Left 4 Dead 2

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod christian 30. 10. 2009 13:44

Právě jsem měl tu čest si zahrát demo.

- V tom demu jsou přístupný jen první dva levely kampaně The Parish
- Docela přidali na brutalitě
- Melee zbraně jsou zajímavý (nahrazují pistole), ale nepotkal jsem tam zatím motorovku (popravdě nevím, jestli v tom demu vůbec je :/).
- Některý nový infected jsou docela zákeřný. Asi nejvíc škody napáchá spitter.I když jednou se mi i stalo, že na mě zaútočil spitter s horde a do toho se tam ještě připlazila witch :)

Jsem zvědavý na plnou verzi..

A co vaše dojmy?
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 3. 11. 2009 22:54

Tak demo je už veřejně přístupné..

http://store.steampowered.com/app/590/
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 11. 2009 00:15

To musím instalovat Steam?! Zakládat účet? Nejde to nějak obejít?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 4. 11. 2009 10:00

No jedině warez, takže musíš ;-) Ale osobně nechápu, čeho se bojíš?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 11. 2009 17:31

No tak nebojím, jen je to další program, další registrace, kterou k ničemu nepotřebuju.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gree.n 4. 11. 2009 19:49

mna to dost bavi, chceme kupit 4pack ale chyba nam stvrty clovek, nema niekto zaujem? 25,65 € to vychadza
gree.n
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 11. 2009 22:04

Heleďte jakou rychlostí jste to tak stahovali? ( ze steamu). Takhle to nestihnu ani do rána :-(
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danniel 4. 11. 2009 22:19

Mně to jelo na maximum mého připojení, máš dobře nastavený Steam? Hlavně u downloads rychlost a region.
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 11. 2009 22:55

No pak se to rozjelo víceméně na moji full, ale chvílema to taky jelo 30kBps a podobně. Jinak rychlost jsem nastavil na +10 (ačkoliv mám 8) a server pochopitelně Central Europe...no už je to doma.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 11. 2009 01:02

Tak mám to, nicméně je zde jiný problém. Hra mi strašně často padá, resp. vytuhává...ale ne při hraní, ale při pohybu v menu, výběru některých položek atd. A co je divnější, když proces ukončím a chci hru znovu zapnout, tak to nejde, najede černá obrazovka a program neodpovídá. Máte to tak taky? Netušíte, jak to vyřešit?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Psycho vlk Wolf 5. 11. 2009 11:51

Sasakr píše:Tak mám to, nicméně je zde jiný problém. Hra mi strašně často padá, resp. vytuhává...ale ne při hraní, ale při pohybu v menu, výběru některých položek atd. A co je divnější, když proces ukončím a chci hru znovu zapnout, tak to nejde, najede černá obrazovka a program neodpovídá. Máte to tak taky? Netušíte, jak to vyřešit?


Něco podobného mi to dělalo i v jedničce a bylo to nastavením pro více jaderné CPU.
Psycho vlk Wolf
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 11. 2009 12:19

No jednička byla naprosto bez problému, o jakém nastavíme to mluvíš? Můžeš mi prosím poradit, jak to vyřešit?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Psycho vlk Wolf 5. 11. 2009 12:28

Teď si přesně nevzpomenu jak se to jmenuje, ale myslím, že něco jako multiprocesor. Měl jsem defaultně to zapnuto a hra se sekala a pak vytuhla. Po vypnutí to bylo v pořádku.
Psycho vlk Wolf
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 11. 2009 16:37

No v nastavení grafiky je multi-core rendering a ten mám pochopitelně vypnutý.

Jinak k hře samotné, je to spíš takový datadisk. Nároky se zvedly jenom mírně. Co se mi ale nelíbí, že se změnila povaha a atmosféra celé hry. Zatímco jednička měla tak trochu horrorovou atmosféru a bylo jasně vidět, že postavám se do zabíjení zombíků moc nechce, ale berou to jako nutné zlo pro své přežití. Ve dvojce je to úplně jinak. Minimálně v demu se hraje ve dne. A postavy? Přijde mi, že tam jsou jako na rekreaci na lovu lesní zvěře. Všude veselí a radost ze zabíjení, pomalu jako sport. Stalo se to takový kýčovitý no. Co se mi taky moc nelíbí je muzika. Ta je podobná té z prvního dílu (noty většinou stejné) ale upravené do jakoby modernější podoby. Také pláč čarodějnice připomíná potrestanou holku z první třídy než hrůzu vyvolávajícího netvora. Ale je zajímovou inovací, že nedřepí jak pecka ale chodí. Nicméně je mnohem benevolentnější a můžete k ní opravdu blízko, což je doprovázeno značným zesílením typického "čarodějného" hudebního motivu. Nové bestie jsou celkem fajn, akorát ta co hází ty zelený šavle mi přijde zbytečná, úplně stačí boomer :-D . Rozmanitost střelných zbraní je úplně někde jinde než v jedničce, což je sice dle mého zbytečné, ale nevadí to. Přibyly i nové bomby, což není imho nic podstatného. Co je ovšem novinkou a dle mého sráží tuhle hru, je možnost čapnout jeden z mnoha předmětů a mlátit s ním zobíky. Nejkurióznější mi přišla kytara...no řekněte, válí se kytary běžně v parcích a dají se s nimi usekávat hlavy? Dle mého to dělá ze hry prostě frašku a přesto že někteří z vás budou tvrdit, že fraška byl i první díl (ovšem myšleno v dobrém), tak tady se to přinejmenším dost prohloubilo.

Takže plusy:
+ Nové bestie a jejich vylepšený vzhled
+ Čarodějka chodí
+ Minimální zvýšení nároků

Mínusy:
- Hře chybí atmosféra prvního dílu, prakticky nulové napětí
- Možnost nahrazení pistolí nějakým mlátidlem je prostě kravina, však mlátit můžete každou zbraní tak jako tak
- Zvuky - moderní hudba, čarodějka blbě brečí :-D
- Intro několikrát slabší než v jedničce :-D
- Hra mi různě v menu vytuhávala

Tak, to by byly moje první dojmy z dema. Měly by sloužit jako zdroj informací nebo podnět k diskuzi, ne jako záminka k nadávání a honění ega ;-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 5. 11. 2009 21:59

Tak zrovna ta první kampaň se odehrává ve dne, proto se to možná zdá divný, uvidíme co ty další co se týká atmosféry..

Mimochodem všiml si tam někdo, jak director mění výrazněji geometrii levelu? Já si všiml jen, že v prvním levelu zatarasuje jednu ze 3 cest, jinak nic víc.. Asi si to nechávaj na plnou :)

Jo ještě pozměnili fyziku modelů.. Výbuch pipebomb dělá pěknej bordel po zemi :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků