Battlestar Galactica

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 1. 11. 2009 22:24

První sezóna a pilot perfektní, druhá trochu horší, ale taky dobrá... a třetí místy nudná, stejně jako většina čtvrté, která má ale pár perfektních dílů a celkem hezké zakončení. Ale v zásadě jsem na BSG ujížděl, za první dvě sezóny si to určitě pozornost zaslouží, stejně tak i film Razor.

The Plan jsem shlédl v Chotěbořském kině na Festivalu Fantazie a moc mě to nedostalo - výborný začátek, spousta nelogičností a perfektní písnička v titulcích na konci. Ve zkratce to ale spíš vypadá, jako vynechané scény. Takže... Když dám za písničku dva body, tak je to tak na 6/10 :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 11. 2009 12:31

SCobra píše:Proč maj u papírů uřezaný rohy? :-) Že by jim tisíce let vyhovující formát nepřišel dost dobrej? :-)

Nejenom papíry, ale i karty, obrázky, rámečky atp.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 2. 11. 2009 18:52

Ertefol píše:The Plan jsem shlédl v Chotěbořském kině na Festivalu Fantazie a moc mě to nedostalo - výborný začátek, spousta nelogičností a perfektní písnička v titulcích na konci. Ve zkratce to ale spíš vypadá, jako vynechané scény. Takže... Když dám za písničku dva body, tak je to tak na 6/10 :)

To jsme na tom podobne...

Cobra: :D
Obrázek
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 11. 2009 18:59

Jsou to blázni :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 2. 11. 2009 21:03

Holubek: To je moc ... :-D By mě zajímalo, jestli je to BR nebo ne ... :-D A co by se stalo, kdybyste to nacpaly do nadpozemské PéEs Trojky ... :-D
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 11. 2009 21:07

Myslím, že na tvaru nezáleží, pokud to má stejný nebo menší průměr...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 3. 11. 2009 13:42

To je blbost, ne? NA tvaru záleží, to by se ta čočka docela ničila a rychlost čtení na okraji by klesla ... Samo, pokud by vymysleli, jak udělat, aby ta čočka jela přesně dle toho tvaru ...

Jinak tohle jste viděli?


Je to i v posledním díle TBBT - pecka ... Asi si to budu přát od Ježíška ... :))))))
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 11. 2009 13:47

Musely by být kroužky datové stopy jen tam, kde je tvar nepřerušovaný - takže ne až do rohů.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 3. 11. 2009 13:51

presne tak =)

...kdyz mozou byt cdcka ve tvaru kvadru..tak mozou byt aj s osekanyma hranama....jen je to efektivitou trochu jinde
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 11. 2009 14:50

A co vás vede k tomu, že se to v mechanice točí? Třeba to čočka čte zprava doleva a nazpátek :) Technicky to je dost dobře možné.
V tom je ten fór, je to sci-fi a my vlastně přesně nevíme jak ta jejich technologie funguje, jen to je podobné.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 11. 2009 14:53

Má to díru uprostřed... Kdyby to četla zprava doleva, ta díra by tam nebyla :-)
A třeba je to jen velká flashka a ta díra funguje jako USB :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 3. 11. 2009 17:34

to je holodisk holohovada ... :-D to nepoznáte? hranatej holodisk ... :-D

a žádná reakce na toaster? :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 11. 2009 17:41

Já už ho viděl, takžáná. Lepší byl toaster (Cylon) ve Futuramě :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 3. 11. 2009 18:08

Ten toaster je dobrej :) Ale zas takovej fanatik nejsem, i když je to jeden z nej sci-fi seriálů a to jsem blázen do SG :mrgreen:
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 11. 2009 18:18

Poznám hranatý CDčko :D Holodisk se taky ale nemusí točit ne? :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků