Comicsy

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 7. 9. 2008 17:53

Bůůů, vyprodáno !
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 15. 9. 2008 16:48

VAROVÁNÍ: Následující řádky obsahují VYZRAZENÍ DĚJE KOMIXOVÉHO DÍLA.
SPOILER ! SPOILER ! SPOILER !

Tak jsem si dneska koupil první knížku s Batmanem od jednoho z nejlepších spisovatelů žánru Franka Millera: Návrat temného rytíře (Bez deseti korun šest stovek pánové, pěkná darda a už se docela blbě shání) a jsem z toho trochu na větvi protože je to - no- zajímavé to jo a Miller psát umí ale přišlo mi to trochu zmatené, navíc Batman tam v první části pláče pro Robina a my nevíme proč. (Až to vypadá jako by byl Batman gay protože kdo nezná Batmanův vesmír neví kdo je Dick) ale získá Robina nového (vlastně TU Robin -třináctileté děvčátko), v průběhu děje zabije Jokera (a opět není zcela zřejmé proč-asi ho už má plné zuby), nakonec se do toho přimíchají Rusové, atomovka, mutanti, Batmanovi synové a - Superman. Nakonec nechá Batman umřít sebe i věrného Alfréda (Což si Alfréd fakt nezasloužil.) ale samozřejmě že Batman vstane z hrobu (Alfréd ne) a hluboko pod bývalou jeskyní se stane - skautským vůdcem který buduje tajnou armádu z dětí... :-O Jako zajímavý ale podle mě až moc přitažený za vlasy, na druhou stranu Miller v roce 1985 předpokládál útok na WTC a globální oteplování včetně hurikánů atd...

Návrat temného rytíře každopádně nemá s Batman Begins ani Dark Knightem nic společného (teda tuším že scénář k oběma filmům napsal taky pan Miller.) Ve které knize je tedy příběh Batmana tak jak jej známe z obou filmů ? V Batman Rok jedna ? Nebo až v tichu ? A o čem je knížka Pochmurné stavení v Arkhamu ? O Jokerovi, Hádankáři, Two Face,Poison Ivy a Tučňákovi ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 15. 9. 2008 16:52

Domnívám se že z posledně jmenované knihy vychází nová videohra s Batmanem...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 23. 12. 2008 17:49

Nemate niekto nahodou Hellboy: Cerv Dobyvatel v pevnej vazbe ? Chcem len vediet ci je obalka taka ista ako pri brozi. Chcem si to kupit, broz stoji cca 350 Sk, ale keby pevna vazba vyzera nejake extra luxusne tak by som to vzal ^^
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rosťa_ 29. 12. 2008 10:48

I u nás konečně vyšlo komiksové Nikdykde/Neverwhere od Neila Gaimana. Docela by me zajimalo, jak se vam libi?
Rosťa Viktorin, Doupě.cz
http://twitter.com/HerexP
Rosťa_
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 17. 7. 2009 05:44

Sice jsem to hodil na smeřák, ale patří to i do komixů: http://img529.imageshack.us/img529/428/snmek327.jpg
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 17. 12. 2009 15:56

Aaaa!
Někomu je dnes 71 let :D
Obrázek
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saladin0011 29. 12. 2009 09:42

Ahojky. Nemate doma nekdo CREW 4???
Myslim z te prvni rady. Jestli jo a chcete se ji zbavit, tak koupim. Nabidnete cenu. Nebo muzeme smenit, mam nejake dalsi dvakrat.
Budu opravdu vdecny kdyz nekdo da vedet.
Saladin0011
First Blood

Odeslat příspěvekod Saladin0011 29. 12. 2009 11:23

jezek píše:Sice jsem to hodil na smeřák, ale patří to i do komixů: http://img529.imageshack.us/img529/428/snmek327.jpg

WTF???
Kde se to da sehnat????
Saladin0011
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 12. 2009 11:28

Nikde, to si kreslil sám Ježek...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saladin0011 29. 12. 2009 11:35

SCobra píše:Nikde, to si kreslil sám Ježek...

Takze vlastne od Jeziska...
Saladin0011
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 30. 12. 2009 20:57

SCobra píše:Nikde, to si kreslil sám Ježek...

Díky za odpověď ;-) Na zakázku už nedělám...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 30. 12. 2009 21:34

Ježore, nevíš, jestli se nechystá nějaký nový Punisher?
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 30. 12. 2009 22:26

Majorus píše:Ježore, nevíš, jestli se nechystá nějaký nový Punisher?

Sice nejsem Ježore, ale ano chystá se Punisher: Kitchen Irish se serie MAX.
Osobně jsem rád, že už jedou jen v serii MAX (vyšly Na začátku a Od kolébky do hrobu) a nepokračuji v klasické sérii, protože 3 a 4 kniha už byla celkem dost nuda.
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 31. 12. 2009 20:29

No já mám 2 a 3 díly nějakého novějšího asi zu roku 2003. je tam Rusák Gnuciovi atp. první díl nemám. Jinak nevím jaká je to série, ale myslím, že vyšly 3 díly tohohle.
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků