Burnout Paradise

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod holubek002 19. 6. 2010 19:16

O nicem je i plna, takze demo musi byt taky ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 6. 2010 19:27

No tak zase ale bylo to lepší, než jsem čekal. Jsem to demo ani nechtěl zkoušet, no ale už jsem jednou fakt nevěděl coby, tak jsem to zkusil a sice mě to překvapilo příjemně, ale abych to hrál, to tedy vůbec.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 6. 2010 20:10

holubek002 píše:O nicem je i plna, takze demo musi byt taky ;-)

Ale není o ničem... Jen musíš střídat aktivity... Ostatně jako v každý freeform hře.

Sasakr: Za půl hodiny si tý hry moc neužiješ ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 19. 6. 2010 20:14

Pro mě je Burnout překvapivě jediná závodní hra, která mě pořád baví.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 6. 2010 20:20

Jaký půl hodiny? Hrál jsem to od tří až do rána. Zkoušel jsem online a to jsem nějak nepochopil. Tu a tam tam akorát vyskočila hláška, že je to demo a tu jsem zavřel a fungovalo to dát.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 6. 2010 20:27

Jo, jenže po půl hodině už můžeš tak maximálně jezdit po mapě, protože zmizí všechny závody. Nebo ne?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 6. 2010 21:48

Nepamatuju se, jezdil jsem hlavně online.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 6. 2010 08:23

Tak mi odepsali z podpory Steamu, ale , necekane, to jejich reseni nefunguje. :-( Takze si to asi fakt nezahrajau nebo co...jeste ze za chvili budu preinstalovavat Winy, tak to zkusim pak...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 22. 6. 2010 09:02

Lo!Zza píše:Tak mi odepsali z podpory Steamu, ale , necekane, to jejich reseni nefunguje. :-( Takze si to asi fakt nezahrajau nebo co...jeste ze za chvili budu preinstalovavat Winy, tak to zkusim pak...

Tady si to četl..http://forums.steampowered.com/forums/s ... &t=1314232
Někdo tam mluví o smazání ovladačů na kameru.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 6. 2010 09:10

jj uz to vsechno mam projety - kameru nemam
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 22. 6. 2010 09:15

To sem zvědavej co to bude.I když se chystáš teda na přeinstalaci win.Prozraď v kostce co ti psaly z podpory..
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 6. 2010 09:19

Napsali mi tohle:
Thank you for contacting Steam Support. Please exit Steam and go to the folder called C:\Program Files\Steam\ (this is the default location for a Steam installation - if you set a different installation directory, you will need to browse to it). Delete all of the files in this folder except: The \Steamapps\ folder and Steam.exe (this file is listed as an application and features the black and white Steam logo) Restart your computer. Then, launch Steam.exe from within the Steam installation folder, and not from a pre-existing shortcut. With Steam running, re-test the original issue. Note: This process will not affect your currently installed games. Additionally, please complete this process for your installed game(s): Title: Verifying Game Cache Files (GCF) Link: http://support.steampowered.com/kb_arti ... -QEUH-3335 Let us know if you have any further questions or concerns.


Taky jsem zvedavej jestli to pojede...chystam se prejit na 64bit W7.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 6. 2010 09:22

Udělal bych to ještě jinak. Postupoval bych podle toho jejich popisu, jen bych ve složce Steamapps smazal soubory patřící k Burnout Paradise a stáhnul bych ho znovu s čistým steamem.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 22. 6. 2010 09:25

Ja to zkousel stahovat uz asi 3x, ale jako jo, ja vsachno zformatuju a pak to budu stahovat znovu. (Teda krome oblivionu, ten si necham, protoze jsem nad tim prosedel celej den abych tam narval fungujici mody :D)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 6. 2010 09:35

Uvidíš pak no :-) Mě to na 64bitech chodí.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků