Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SmartinS 5. 3. 2010 20:24

HALI32 píše:Chvilku jsem dal GTA4, zatímco brácha je zklamaný, tak mi se to líbí. Nejdříve dohraju Dead Space ale.

Nechceš mi pomoct s trofejemi?
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod HALI32 5. 3. 2010 20:28

Co potřebuješ přesně? Rád pomůžu, ale nejsem v tomhle nějak zběhlý...jde o online? V GTA4? Potřebuješ nějakou trofej, kterou získáš jen v multiplayeru?
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 6. 3. 2010 01:03

Jo třeba závody musim v multiplayeru 20krát vyhrát. Jednou bych vyhrál já potom ty, střídali bysme se a měly trofej oba.
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 3. 2010 16:21

Brattelfield :BC dohraný.... no, mohlo to být i lepší.
7/10

Jdu na SH.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chachca_SKS 6. 3. 2010 20:51

Wolfenstein a docela dobrá hra. Čekal jsem od toho, že to bude kravina, ale mile překvapila. Teď se chystám na Bad Company 2... 8-)
Chachca_SKS
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 7. 3. 2010 21:29

Po dlouhé době jsem oprášil PS2 a rozehrál KINGDOM HEARTS I, zatím to vypadá zajímavě.

Odeslána objednávka na FF XIII - Bůh mne opatruj...
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 3. 2010 05:23

Jednička byla boží.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 8. 3. 2010 17:26

Pred vikendem jsem dohral Max Payne.Dobra hra i v dnesni dobe ma sve kouzlo,urcite si sezenu i druhy dil.No a hned jsem rozehral dalsi Ps2 hru a to Obscure.Slusny B horror,aspon zatim to tak vypada.
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 3. 2010 18:20

FFXIII
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 3. 2010 19:35

N.Marko píše:FFXIII

A? Stoji to za to?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 8. 3. 2010 20:39

N.Marko: Závidím a nedočkavě čekám na svou kopii... zatím drvím ten KINGDOM HEARTS I a po krůčcích pokračuji ve FF VII.
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 8. 3. 2010 20:41

N.Marko: Závidím a nedočkavě čekám na svou kopii... zatím drvím ten KINGDOM HEARTS I a po krůčcích pokračuji ve FF VII.
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 3. 2010 21:13

Lo!Zza & Lister: Já vám zatím nějak nevím. Na počítadle mám skoro čtyři hodiny a je to nějak divné. OK, prostředí, postavy, animace, technická stránka, trochu zmatený svět... to vše je dobrý (ba přímo skvělý), ale to z čeho jsem měl strach se zatím potvrzuje.
a) je to nehorázný tunel (což v začátku vůbec nevadí, pak se uvidí)
b) souboják naprosto nechápu. Je děsně rychlej, nepřehlednej a neovladatelnej. Sice máte možnost nalinkovat ataky/magii podle toho kolik co sežere z ATB baru, ale je to hrozně pomalé a spíš se vyplatí rozdělit role členům party a pak jenom klikat potvrzení na Autobattle :(
To z toho dělá solidní clicfest což já opravdu nemusím a radši bych něco pomalejšího, protože takhle si váš party leader prostě dělá co chce a vy to jenom potvrzujete - že na zbytek party nemáte žádný vliv je snad jasné.

Pak je tu taky možnost zapnout si jakýsi pomalejší mod, ale to zase v resultu nedostanete tolik hvězdiček = bodů které potřebujete k vyvíjení postavy (tedy alespoň takový mám dojem, zase tak moc jsem to nezkoumal), takže je naprosto k ničemu. Zatím se mi prostě zdá, že to v S-E s těmi inovacemi a rádoby cool modernizací přepískli.

EDIT// K dokreslení jak rychlé tu jsou souboje vám povím tohle: Limit pro pět hvězdiček je často dokončit souboj třeba pod čtyři minuty - já ho mám hotov za minutu třicet!
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 3. 2010 22:50

Aha, takze rikas ze neni kam spechat. Ja sem si rekl ze novinky ted na nejakou dobu omezim...krome GoW3 a novych Pokemonu. Protoze se mi na policce kupi tituly ktere jsem jenom nakousl a chtel bych je dojet.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 3. 2010 00:56

Dohrál jsem heavy rain a musím říct, že je to něco neuvěřitelného...tohle si musí zahrát prostě každý...zanechá to ve mě vzpomínky, tak úžasný příběh a tak epicky podaný jsem asi ještě nezažil...zemřela mi jedna postava a už se těším jak si HR zahraju podruhé a budu se rozhodovat jinak...pro mě 9/10
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků