kolik % her je s použitím mikrofonu?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod audis 15. 11. 2009 01:14

Tak vybírám pro polovičku drátový stereoheaset s mikrofonem pro skype s tím, že bych to občas využil na pc i pro hry. Jinak pro poslecch z pc a hry používám Koss porta pro. A rozdíl oproti levným plastovým repro bedničkám k pc je kolosální a uslyší to i hluchej krtek.

tu a tam matně vím, že v některých hrách lze s hráči (třeba z týmu) i mluvit přes mikrofon. Hry hraju jen občas, třeba ve hře mé oblíbené Battlefield1942 se s hráči komunikuje přes text přes klávesnici. Hraju bojovky, z nudy a nedostaku času tíhnu k multiplayeru. Ale nemám představu, jak moc to hry umožnují nebo podporují, komunikovat hlasově. A díky tomu se nemohu rozhodnout, kolik do headsetu investovat. Pokud hodně her, investuju víc. jen pro představu se rozhoduju mezi Logitech 860 za 200 kč http://www.czechcomputer.cz/product_doc ... 2A40D.html a Koss za 500 kč http://www.barbone.cz/index.asp?stiid=6 ... 0mikrofony. Polovičce na skype budou ty za 200kč stačit a já se bojím, zda mi ty za 200kč budou na hry stačit a dají jen o kousek horší výkon, než když hraju s Koss porta pro. Moc nehraju, kvalitu Koss nepožduju, ale šmejdy nechci. vy hráči asi víte, že díky sluchátkům v bojové hře se po hlase snadněji odhalí směr nepřítele:-) a vubec je hra taková podstatně živejší, než s repráky od pc (plastovými levnými).

Kolik % her umožnuje hlasovou komunikaci? málo? čtvrtina? polovina? skoro všechny? díky za info, stačí mi jen letmý přehled..
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 15. 11. 2009 01:54

Na konzole všechny hry co jdou hrát on-line umožňují komunikaci hlasem a protože se dneska většina her dělá na všechny platformy současně, tak i na PC to je podobně. Jak to je s PC onli věcmi nevím jistě, ale řekl bych že to procento bude hodně ke stovce.
Jak je to s kvalitou reprodukce zvuků které vydává nepřítel...no to je většinou záležitostí dané hry. Některé to mají dobré a má to smysl, ale v jiných to je naprosto bezvýznamné, protože v té řeži stejně není nic kromě výbuchů slyšet.
Ty logitechy vypadají celkem dobře.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 15. 11. 2009 08:24

Pokud chceš k hrám na PC, tak samozřejmě na všechny hry, které se dají hrát online, třeba ve WoW když jdete na bosse, Counter Strike, Call of Duty, strategie nevíjimaje, je spousta her, u kterých se hodí.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 11. 2009 11:30

Vzhledem k tomu, že na PC se většinou komunikuje pře Team Speak, tak všechny :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 15. 11. 2009 11:44

hm, děkuji za tipy. a ty Logitech za 200 kč budou nějaké smejdy nebo poskytnou na hru uspokojivou nebo dobrou kvalitu? na czc se názory v diskusi rozcházejí.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 15. 11. 2009 12:35

Nechceš si koupit stolní nebo klopovej mikrofon a sluchátka si nechat ty porty?:)
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=26071
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=51398

Já mám mikrofon od siberií přidělanej na monitoru, myslel jsem si, že na hry to nebude, ale je to úplně v pohodě.
Obrázek

btw: Mám takový dojem, že v servisu ti můžou namontovat mikrák i na ty porty, ale nedá se sundat...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 15. 11. 2009 12:51

user47: ne, to ne, dík.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
First Blood
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků