Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Hurricane 13. 3. 2010 23:08

Sem tam si dam Modern Warfare 2 po nete, ale uz ma to moc nebavi.

Cakam na Bioshock, a asi si uz konecne kupim aj tu NHL 10.
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 13. 3. 2010 23:41

Snad Atlus konečně vydá nějaké nextgen jrpg a nebude to na Wii nebo DS. Zatím mě nikdy nezklamali.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 3. 2010 02:39

Re5 GOLD + GOW III...oba parádní tituly

Ještě nemám ani jednu platinovku a nevím jestli bych na to měl nervy tu hru na platinovku dohrát

Lo!Zzo, s tím MGS4 jsem to prožíval naprosto totožně...slzy na konci a totální fičák
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 14. 3. 2010 08:35

Stále KINGDOM HEARTS I na PS2 - je to vážně nádherná hra, moc se mi líbí, jak v ní člověk potkává různé postavičky od Disneyho a z her od Square Enix a ta hudba !!! Song z Traverse Town jsem si musel dát i do svého normálního hudebního playlistu...

Konečně ve čtvrtek dorazila FF XIII, lehce jsem ji vyzkoušel a zatím můžu pouze říct, že po technické stránce je to dechberoucí...

Zrovna jsem vydražil VALKYRIA CHRONICLES na PS3 za necelé pětikilo a ještě objednám toho Kratose, jenom nevím, kdy to všechno budu hrát...
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 14. 3. 2010 09:57

Peter S. Kenedy píše:Lo!Zzo, s tím MGS4 jsem to prožíval naprosto totožně...slzy na konci a totální fičák


Me se tak nejak draly do oci slzy i v prubehu, ale ten konec me vazne dostal...zacalo to asi tim jak Snake sel pres ten mikrovlnej koridor.

Platinu mam jen jednu, za Uncharted 2. Nemam cas, na to abych vyzobaval kazdickej bonus a treba v inFamous travil dva dny procesavanim mesta pro shardy.

iNFamous jsem vcera chvilku hral....ta hra je celkem dlouha.

No a do tri do rana jsem hral a dohral
Heavy rain:
No ten konec byl az moc rychlej na muj vkus, az moc razantne se ze Shelbyho stalo takove zvire. Nejsympatictejsi postava byl bezpochyby Norman. Jinak pro ty co to dohrali - ony ty konce asi ovlivnuje i to, kdo pujde Seanna zachranit ze? Ja ho sel zachranit s Madison (coz bylo asi nejlehci), ale tipuju ze kdybych jako Ethan utekl policii, nebo pokracoval v patrani jako Norman, tak by ho sli zachranit oni. Nebo by se tam mozna slezli vsichni. No ja myslim ze to stoji za dalsi zahrani, ne hned, ale treba za mesic.


Priznejte se, kdo nechal v Blue Lagoon Madison vysvliknout az na doraz. :D Ja ji nechal jen kalhotky, tipuju ze vic to asi neslo. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 14. 3. 2010 10:10

Mr.Lister píše:Stále KINGDOM HEARTS I na PS2 - je to vážně nádherná hra, moc se mi líbí, jak v ní člověk potkává různé postavičky od Disneyho a z her od Square Enix a ta hudba !!! Song z Traverse Town jsem si musel dát i do svého normálního hudebního playlistu...
Jo, ta hra je výborná. Hlavně to celé má smysl a ty Disneyho postavičky tam naprosto přirozeně zapadnou. Hudba je super, samo :love: Jednička je poměrně dost temná a vážná :) Už mám dohráno, HODNĚ dobré :-]

Mr.Lister píše:Zrovna jsem vydražil VALKYRIA CHRONICLES na PS3 za necelé pětikilo a ještě objednám toho Kratose, jenom nevím, kdy to všechno budu hrát...
:shock: Takovou perlu za 500,-?! Kterej blázen se toho zbavoval? :shock: Každopádně jsi udělal dobře, takové hry se jen tak nevidí :love:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 14. 3. 2010 10:28

N.Marko, papucek, spajza X: Dekuji panove :-) Ta platina dala casove hodne zabrat, ale u teto hry jsem MUSEL O:-)

Rick Deckard: Tuhle platinu asi nikdy nedam. Speed Runy budou nad me moznosti :oops:
Kdo umi, ten umi. Gratulace :-)

Zitra se asi opet pustim do Forza 3.
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 14. 3. 2010 10:46

Torham: To jsem si ráno také říkal, kdo se toho zbavuje za 450 Kč ??? (+40 poštovné). I když jsem minulý týden nacpal do her asi 2k, tak jsem prostě tomuhle nemohl odolat... ach jo, někdo by mi měl to Aukro zakázat...

PSK: Ty bejku, ty už drtíš třetího Kratose? Na to se také těším jako malé děcko... Koukám, že to letošní herní jaro mne nejspíš totálně finančně zruinuje, to zase budou k obědu rohlíky s juniorem ^_^
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 14. 3. 2010 11:34

Jo, Kingdom Hearts 1 je asi jedno z těch nejlepších rpg minulé generace. Někdy mám chuť si to zahrát znova a pouštět si filmy od Disneyho, podle toho jak procházmím jednotlivímy světy. Škoda, že už dvojka nebyla tak dobrá. Ale stojí si ji zahrát hlavně kvůli naprosto kouzelnému začátku a konci.

Daemon: Já bych zase neměl trpělivost u R2 sedět několik desítek hodin. U Mirrors je nejtěžší jen třetí kapitola. Je nejdelší a spousta částí, kde se dá ten speedrun zkonit. Taky jsem u toho hezky řval. :)
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 14. 3. 2010 11:39

Rick Deckard píše:Jo, Kingdom Hearts 1 je asi jedno z těch nejlepších rpg minulé generace. Někdy mám chuť si to zahrát znova a pouštět si filmy od Disneyho, podle toho jak procházmím jednotlivímy světy. Škoda, že už dvojka nebyla tak dobrá. Ale stojí si ji zahrát hlavně kvůli naprosto kouzelnému začátku a konci.
Dvojka nebyla tak skvělá jako jednička, to máš pravdu :) Ale byla furt dobrá, hlavně začátek a konec. Co se mi ale na dvojce hodně líbilo, to byly boje. A také tam byla jistá hratelnostní vylepšení jako možnost dát si do zkratek i itemy (v jedničce jen kouzla) a taky se tam rapidně zlepšila kamera a ubyly skákací sekvence...u těch jsem v jedničce chvílama zuřil; tam je tak zprasená kamera, že je to chvilkama na rozbití ovladače :-\
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 14. 3. 2010 12:00

Mě právě na dvojce štvalo, jak bylo všechno zjednodušené. Mapy byly strašně lineární a už z toho vymyzely ty skákací části. První hra u které jsem pocítil klaustrofobii a nemohl jsem chvílema dýchat. Nedělám si srandu. A u soubojů jsem mačkal jen jedno tlačítko. U jedničky jsem musel kombinovat i nějaké ty úskoky do stran a gliding. Samozřejmě lepší kamera mě potěšila, stejně tak ty zkratky. A největší dokonalost sama byla pak ta kronika od Jimmy Cricketa.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 14. 3. 2010 12:00

Rick: Tebe musím taky pochválit. ME je naprosto výjmečná hra, ale dělat speedruny - to bych si hodil mašli, protože zas tak dobrou koordinaci rozhodně nemám, takže gratuluji.
Btw: udělal jsi i ty speedruny z DLC? Tohle bylo na mne složité už moc a hodně brzy jsem to vzdal :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 14. 3. 2010 12:04

Ty z DLC jsou hodně těžké. Udělal jsem na nich jen jednu hvězdu. Tam člověk musí mít strašně dobrou orientaci a je o hodně těžší kvůli té struktuře najít zkratky.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 14. 3. 2010 12:20

Rick Deckard píše:Mě právě na dvojce štvalo, jak bylo všechno zjednodušené. Mapy byly strašně lineární a už z toho vymyzely ty skákací části. První hra u které jsem pocítil klaustrofobii a nemohl jsem chvílema dýchat. Nedělám si srandu. A u soubojů jsem mačkal jen jedno tlačítko. U jedničky jsem musel kombinovat i nějaké ty úskoky do stran a gliding. Samozřejmě lepší kamera mě potěšila, stejně tak ty zkratky. A největší dokonalost sama byla pak ta kronika od Jimmy Cricketa.
Tak ve dvojce skákačky být mohly, protože tam hodně vylepšili tu kameru, to je pravda. Ty lineární mapy zamrzí :( Co se týče bojů, tak já si tam vyhrál no :) Hodně se používal Guard a pak ty ability od Forem. Ale kotoul mi chyběl, v tom s tebou souhlasím :( Boje v jedničce jsou myslím trošku "gumovější", ale také náročnější na pohyb - úskoky a podobně. Kronika je mazec :)) BTW: udělal jsi VŠECHNY věci v kronice? Já ne...je tam toho MOC a není to nejlehčí. Jo, a ještě musím zmínit superovou Gummi Ship :love: V jedničce to byl spíš opruz :-l Na druhou stranu, dvojka tě nemotivuje ke stavění vlastních lodí, protože dostáváš už hotové stroje (ne blueprinty jak v jedničce) a ty povětšinou stačí :( A přitom dvojka má vylepšený a snáze použitelný editor...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 14. 3. 2010 12:26

A já myslel že GOW 3 už hrají všichni z ČR...vždyt už to tady prodávají snad všechny herní obchody :-D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků