Metal

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 5. 2010 21:31

Pěkné video

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 26. 5. 2010 21:40

Ty jo chlapík je fakt machr,pěkný to má,jenom by mohl zkrátit folkovou část(nebo ještě líp prodloužit video) a dát tam delší část thrashe a melodic death metalu.

A ještě líp,ten chlapík to dokonce udělat taby a nechal je stažení takže se to můžu učit pomocí Guitar pro am kterej to přímo udělal,ten heavy riff se určitě naučim.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 5. 2010 00:03

No folk dlouhej jak kráva a thrash jenom pár sekund no :-( škoda, že tam nehodil ještě hc a groove.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 31. 5. 2010 02:31

Tak jsem koukal na nějaký videa a narazil jsem na nějaké heavy metalové kapely z přelomu 70./80. a 80. let, takový ten klasický NWOBHM...a říkám si: "sakra, vždyť oni nejsou horší než třeba Judas Priest"! Tak proč jsou slavní Judas Priest a po těchto neštěkne ani pes? V čem to je? Co to ovlivní, co to rozhodne, která kapela bude slavná? Dnes bych tipoval, že o tom rozhodnout vydavatelství, bylo to tak i tehdy?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 31. 5. 2010 07:55

Právě,jedna ukázka za všechny jsou Diamond Head,skvělá skupina,měla pomalu největší šanci ze všech skupin NWOBHM,jenže manažera dělala matka zpěváka a ta odmítla v tu dobu jednoho z nejlepších producentů protože ho neznala.A takováhle šance je jenom tak jednou za život.I Maideni byly hrozně dlouho beze smlouvy a ačkoliv měli spoustu fandů,museli potkat správný lidi a oni měli štěstí že potkali skvělého manažera kterej jim zařídil smlouvu a staral se jim o peníze tak aby měli i do budoucna,nevim jak dnes,ale tenkrát jenom talent nestačil,bylo potřeba štěstí.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 31. 5. 2010 11:24

Hehe, to není špatná kapela. Poslouchám ty ukázky na last.fm a říkám si, jak je možný, že to znám, když tu kapelu neposlouchám. Pak mi to cvaklo, vždyť ty první 3 songy přehrála Metallica.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 31. 5. 2010 14:59

Trey píše:Tak a už tam nebudou ani Mastodon,protože jejich kytarista má zánět slinivky a tak skupina zrušila všechna vystoupení až do července.Aby z toho nakonec nebylo vystoupení jenom big four.


I přes odstoupení Heaven and Hell a Mastodon to bude akce jakou ČR ještě nezažilo :-)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 31. 5. 2010 16:55

Sasakr:A je to jeden z mála případů z Garáže kdy mi ale připadá že originál je lepší.
Includes:A co,jak se tam dostaneš?
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 31. 5. 2010 17:00

Já na milovickym letišti budu už od příštího pondělí Sonisphere připravovat :-)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 5. 7. 2010 10:23

16. sprna vychází nové album Iron Maiden The last frontier. Zatím uveřejnili jen jednu písničku.


Bohužel nechystají v ČR koncert, ale chystají jej v německu 5.sprna na Wacken Festival. Či pro lidi z anglie je možnost 1. sprna na Knebworth Sonisphere Festival
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 6. 7. 2010 18:13

Zvuk je podobný tomu, co dokáže stvořit skoro každá druhá vesnická metalová kapela... Písnička tedy působí docela ploše a nevýrazně, od takové skupiny jako je Iron Maiden bych čekal nějakou lépe propracovanou pecku s lepšími nápady, ale zas to není tak špatné aby se to nedalo občas poslechnout. :)
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 6. 7. 2010 20:17

Jestli to není tím, že se vrátili tím stylem o dvacet let zpátky? Jo a ty koncerty ještě nejsou naplánovaný, zatím budou jenom na fesťácích.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 6. 7. 2010 22:03

Ne, o dvacet let dřív měli lepší nápady.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 6. 7. 2010 22:10

No ale už nepadaly ty největší hity, když si vemeš Iron Maiden, The Number of the Beast, Fear of the dark, Hallowed by the name atd. vyšly v 80. letech, potom bylo ještě něco málo v 90 a konec a tenhle song se mi líbí docela dost. Ale každej má jiný chutě na hudbu, takže já respektuji tvůj názor.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 10. 2010 12:13

Budou tu Pro-Pain, ale musí mít koncert v pondělí...omg! A za 345 bych šel :-(
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků