LOL WUT

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Smoke 14. 3. 2010 13:40

Tohle není vtip, ale spíš lol wut, proto to dávám tady :D
To je poprvé, co sem myslel, že mi vybouchnou repráčky u notebooku :lol:
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 14. 3. 2010 13:43

Je vidět že ti lidi nejsou normální, tlstá američanka ať si jde raději zaběhat a neřve tam. Na takových lidech Twillight vydělává protože si musí zaplatit 2 lístky aby se posadila do kina protože jedna sedačka nestačí
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 14. 3. 2010 13:50

:D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sutr90 14. 3. 2010 13:58

No nejsem žádnej síťař, ale proč je na tom obrázku IP localhostu? Sice je tam doména ubi.com, ale nebude to spíš útočit na localhost? Jenom takovej postřeh.
We do what we must, because we can.
sutr90
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 14. 3. 2010 14:02

Já si myslím, že je to tam napevno. Zdroj: localhost Typ portu: 80 http. Ale to je jen můj postřeh. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 3. 2010 14:09

Si predstavte tu mentalitu tech lidi kteri neco takovyho vytvori a jeste to davaji na net.... /facepalm

jinak ani do konce jsem to nesledoval, protoze se mi zvedal kufr...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 3. 2010 14:11

No poslat si DDoS útok na localhost by byl dobrý Epic Fail :D Ale jak říkám, na portu 80 to fungovat stejně nebude, leda by Ubisoft jel bez firewallu.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 14. 3. 2010 14:14

lama dotaz: No ale ten trafik tam bude stejně, ne?
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 3. 2010 14:20

Packety pingu jsou malinký, trafik bude jen na lince, ale firewall bude packety zahazovat, takže by ho neměly zatížit. A tolik lidí, aby zatížili celou linku to pouštět nebude. Si přetížej možná tak vlastní linku :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 14. 3. 2010 14:30

Dík. ;)

- - - - -

Obrázek
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 14. 3. 2010 14:39

SCobra píše:Packety pingu jsou malinký

Však můžeš si nastavit velikost
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 3. 2010 14:45

No ale i největší ping je malej. 64 bytů...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 14. 3. 2010 14:46

No nevím jak to mají vyřešené každopádně UBI nejede
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 3. 2010 15:19

Myslím, že to nebude zásluha hňupů z warfora :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 14. 3. 2010 15:37

SCobra píše:Myslím, že to nebude zásluha hňupů z warfora :-)


neaka novinka :D

It's comfirmed the hacker atack's on ubisoft have succeded ! on aproximately 01:00 Today 14 March The DRM Protection whas hacked by Mass atack's from internet the game itself whas working without cd key asking and on the server whas able to play anybody and make the mision Story ! The oficial Ubisoft Site assassin's creed 2 is Down and Hacker can proudly say We did it ! It Only Last an Hour Of Freedom Of DRM After The crack whas Blocked and Ubisoft internet Site assassin's creed 2 Changed addres , altrough there is a rumour that the necesary files that required crack to be created for AC 2 whas succesfuly taken from servers ! Anything can be Cracked ! Freedom To Gamer's ! The crowd where on euphory and It's Just The Begining ! . - Edition Copyed Writen From oficial site of XczTFreedm. Looks like they DID IT


jesi je fake, nebo ne...se jeste nevi :D

mezitim nekdo "chytrej" na forku prohodil :

k čemu nám je to útočení na servery, když originálky běžej v pohodě? :-)


:mrgreen:
inexplicit
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků