Recenze od ASSASSINA

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod ASSASSIN-Recenzent 5. 12. 2009 23:12

Založil jsem svůj nový blog http://assassin-recenzent.blog.cz každý den tam přibidou aspon dva tri články,budu recenzovat (skoro) každou hru co vyjde,na blogu pracují již 3 lidé,ankety se pořád asktualizují a dokonce můžete podat žádost o recenzi a desing se pravidelně mění!
Nedělám Těžké herní věci za prachy!

Miluji PS3 a Trofeje

A... a... ČAS JE KRUTEJ
ASSASSIN-Recenzent
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 12. 2009 23:13

Bože můůůůj, vypálilo mi to oči... Nic ve zlém, ale takhle teda ne ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 5. 12. 2009 23:31

Nejen design, on i ten obsah je opravdový veledílo:-D.

Cituji z "recenze" MW2:

"Hrajete zde za dva hlavní hrdiny, Britského vojáka a agenta Roache, v případě Roache je váš Kapitán-Captain.MCtavish, za toho jste hráli v prvním díle!Více mě bavily mise s Roachem, protože byly víc o příběhu a taktice, mise za Brity byly jen o střílení.Asi největším šokem je Captain.Price který byl v druhém díle,pak ve čtvrtém tam právě zemře ale v šestém nálezáte Price ve vězení a po jeho vysvobození se k vám přidá, příběh má hodně zvratů ke konci hry ale to už nebudu prozrazovat"

Hrál to ten člověk vůbec? Vždyť mele úplný nesmysly, nehledě na spoilování děje...
Naposledy upravil USER47 dne 5. 12. 2009 23:39, celkově upraveno 1
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 12. 2009 23:36

On stačil i ten příspěvek tady :-) Ale tak zase jsem ho nechtěl úplně odradit od psaní :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 5. 12. 2009 23:38

Cywe, tak jsem velmi zlehka omrknul další články a tohle si snad dám do záložek:-D. Něco tak děsnýho, ať už obsahově, stylisticky či vizuálně, se nevidí každý den...Já rozhodně nechci mladé autory odrazovat od psaní, ale tudy cesta opravdu nevede.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 12. 2009 23:42

Když si vzpomenu na svůj první web a svoje první texty... No nebyla to taková hrůza, ale taky nic moc :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ASSASSIN-Recenzent 5. 12. 2009 23:51

Tak řekněte přesně co vám tak vadí,jsem na doupěti poprvé a první dojem z něj nebyl opravdu dobrý.mám návštěvnost 40 lidí za den takže to tak hrozné jak vy píšete není,náhodou mi chodí velice dobré komentáře ale asi jsem zase narazil na nějákou špatnou stránku,uznávám svoje chyby ale tohle jste nemuseli!
Nedělám Těžké herní věci za prachy!

Miluji PS3 a Trofeje

A... a... ČAS JE KRUTEJ
ASSASSIN-Recenzent
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 5. 12. 2009 23:55

SCobra: Samozřejmě stylistický schopnosti se upravujou časem, ale když člověk chce psát recenze, tak by měl znát aspoň základní pravopis, vědět, že za čárkou či před závorkou se píše mezera a podobně. Aspoň základ prostě člověk musí umět, než se do něčeho takovýho pustí.

Co se stylistický stránky týče, tak takovejhle sloh snad není standardní ani na prvním stupni základní školy. Ten člověk evidentně vůbec nečte, tudíž nemá ani potuchy o větné skladbě. O slovní zásobě nemluvě. Možná by měl začít spíš s nějakým menším soustem, klidně s psaním někam na fórum, než se pustí do recenzování.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 12. 2009 23:55

Vždyť jsme zase nic tak strašnýho nenapsali :-) design je potřeba změnit tak, aby především barvy nebyly tak agresivní. Nebo tobě se na to dobře kouká? Však si někdy všimni, že se na webech většinou používají takový lehký odstíny.

No a to psaní... Aspoň pravopis si hlídej, piš kratší souvětí a dělej mezery po interpunkci...

USER: Souhlas...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 5. 12. 2009 23:58

ASSASSIN: Rozhodně jsem tě nechtěl urazit, ale ten web opravdu není dobrý:).

Už jen to, že na těch několika řádcích o MW jsi stihnul odhalit jedno z hlavních překvapení hry a že jsi Američany označil za Brity (Brit je ve skutečnosti Roach a spol., boje za druhou postavu, Ramireze, probíhají ve Virginii a Washingtonu, tak ti to mohlo dojít:)).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ASSASSIN-Recenzent 6. 12. 2009 00:00

Ano na pravopis si už hodně lidí stěžovalo a mezery už dělám,poslední recenze-ASS 2,COD 6,RATCHET a GOW jsou už s mezerami a pravopis si již hlídám!
Nedělám Těžké herní věci za prachy!

Miluji PS3 a Trofeje

A... a... ČAS JE KRUTEJ
ASSASSIN-Recenzent
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 12. 2009 00:04

Ale ty opravené teda nejsou na webu...

//Opravdu by pomohlo, kdybys ty hry hrál dýl než pár minut :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 6. 12. 2009 00:09

Jo a ještě něco, když nemáš co napsat, tak radši nic nepiš, než abys napsal snůšku blbostí:). Viz. "recenze" na Dragon Rising...
http://assassin-recenzent.blog.cz/0911/ ... gon-rising

Když už se do něčeho pustíš, udělej to poctivě. Tyhle věci v týhle podobě nebude nikdo číst, protože internet je úplně plnej mnohem lepšího materiálu. Kdo by četl miliontou recenzi na MW2, když bude ještě hluboko pod průměrem běžnýho komentáře někde ve fóru? V podstatě ten blog, jak je postavenej, imho naprosto není životaschopnej. Každej, kdo se bude chtít dozvědět něco smysluplnýho o jakýkoli hře, určitě zamíří na úplně jiný stránky (kterejch je všude plno).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ASSASSIN-Recenzent 6. 12. 2009 00:15

Jak vysvětlíš tu návštěvnost?Že sahám hluboko pod průměr my ještě nikdo nenapsal a to už jsem schytal dost kulek!
Nedělám Těžké herní věci za prachy!

Miluji PS3 a Trofeje

A... a... ČAS JE KRUTEJ
ASSASSIN-Recenzent
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 12. 2009 00:15

Hlavně ten komentář k tomu je hustej :D

Vidíš, pletou si tě s holkou... Asi to bude těma barvičkama... Jestli chceš psát, musíš i číst, bez toho to nejde. Jít do obchodu, koupit si hru a napsat o ní 5 řádků umí každý :-)

//Návštěvnost 40 lidí za den? To bylo jednou ne? Navíc většina z toho jsou vyhledávací boti...
///Jo prd, 33 návštěv celkově :-) 28 včera... To není návštěvnost... Část jsme naklikali my, část ty a ti tři, kteří zbývají...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků