Left 4 Dead 2

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod christian 17. 4. 2010 13:57

Tak doufej, že po updatu nebudeš muset některé dělat znova :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 20. 4. 2010 02:34

die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gree.n 20. 4. 2010 16:34

ziadne long-terms jak nato pozeram..
gree.n
Killing Spree

Odeslat příspěvekod christian 20. 4. 2010 19:30

Uvidíme. Už bylo potvrzeno, že na xbox dorazí 22.4, takže předpokládám, že na PC to bude samý den..

http://www.l4d.com/blog/post.php?id=3729
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 20. 4. 2010 23:49

Jo mimochodem na tom blogu je taky zmínka, že si můžeme zahrát s lidmi od Valve.. Já bych do toho šel, akorát mám obavu, že zase budu nějakou dobu dolovat to DLC :/
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 22. 4. 2010 10:04

http://www.sector.sk/video/11255/left_4 ... launch.htm

// Chápu správně, že je to DLC jen pro majitele L4D2?
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 22. 4. 2010 11:29

Jo to je pro dvojku. Pro jedničku (kde se vysvětlí, proč jsou tři) má být měsíc po tomhle.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 6. 2010 01:19

Mno reknu vam ze jednicku to asi neprekona. :-( Jednicka byla paradni svou jednoduchosti - 3 zbrane, bomba, molotov... Dvojka je az moc prekombinovana. Je tam strasne moc novych veci (zbytecnych) a ty delaji hru lehkou jako facka. Hral jsem tu kampan v obchodaku a Passing, a na kazdym rohu byly pilulky nebo mediny.
Na druhou stranu jsou meele zbrane fajn (blbe ze zabiraji slot pro pistolky), a finale, kde uz proste nemuze clovek byt zakempenej v jednom rohu, ale musi shanet kanystry po mape, jsou super.

Co mi ale vadi hodne moc, tak jsou charaktery. Jeden cernej redneck, jeden bilej redneck, jeden hypochondr a holka do nepohody. Ta chemie co me bavila u jednicky tu proste neni. Dalo by se rict ze ty postavy nemaji absolutne zadnej charakter, maji trapny hlasky, a celi pusobi strasne nucene. Proste nova sestava se na starou nechyta ani omylem. Ve Valve by udelali lip, kdyby L4D postavy nemenili. Takhle to pro mne tu hru strasne zabiji.

(Passing jsem hral jen proto abych slysel hlasky od Francise :) )
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 27. 6. 2010 07:11

Mně to naopak přijde trošku těžší, na vysokou obtížnost samozřejmě. Nový infected dokážou zavařit. Ale s podivností postav naprosto souhlasím.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 6. 2010 11:25

Lojza: Víceméně s tebou souhlasím, ideální by bylo nechat původní hru a jen přidat obludy ze dvojky a nemělo by to chybu.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 27. 6. 2010 11:26

Vím, že jsme se chtěli domluvit na Burnout, Lojzo, ale co takhle spíš sehnat partu lidí a načnout tu L4D2 kampaň? :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 6. 2010 12:02

Timto teda shanim 2 lidi navecer na L4D2...projedem nejakou kampan. :-)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 27. 6. 2010 14:22

Přes den mám práci, ale večer se rád přidám :)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 27. 6. 2010 14:32

Já klidně taky,zejtra stejně kašlu na školu.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 6. 2010 14:49

Tak ja vam napisu..jste v doupeci skupine?
Videl bych to tak kolem 8-9..?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků