Assassin's Creed II zákys poslední pečeť

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod fps 20. 4. 2010 10:01

mam získat sedmou pečeť a otevřít bránu za kterou je, brána je postavena ze čtyřech posouvajících se desek a dokola velkého sálu jsou na stěnách čtyři tyče na které když skočím tak se jedna deska na dveřích posune, na začátky musím natáhnou páku z kolem aby se ty tyče pootočili, dotaz zní po natažení té páky z kolem je časoví limit ale je strašně krátký a nedá se stihnout v časovém limitu skočit na všechny čtyři tyče aby se otevřela brána, není v tom ňáký fígl jak to stihnou, moc prosím o radu už to skouším několik hodin ale nejde to stihnout
Naposledy upravil fps dne 20. 4. 2010 13:45, celkově upraveno 1
fps
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 20. 4. 2010 11:19

to ti neporadim...protoze v te hre jde stihnout naprosto vsechno..

jen v nekterych pasazich je lepsi prohlidnout si nejdriv okoli...vyzkouset si to nanecisto ..a az to budes umet bez chyb..tak zatahnout za paku..
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod fps 20. 4. 2010 13:47

inexplicit píše:to ti neporadim...protoze v te hre jde stihnout naprosto vsechno..

jen v nekterych pasazich je lepsi prohlidnout si nejdriv okoli...vyzkouset si to nanecisto ..a az to budes umet bez chyb..tak zatahnout za paku..

to právě nejde, protože se neotočí hned první tyč a nemáš jak skákat dál
fps
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 20. 4. 2010 14:09

s tema skakackama to nikdy nebylo tak hrozny..zadna silna logika..proste skaces za nosem..je to udelany tak, aby to slo rychle..takze sis asi neceho nevsiml, kde se da rychle pokracovat..
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 4. 2010 14:58

Bohuzel budes muset zkouset dal. Tady jsem se taky na chvili zasekl, ale na nekolikatej pokus jsem to dal. Nic vic neporadim, akorat ze to musis porad zkouset. Cim vickrat to probehnes, tim vic budes vedet kam jit a budes rychlejsi.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 20. 4. 2010 15:06

a musí to být v tom časovém limitu a nebo na konci už je to jedno a jde jenom o tu první tyč
fps
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 4. 2010 15:13

Popravde uz si to moc nevybavuju, tech hadanek tam byly tak 3-4 a vsechny se mi splyvaji dohromady. Ale proc by ti dali treba 3 minuty casovy limit, aby jsi stihl skocit na prvni tyc? Urcite to musis zvladnout az do konce.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fps 20. 4. 2010 17:10

tak už jsem to udělal, to ale bylo hodin, a z tou kamerou která se nesmyslně pohybuje ať jdou někam
fps
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xena 20. 4. 2010 20:45

Ja to daval vcera, ty paky se nemusi tahat na jeden zatah. Hnes jednou, posune se cast dveri. Pak si znova natahnes ten casovac a das druhou , ta prvni cast dveri uz zustane aktivovana (takze prvni paka ani nereaguje - a to dost mate, to souhlasim) a pak treti , ctvrtou.
Cry soldier , cry ...
Xena
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wena_F 26. 4. 2010 14:25

čau, hele ja vykysal na posledni pečeti. je to Palazzo ducale di Venezia / Benátky. ten palac se mi nechce otevrit a nemuzu tam nijak doskakat pres zdi. Hru už jsem dohral, ale tohle mi prijde divny. jo na minimapce je ten palac červenej, pry zakazana oblast. chjo
Díky za rady
Naposledy upravil Wena_F dne 26. 4. 2010 15:00, celkově upraveno 1
AMD Phenom II x6 1045T, Noctua NH-C12P, 4x2GB DDR2, GA-MA790X-UD3P,
GTX760, Enermax Thriatlor 550W + Noctua S12A, Dell U2412M,
Crucial M4 128 GB,WD10EALS, WD15EADS, Fractal Design R4 + 3x Noctua S12B, Win 7
Wena_F
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 4. 2010 14:41

Jakto nejde otevrit? Vzdyt potrebujes jen najit tu malou fontanku s tim znakem Assassinu a Ezio za ni zatahne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wena_F 26. 4. 2010 14:55

takhle to vypada u toho vchodu stoji 4 surovci, kde najdu tu fontanku?
Přílohy
Palazzo ducale di venezia.JPG
AMD Phenom II x6 1045T, Noctua NH-C12P, 4x2GB DDR2, GA-MA790X-UD3P,
GTX760, Enermax Thriatlor 550W + Noctua S12A, Dell U2412M,
Crucial M4 128 GB,WD10EALS, WD15EADS, Fractal Design R4 + 3x Noctua S12B, Win 7
Wena_F
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 4. 2010 15:08

Neni tohle ten palac, kde mas zabit ten jeden svuj cil? Ja uz nevim, ony ty budovy vypadaji vsechny stejne. Ta fontanka je na tom miste kde mas na mape ten znak. Tam je vchod.

Zkus si to podle jmena najit tady:

http://uk.guides.ign.com/guides/14302493/page_64.html
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wena_F 26. 4. 2010 15:45

Lo!Zza díky moc, to jsem presne potřeboval, už mam pečet, parada :-)
AMD Phenom II x6 1045T, Noctua NH-C12P, 4x2GB DDR2, GA-MA790X-UD3P,
GTX760, Enermax Thriatlor 550W + Noctua S12A, Dell U2412M,
Crucial M4 128 GB,WD10EALS, WD15EADS, Fractal Design R4 + 3x Noctua S12B, Win 7
Wena_F
First Blood

Odeslat příspěvekod Michal.Kili 6. 11. 2010 17:14

Ahojte, mám problém. Dělám úkol na jednu pečeť, ale nemůžu se dostat přes jednu překážku. Nedokážu totiž běhat po zdi. Pokaždé, když se pokusím běžet po zdi, tak akorát spadnu do vody a nikdy nedoskočím (nedojdu) na tu tyčku po které pak skočím na další zeď. Nevíte jak se to náhodou dělá. Je to tam sice napsané, ale prostě to nejde. Už jsem měl jeden zásek u pečetě a to ten, že se mi neukázala ta tyč za kterou jsem měl zatáhnou, tak jsem prostě skočil do prostoru a vysel jsem za nic ve vzduchu. Takže doufám, že toto není další bug nebo tak něco. Už to skouším druhý den a fakt na to už nemám nervy :-(
Michal.Kili
First Blood

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků