Alarm für Cobra 11: Crash Time

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Veverka 7. 12. 2009 12:31

Koukám plná verze :D Já to hraju na nejnižší detaily :)
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 12. 2009 12:35

Na nejnižší? To je na tom ještě někdo hůř než já? :-D Já to mám tedy s vyplými stíny a postprocesem, dále vypnutý AA a blur, zbytek na high při 1440*900
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 12. 2009 12:36

A kterej ten obrázek má být low a kterej high? :D Mě se líbí víc ten spodní...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 12. 2009 12:40

No ten spodní je moje nastavení, na který já hraju, ten vrchní je max (včetně 8x AA). Ono to vypadá přehulený, protože jsem zrovna koukal směrem ke slunci. Jinak si můžete všimnout těch chybějících stínu pod parkujícíma autama :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 12. 2009 00:10

Ó bože, to jsem zase nas*anej! Stejně jako u předchůdce WR2, opět se něco podělalo se sejvama nebo co. Jen tak jedu misi za misí, celkem nuda, když v tom mě napadne připojit volant. Hra se náhle stane nehoráznou pařbou, od který se nejde odtrhnout. Ale pochopitelně se něco muselo podělat a 2 mise se mi stále ukazují jako neodjeté, i když jsem je odjel, můžu to zkoušet furt dokola, prostě jsou neodjeté, čili se mi nic nového neodemklo. Ještě k tomu mi přestala fungovat střelba a takové to nápovědové menu. A teď co ku**a s tím, to je zralý tak akorát na uninstall!

A podobná věc se mi stala ve World Racingu 2, tam jsem měl pro změnu všechno odjeto, všude maximální počet hvězd, ale další závod se prostě neotevřel. Synetic si to u mě definitivně rozházel.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 8. 12. 2009 05:25

Sasakr píše:Na nejnižší? To je na tom ještě někdo hůř než já? :-D Já to mám tedy s vyplými stíny a postprocesem, dále vypnutý AA a blur, zbytek na high při 1440*900

Ano. Můj PC tu hru vůbec nepodporuje. Se divím, že to jede na ty nejnižší :shock: :D
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 12. 2009 10:40

Jak nepodporuje? :-D Copak jsou v nárocích konkrétní komponenty? Jinak já jsem přehodnotil svoje priority, čili to hraju s high texturama, tráva a částice low, reflexe off, maximální dohled ale zapnutej blur, ten žere dost výkonu, ale dost tomu přidává, a to já nejsem moc příznivec těhlech efektů, ale tady to opravdu hodně pomáhá. Teď ještě aby se šlo dostat dál a nebudu mít co vytknout.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 12. 2009 13:38

To víš že jo, na některých kartách nemusí jít hra vůbec spustit.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 12. 2009 16:21

A to je způsobený konstrukcí či schopnostmi karty nebo prostě sw blokací?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 12. 2009 18:52

Asi SW blokací.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 7. 2010 14:25

Ke Crash Time III dostanete od TopCD všechny předchozí díly zdarma.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 11. 2010 01:51

Tak jsem si to zase zapnul...jako je to super hra, ale jak už jsem psal výše, prostě se dál nedostanu...by mě zajímalo, jak to páni recenzenti dohráli...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 11. 2010 21:31

Tak...hru jsem dohrál, celý problém byl...no řekněme ve mně. Jde to dohrát všechno, jen já jsem tak trochu nepochopil systém těch misí, že musím ji zapnout a pak x sekund čekat jak vůl a až pak se mi ozvou do vysílačky...jenže já nečekal a vyrazil jsem hned k nějakém prvnímu checkpointu a tak jsem si zapnul vedlejší misi.

A zase nějaké shrnutí? ...nu, velký fanda seriálu nejsem, viděl jsem pár dílů, jako no-brain zábava na večer to je vcelku slušné, akorát škoda těch aut :-(

Hra mě ale zaujala, co si budeme povídat, moc her se v Evropě neodehrává. Je to škoda. Tahle hra ale do puntíku splnila očekávání. Město vypadá vážně parádně, je členité, různorodé, působí ohromně, i když moc velké není. Na silnicích známé evropské vozy...zkrátka nemám co vytknout. Také život a provoz ve městě působí velmi dobře. Je asi zbytečné sem psát něco, co se můžete dočíst v recenzích, takže snad jen pár poznatků. Hra je velmi dobře hratelná na volantu, oproti klávesnici je to nesrovnatelný zážitek. Jízdní model je sice trochu zvláštní (a troufám si nesouhlasit s některými recenzenty, že je podobný tomu ve WR2), ale zábavný. V nastavení jde zapnout jakési Arcade Plus...bůh ví, co to je, rozdílu jsem si nevšiml. Ve hře lze také zapnout zpětné zrcátko, což je věc, která sice ukousne hezkých pár snímků za sekundu, ale já je kvůli tomuhle obětuju.

Příběh je jednoduchý, víc netřeba vědět, ale lepší než nic. Mise jsou ze začátku velmi zábavné, pak se to začne trochu opakovat, ale hra naštěstí není moc dlouhá, takže nuda se nedostaví. Honičky jsou docela adrenalinové, rozhodně nejste vždy jen "ten polda", užijete si i nočních závodů ve stylu NFS (a že se můžou jít NFS proti CT3 zahrabat...), dokonce i závodů monster trucků a po dokončení příběhů si vyzkoušíte stunty na letišti.

Soundtrack je solidní, dabing (anglický) se mi líbil. Co se grafiky týče, můžete vidět na obrázcích. Textury, dohled a blur naplno. Zbytek povypínaný. FPS drtivou většinu času plus 30 (což není moc, proto také ten blur).

Obrázek

Obrázek

Obrázek
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 14. 11. 2010 18:11

Tak takovejhle überbourák dostanete, když dohrajete celou hru. Video se seká, může za to Movie Maker :-\

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 23. 7. 2013 11:11

Mě ty nové Kobry moc nebaví. Nejvíce mě baví pořád prní Crash Time, který jsem si vylepšil trochu.

Ta poslední, Undercover mě vůbec nezaujala. Ty zbraně byly naprosto nedodělané.
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků