Závady a tuning NDS Lite

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SyNdRoX 2. 6. 2009 18:21

a nemas pls navod jak to rozdelat ?? No nwm povolenej kablik skusil bych se aspon podivat no... a az budou prachy tak dystak koupim ten displej ale pls navoood !! :-S
SyNdRoX
First Blood

Odeslat příspěvekod HALI32 27. 7. 2009 07:21

Své DS mám už skoro dva roky. Začal mi vypadávat obraz na horní obrazovce. Je tam asi špatný kontakt tím, že se to pořád otevírá a zavírá...
Není to vůbec vážné...vypadne to velmi málo...obraz funguje při obou polohách...když to otevírám, tak je tam asi takový bod, kde to prostě vypadne, obraz jde...ale hodně ztmavne...jak už to cvakne, tak je vše v pořádku. Vztahuje se na to záruka? Asi ne, co...:) . . . je to výsledek častého používání, no...ale přece prasklý kloub reklamovali, ne?
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 27. 7. 2009 19:02

Jestli ho máš v záruce tak rozhodně reklamuj, tehle není "běžné opotřebení výrobku" a něco by s tím udělat měli. Placatý kabel je součástí displaye a samostatně se vyměnit nejspíš nedá, mimozáruční oprava by tě stála přes tisícovku.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zip545 6. 2. 2010 20:35

Zdravím,právě sem se díval na video http://www.youtube.com/watch?v=ZHj5PWlcZXY a zjistil sem že mám ds lite to co on ukazuje jako padělek...ale zase nemám nesmyslné čárové kody,nálepky atd na zadní straně,sem s toho trochu zmatený,pač sem ho kupoval na aukru,ale viděl sem další video kde ukazovaly že když máš zaplé ds bez hry a strčíš tam hru tak ,že ji hned načte,ale mě nenačte,proto sem vás ptám:Načítá se vám hra když ji dáte do zapnutého dska?Jak mám poznat jestli mám pravé ds a ne padělek.
zip545
First Blood

Odeslat příspěvekod HALI32 7. 2. 2010 14:12

Když do zapnutého DS vložíš hru, tak se nenačte. Určitě nemáš padělek. Jestli to je z aukra, tak je možné, že je to repasovaná konzole, kde sehnali poškozenou konzoli, vyměnili např. prasklý displej, přemontovali střeva do nového krytu...Už se to tu někde řešilo, že nové, levné DSka z aukra jsou repasované.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 7. 2. 2010 14:23

Taky kdyz do zapnuteho DS dam hru , tak me to nenacte. A fake urcite nemam .
To az ted posledni dobou se roztrhl pytel z Hong kongSkejma padelkama . A padela se skoro vsechno. At uz high end sluchatka nebo DSka.

Kazdopadne i kdybys to mel fake. Tak co to tomu vadi? Jakej je rozdil mezi made in china? Nebo made in hong kong :D
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 7. 2. 2010 14:32

Nevím, fake to určitě není. Střeva přece musí být originál. Jedná se o repasované přístroje.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 7. 2. 2010 14:59

HALI32 píše:Nevím, fake to určitě není. Střeva přece musí být originál. Jedná se o repasované přístroje.



To az ted posledni dobou se roztrhl pytel z Hong kongSkejma padelkama . A padela se skoro vsechno. At uz high end sluchatka nebo DSka.

Me vysvetli , proc udajne ty fake sluchatka hraji stejne jako originaly?
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zip545 9. 2. 2010 12:03

Jo díky,už sem to vyřešil jinde,nemám ani repas....
zip545
First Blood

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků