Kolik koncertů jste navštívili?

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 21. 4. 2010 12:04

includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 22. 4. 2010 05:58

http://www.ticketportal.cz/tp_novinky.asp?ArticleID=984

Ozzy Osbourne, Korn, Nazareth a mnoho dalších na Říp Festu 2010. Ode dneška se prodávaj vstupenky a už čekám na 9:00 abych si zavolal :-). Doufám že před pódium to bude stát do 3000! :-)
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 22. 4. 2010 19:54

Podle mě ŘÍPfest bude spíš R.I.P. fest :-)
www.ripfest.cz

Jak jsem koukal, zřejmě Ozzy a Korn jako headlineři, to je vše.
Hlavně, marketing tohoto festivalu je tak na 4-, když český Sonisphere si dělá reklamu už cca víc jak tři měsíce a dle mě spoustu lidí už má lístky na Metallicu a při rozhodování, zda dají znovu tolik peněz za Ozzyho si těžce rozmyslí, zda ano. Uvidíme ...

btw: Spočítejte si na kolik peněz si zhruba přijdou, pokud by skutečně přišlo cca 45 000 lidí (což velmi silně pochybuju). Dlě mě by museli oznámit ještě minimálně Iron Maiden, aby kapacitu naplnili. Což dle mě není nereálně jméno, protože cca týden před je na festivalu Sziget v Rumunsku :-) A pak by se ty lístky v poměru cena/kvalita vyplatily. Dřív dle mě ne ...

btw: Pokud oznámí AC/DC, tak si koupím VIP lupen za 4 litry :-)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chazyk 26. 4. 2010 14:33

The Subways přijedou na RfP- minimálně na ně se zajedu podívat. :)
Keep your eyes open wide...
chazyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 26. 4. 2010 17:13

Chazyk: Podívej se do threadu "Hudební festivaly" :-)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chazyk 26. 4. 2010 17:29

A jo, jsem blbec, úplně jsem ten tread přehlídl. :) Nedá se na RfP koupit jednodenní vstupenka? Na jejich webu jsem našel jen na všechny 3 dny.
Keep your eyes open wide...
chazyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 26. 4. 2010 23:24

Jednodení vstupenky budou ke koupi prý až někdy v květnu. Zítra před obědem je tiskovka, kde oznámí zřejmě možná i tyhle ceny, ale hlavně další kapely :-)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 27. 4. 2010 15:47

Takže Sonisphere se stěhuje do Milovic,je to blíž k Praze a když sem se díval na dopravu,mohl bych se tam ze Strakonic dostat za 2 hodiny 42 minut jenže,do toho se počítá i cesta z Praha Knížecí(tu sem už na mapách na seznamu nenašel) na Masarykovo nádraží to prej tak 20 minut chůze a když by za ten čas došle,čekal bych 4 minuty,což je vzhledem k tomu že bych netušil jak se tam dostat málo.Tak ještě uvidim.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 27. 4. 2010 20:43

A víš proč se přesunul? Protože nájemce chtěl 10% vstupnýho, což činilo něco kolem 40 milionů údajně.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 28. 4. 2010 23:53

Cofte, plácáš tu nesmysly :-)
Na Sonisphere bych měl jet pracovně a 10% z celkového výdělku festu opravdu 40 mega není :mrgreen: Kéž by ...

Start/Programy/Příslušenství/Kalkulačka :-) 30 000 lidí x cca plácněme průměrně 1900kč za lístek = xx milionů, minus dost velké náklady náklady :-) Rovná se i tak možná slušný výdělek, ale za cenu velkého risku :-) Tak doufejme, že vše vyjde :-)

/// Těch 40 mega je brán "výdělek" akce, tudíž Mimoň by chtěla cca 4mega
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 6. 5. 2010 16:15

2.6.2010 - Sum41, Praha (Roxy) :-)

Na FB potvrzeno už 500 lidí, tak myslím, že o lístky do Roxy bude docela bitka :-D Chtěl bych jet, ale jak to vidím, tak si asi nestihnu koupit lupen :-)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chazyk 6. 5. 2010 18:03

Taky jsem chtěl jet, bohužel mám zrovna školní akci. 8-S
Keep your eyes open wide...
chazyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 8. 5. 2010 22:51

Na FB potvrzeno už přes ticís lidí! To nemůže Roxy stačit! Navíc lidé, kteří FB nemají :-) Doufám, že to přesunou třeba do Incheby, protože v pondělí/úterý opravdu nebudu mít čas řešit lístky, navíc poslední peníze jsem dal za lupen na Green Day :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 13. 5. 2010 11:02

Ad Sum41: K velkému zájmu přidali koncert i 1.6. :-)


Jinak mi včera bylo potvrzeno, že cca od 13. do 24.6. se budu pohybovat na milovickém letišti :-) 8-D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 23. 5. 2010 07:49

V pátek jsem navštívil Kiss! A musím říct že paráda! Nelituju toho.
A aby to nestačilo tak dneska bratránek vyhrál v rádiu lístky do Prahy a chce abych jel s ním! Musím je prostě znova vidět!
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků