a pak mi to nevyplivlo link, takže jsem akorát nas...tu to máte na letecký.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 8. 2010 07:14

Ha, konečně se mi to podařilo rozjet :-) Stačilo vypnout Aero...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 24. 8. 2010 12:57

Rozjet co? Vypnout Aero? Proč?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 8. 2010 13:10

HP2 na Win 7 64bit :-) Ono se to sice spustilo, ale jen jako minimalizovaná černá obrazovka. Bylo potřeba vypnout Aero, aby se hra spustila normálně.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 1. 2011 02:56

Tak jsem koukal, ta verze na PS2 se opravdu vymyká, a to opravdu hodně. Jak té PC, tak Xbox a Gamecube verzi. A musím uznat, že na PS2 to vypadá vážně líp.

A našel jsem zajímavé video s dodaným motion blurem. Akorát že krom toho jednoho videa jsem na celém internetu nic jiného nenašel
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 1. 2011 10:08

SCobra píše:HP2 na Win 7 64bit :-) Ono se to sice spustilo, ale jen jako minimalizovaná černá obrazovka. Bylo potřeba vypnout Aero, aby se hra spustila normálně.

Kdyz jsem to zkousel, tak mi to jelo na 7 64b normalne.. :hm
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 1. 2011 10:27

Protože jsi neměl zapnutý Aero ne? :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 1. 2011 10:31

Mel / mam.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 10. 2013 10:15

A kdybych se podělal, tak to v 1680×1050 nerozjedu :grr:
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 10. 2013 00:11

Ta hra si ze mě snad dělá blázny. Tak editace configu tak dlouho nefungovala, až se mi 1680×1050 objevilo normálně ve hře coby nabídka :grr:
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 29. 10. 2013 02:43

Prvni Needy pro PS2/Xbox a GameCube, krasne vzpominky 8-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků