Jaký film jste viděli naposledy ???

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 4. 2010 19:34

Presne, tohle se jim nepovedlo. Mohli udelat par strihu, ze sel tim lesem treba 2 hodiny a az pak by potkal tu kolonu nebo nejakej tabor, a ne takhle. Takhle jsem mel chut se mu zacit smat, jakej to neni pitomec. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 4. 2010 22:20

Tak to bylo snad i cílem ne? Aby to nebyl jenom blbej happy end, ale celkem krutej happy end.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 4. 2010 22:32

jenze on to nebyl ani happy end ani tragicky konec. Bylo to neco mezi tim. Armada ho sice zachranila, ale zbytek zivota prozije tak akorat nekde v ustavu.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod AlienX 3. 4. 2010 09:53

michael clayton - zamotany ale pomerne nudny thriller

vicky christina barcelona - zaujimavy filmik s penelope cruz, milostnym trojuholnikom a davkou humoru
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod beowafle 3. 4. 2010 12:51

ctihodný občan - čekal jsem trochu víc a konec mě pěkně naštval, ale jinak to bylo moc dobrý 8/10
náhradníci - tak nějak jsem si to představoval, ale nebylo to stopro - 9/10
beowafle
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 3. 4. 2010 13:54

Lo!Zza píše:The Mist - jakoze dobry, libilo. Ale ten konec byl teda tezky epic fail, pro hlavniho hrdinu. Hezy tam bylo zachyceny po zfanatizovani. A te zenske bych se asi zbavil driv. Mohl bych se podivat na original - od Carpentera myslim. 8/10

Tak pro upresneni. Toto neni remake a carpenter natočil uplne jiny film :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 4. 2010 14:16

Mne to zmatlo, pak jsem si to nasel. Ten remake je tohle http://www.csfd.cz/film/194896-fog-the/ , spletl jsem si nazvy. Cesky je to Mlha a Mlha a anglictine je to Mist a Fog. Vedel jsem ze ten remake se natocil, a myslel jsem ze to bylo The Mist. :)

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 3. 4. 2010 15:16

Jj , tohle je remake carpenterova dila... hrozenj brak :D

Jinak priznam se , ja original od Carpyho ani nevidel. Ale urcite nekdy napravim.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod AlienX 4. 4. 2010 11:43

verejny nepriatelia - pomerne nudna gangstrovka, nedopozeral som.. tych 2.5h sa mi pritom nechcelo sediet :)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod holubek002 5. 4. 2010 19:32

Kdyz to shrnu za posledni dobu tak:
2001: Vesmirna odysea 6/10
2010: Druha vesmirna odysea 7/10
Mesto bohu 9/10
Muzi, co ziraji na kozy 6/10
Fanboys 8/10
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod includes 5. 4. 2010 22:16

Jak ses těšil na Muže, co zírají na kozy, tak nakonec také nijak neoslovilo? :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Logan007 6. 4. 2010 07:12

The Departed - 8/10 - fakt dobré - líbilo se víc než původní Volavka (nějak ty HK filmy nemusím) ...

Blood Diamond - 8/10 - i přes to, že to mělo přes 2 hodiny, tak mě to bavilo ... nedivím se těch 4 nominací na Oscary ...
RETRO!
Logan007
Unstoppable

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 4. 2010 19:34

includes: Kdo by se netesil s takovym obsazenim a s takovym trailerem. Jenze prave v nem bylo to nejlepsi a samotny fillm uz pak nemel cim prekvapit...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 7. 4. 2010 07:13

Tomkalhotka píše:Jj , tohle je remake carpenterova dila... hrozenj brak :D
Jinak priznam se , ja original od Carpyho ani nevidel. Ale urcite nekdy napravim.

Ve všem souhlasím.

Star Trek (2009, BR) Asi nejsem správný trekie nebo jsem podle nadšení očekával něco víc, ale nevím. Mám z toho velice rozporuplné posity. Proto hodnotím tak, jak hodnotím. Příběh je fajn, space opera jako řemen, ale udělat to v nějakém "nezmapovaném", "neznámém" vesmíru, byl by to silně průměrný snímek. Autoři se sice krácně vyhnuli časovým paradoxům vytvořením alternativního vesmíru, což jim dalo možnost neodkazovat se na původní filmy a seriály, ale nejsem si jistý, jestli to zrovna tady sedlo. Na druhou stranu musím říct, že postavy jsou vybrány parádně a opravdu vypadají jako jejich mladší já. Triky, hudba napětí, všechno výborné, ale zůstává ten divný pocit. Na druhou stranu musím říct, že je to pro mne nej trek, který jsem kdy viděl. http://www.csfd.cz/film/222972-star-trek/#
7/10

TO (Nová vesmírná odysea)Trošku sklamání. Po Vexille jsem čekal trochu jinou věc. Trochu akčnější, trochu méně plytkou. První příběh staví na cestování ve vesmíru, zápletka je nudná, až tuctová. A tak si na překvepaní musíme počkat až do konce. Neříkám, že zrovna tohle nepovedlo, právě naopak, ale celý zbytek děje je takový nemastný, neslaný. Druhá část už působí svěžeji, bohužel tady se žádné překvapení nekoná a včechno končí tak, jak má. Na druhou stranu musím, opět, pochválit tvůrce za parádní propojení počítačové a kreslené grafiky a parádní hudbu. http://www.csfd.cz/film/271614-nova-ves ... yssea-to/#
6/10

Watchmen Začnu stejně, předlohou jsem nedotčen, což mi už pár let vadí, ale nějak nejsem schopný s tím něco udělat. Film je báječný. Tak dobrý, že nevím, kde začít. Po dlouhé době jsem nadšený z titulků, které jsou zvládnuté o desítky tříd lépe než u ostatních filmů. Podobně jsem hodnotil titulky u Casina Royal, toho nového. Hudba je vybrána naprosto dokonale a ke každé scéně sedí jak ***** na hrnec a ačkoli je to prakticky akční film, nemáte šanci to nějak poznat. I ty nejbrutálnější scény, a že jich není málo, se nesou v klidném duchu. Postavy asi nemá cenu hodnotit, protože je opět vidět, že Moore tohle prostě umí. Nikdo není černobílý a tady krásně roste s mocí i chuť nebo naopak jsou ideály tak velkné, že zavrhete svoji osobu jenom pro dobro společnosti. http://www.csfd.cz/film/224865-strazci- ... watchmen/#
10/10
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 4. 2010 15:32

Málem bych zapomněl...

Pyšná princezna - pěkná byla no :love: . 7/10.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker

Předchozí stránkaDalší stránka