Výběr herního notebooku

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod grongor 4. 2. 2010 13:43

myslim ze ten Asus bude lepsi volba :) asi do nej pujdu ...snad se stim vejdu do busu :D
grongor
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 2. 2010 13:46

Dej vědět, až odejde ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 4. 2. 2010 13:50

Proč by měl Asus odcházet?
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 2. 2010 13:53

Proč by neměl? :-) Hlavně když ho bude často přenášet...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danniel 4. 2. 2010 15:12

Vypíná pořád Sony u svých notebooků virtualizaci v procesoru nebo už toho nechali? A notebook s FullHD obrazovkou a 9600M GT nebo HD4650 je na hry použitelný stejně jako PC sestava z Tesca.
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 2. 2010 15:17

Potřebuje virtualizaci na hraní? :-)
Když má 40 000 a chce je za něco vyhodit... Má je vyhodit za výkon, který bude muset stejně brzo reklamovat a nebo za kvalitu, která bohužel nenabízí takový výkon?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 4. 2. 2010 15:21

grongor píše:mluvis o tom jako by ty notebooky nestaly za nic :D nebo to jen tak spatne zni ?

Výběr DTR notebooku je nezáviděníhodná situace, protože to bude vždy o kompromisech.
oneill_sx1
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danniel 4. 2. 2010 15:29

SCobra píše:Potřebuje virtualizaci na hraní? :-)
Když má 40 000 a chce je za něco vyhodit... Má je vyhodit za výkon, který bude muset stejně brzo reklamovat a nebo za kvalitu, která bohužel nenabízí takový výkon?

Ty to říkáš jako by Sony bylo 100% spolehlivé a Asus naopak 100% poruchový :lol:
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 2. 2010 15:33

No rozhodně to není 50/50 :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danniel 4. 2. 2010 15:36

No já mám zkušenost že z několika NTB Acer, HP, Fujitsu, Toshiba a Lenovo se jako jediné do roka pokazilo to Lenovo ;-) Pokud si dneska člověk nekoupí MSI tak se pomalu není čeho obávat, navíc pořád tu je dost stránek s testy kde jde lehce zjistit jak pevné je šasi a jak dobře je vyřešené chlazení, to jsou věci které mají největší vliv na životnost notebooku.
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 2. 2010 15:46

Nejhorší je, že to neodejde do roka, ale těsně po záruce... To udělal kamarádovi Acer za 60 :-) HP za 40 mu odešlo během dvou měsíců, mě MSI během roku, klasické Acery přicházejí o displeje, Asusy se taky často reklamují... Pravda, v téhle cenové hladině by člověk čekal lepší výsledky, ale může si být jistý? :-) Navíc to bude strašně topit a na klávesnici, která má 40 stupňů se fakt hrát nedá...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 4. 2. 2010 15:54

a ktora znacka je spolahliva a bez poskvrny? nikdy nemas tu 100% istotu si myslim ... kamos mal MSI za 40 000 a fungoval spolahlivo.... inak ak si kupite "lacnejsiu" znacku ako acer, asus atd za 40 - 60 000 a ocakavate, ze to bude kvalitnejsie, lebo to viac stalo, tak neviem ako ste na to prisli :hm akurat vysoka cena = vykonne komponenty => dodrbe sa to este skor. skorsie ako cenou by som sa riadil "vyrobnou radou" alebo ako sa to vola .... proste ci napr. ako u Hp ide o pavilion, alebo probook ci jak to je .. alebo toshiba satellite/tecra atd atd...

a vobec, naco je niekomu notas za 60 000? a ked uz tak, preco si za take $$$ kupuje dotycny zrovna acer? :hm
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 2. 2010 16:03

Protože Acer byl jediný, kdo tenkrát nabízel 20" notebooky :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 4. 2. 2010 16:18

na co je niekomu preboha 20" notebook :D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 2. 2010 16:19

Mě se neptej, já to taky nevím :D Přinejmenším to vzbuzuje pozornost... A navíc, on neměl dokovací stanici a potřeboval na tom dělat grafiku (pro web), takže...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků