Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Torham 7. 2. 2010 18:55

Mr.Lister píše:a pro mne naprosto úchvatná "Death from Above" v pozici gunnera AC-130 Spectre.
Souhlas...

AlienX píše:ta posledna spominana misia bola pre mna totalna nuda
Záleží na úhlu pohledu. Mě se na té misi líbila přesvědčivost - byl jsi jako bůh smrti, měl jsi moc jediným stiskem tlačítka doslova VYGUMOVAT (!!) celé lidské životy... dosti impresivní. Mě se Death from Above líbila; sice je to "jen" gunování ze Spectry, ale zase je to zatraceně přesvědčivé. Hodně se mi líbila i vzpomínková mise Cpt. Price v Pripyati :love:
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 7. 2. 2010 18:55

Takze King Kong za mnou a ted jsem rozehral dalsi klasiku a to Max Payne.Hraju to poprve,grafika sice uz dnes total zastarala,s ovladanim taky celkem bojuju ale presto me to chytlo.
Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 7. 2. 2010 18:57

Papuč: Max Payna jedničku jsem dávno dojel, kvalitní hra :-] Celkem dost impresivní a celkem noir... povedené :))
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 7. 2. 2010 19:29

Hram holdem poker na facebooku :D z 5k som nahral 360k a zas nemam nic :D .. hrozna navykovka.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 7. 2. 2010 19:41

haha, jo, u toho se dá strávit celý dny :)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 7. 2. 2010 19:42

Sak to hram skoro cely den .. vlastne uz nehram, bo nemam zaco :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Lister 7. 2. 2010 20:03

Torham: Přesně! Opravdu mně mrazilo v zádech, když jsem si uvědomil, jak jednoduché bylo nepřátelské vojáky trhat na kusy 40mm kanonem nebo je doslova vymazat ze světa 105mm Howitzerem. Člověk si připadá jako démon smrti... Děsivá představa, být tam v noci někde dole jako "záklaďák" nějakýho diktátorskýho státu s kalachem na zádech.
"Power never takes a back step - only in the face of more power." - Malcolm X
"IPSA SCIENTIA POTESTAS EST" - Sir Francis Bacon
"Forgive your enemies, but NEVER forget their names." - John. F. Kennedy
Mr.Lister
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 7. 2. 2010 20:07

Torham píše:Papuč: Max Payna jedničku jsem dávno dojel, kvalitní hra :-] .. povedené :))


ja som to dohral rped rokmi min. 5x :D
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 7. 2. 2010 22:30

spajza X píše:Hram holdem poker na facebooku :D z 5k som nahral 360k a zas nemam nic :D .. hrozna navykovka.


presne preto to nenavidim :D
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 8. 2. 2010 16:05

Metroid Prime 3

Někteří bossové jsou opravdu něco :-\

Tak jak je Mona Lisa ve výtvarném umění, Shakespeare v literatuře...tak je Metroid Prime ve videohrách! :tleskani
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 8. 2. 2010 16:27

HALI32 píše:Tak jak je Mona Lisa ve výtvarném umění,:tleskani



jj Mona je skvela maliarka :mrgreen:
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 8. 2. 2010 17:06

Tak teď hodně hraju bbc 2 demo, totálně mě ta hra chytla. Jestli chcete můžeme dát večer online.
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod Sattero 9. 2. 2010 11:51

Stále Tropico 3 a konečně sem udělal misi Svoboda :)
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 10. 2. 2010 11:27

Na konzolich stale nic. Davam si chvilku voraz u her na PC. A rozhodl jsem se, ze nebudu nejaky cas kupovat ZADNE gamesky. Mam tady tolik klenotu, ktere jsem nikdy nerozehral a lezi tady jen tak ladem, az to hezke neni :oops: Takze alespon nejakou cast dohraji a pak teprve budu zase mamonit :D ...jsem zvedavej, jak dlouho to vydrzim :lol: "na JRC, apod. kouknu radeji jen obcas :oboze "
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 10. 2. 2010 19:32

Daemon666 píše:Na konzolich stale nic. Davam si chvilku voraz u her na PC. A rozhodl jsem se, ze nebudu nejaky cas kupovat ZADNE gamesky. Mam tady tolik klenotu, ktere jsem nikdy nerozehral a lezi tady jen tak ladem, az to hezke neni :oops: Takze alespon nejakou cast dohraji a pak teprve budu zase mamonit :D ...jsem zvedavej, jak dlouho to vydrzim :lol: "na JRC, apod. kouknu radeji jen obcas :oboze "


ved ty mas co hrat do dochodku... ci vatsinu si uz presiel ?? :-D
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků