Supreme Commander 2

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Wint3r 26. 2. 2010 20:17

-Dreamer- píše:Tak demo odehráno. Nádhera, rozhodně posun správným směrem.

Cože, děláš si srandu že. Hráls prvního SC? Protože to, cos řekl vypovídá o tom, že ne. Tohle je Epic Fail oproti jedničce. Udělali z toho řadovou strategii, kterých je na trhu spousty.
Pokud jste si oblíbili prvního SC, tak tohle radši ani nehrajte, protože obrovské mapy, epické bitvy a skvělý management surovin, je tatam.
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 26. 2. 2010 20:59

Hrál jsem původní SC, neboj. ;) Obrovské mapy tu jsou. Ekonomika doznala změny jen co se týká Energie. Masy jednotek se konečně hýbou svižně a konečně to není při začátku hry šnečí atmosféra.

Víc než co jiného mi to připomíná Total Anihillation.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boris588 27. 2. 2010 09:49

Já bych to zas tak černě neviděl.
Akorát teď pařím C&C Tiberium wars + C&C4 beta + SC2 demo a jsem jak v sedmém nebi. Každé má něco do sebe!
boris588
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 28. 2. 2010 13:04

Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 2. 2010 13:13

Masakr...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drak 1. 3. 2010 10:59

Osobně nejsem nějak moc " hardcore " hráč strategií, akorát se mi tenhle typ her vždycky líbil, jedničku jsem zkoušel a nějak mě to nechytlo, stáhnul jsem demo dvojky a to se mi líbí naopak hodně : dobře se vše hýbe na maximální nastavení, líbí se mi to, dobře se mi demo i hrálo - takže pozitivní dojem a asi si to i koupím.
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 18. 6. 2010 09:32

Vcera som si SC2 doniesol domov a fakt to je nejake divne oproti jednotke.. mapy su pidi a zda sa mi, ze trosku pritvrdili.. proste hral som 4 zapasi PvP na NORMAL, kazdy trval nieco cez hodinu a dostal som vzdy brutalnu nakladacku a to tym, ze ked su tie mapy take male a dokonca tam pridali NUKE a podobne sprostosti, tak som vzdy skoncil natom, ze ma sundal na dialku a to sa mi fakt nepacilo..

V jednotke to bolo ine a match trval kludne aj 6hodin a to nie ziadnym KO, ale narastajucim odporom a to sa mi pacilo.

napr. v C&C AI v PvP brutalne cheatuje a to tak, ze za cas, kedy sa TY nestihnes ani rozkukat mas v zakladni nepriatelky vojska takeho typu, ktore trva minimalne 20minut na postavenie budov, ktore nato treba. to je junk.

SC1 bol v tomto paradny.. ale tato dvojka sa mi moc nepozdava.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 18. 6. 2010 09:50

záleží na mapě. Jsou tam i obrovský, ale málo lidí je hraje, právě proto, že se hrají i tři hodiny.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Necrosczzz 17. 5. 2014 10:44

Čekal sem pokračovatele na způsob Total Anihilation ,ale to se tak nějak nestalo.Tahle hra je luxusní ,ale AI je přímo brutální :D Stačí jim povolit NUKE a za 15 minut je rozhodnuto :D A i bez nich sem odolal max 40 minut proti dvěma soupeřům.Takže konečně pořádná výzva a tak to má být.Jinak hra vypadá dobře a i skvěle se hraje.Navíc výzkum a rozdílné národy opravdu super strategie.
Necrosczzz
Killing Spree

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků