Dr.Watson

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 2. 11. 2009 21:20

Jméno: John Hamish Watson

Narozen: 7. Srpen 1852

Povolání: katalyzátor Holmesova duševního potenciálu, z větší části zapisovatel průběhů slavných případů, dříve asistent hlavního chirurga v Afghánistánu u 66. pluku, po bitvě u Maiwand, v současnosti poustevničí kdesi uprostřed lesů ČR

Stáří: 35-40 let

Stav: svobodný

Výška/ hmotnost: 187/83, sportovní postavy

Zájmy: Astrologie, východní medicína, psychologie, příroda
Rodinní příslušníci: nejkrásnější psice Zeměkoule a přilehlého vesmíru, 2 kocouři a kočka (no, sem tam nějaká návštěva, ale poustevničím)
Oblíbené jídlo: vše krom žemlovky a rýžového nákypu se zvláštním důrazem na obsahové množství masa

Hudba: krom dechovky (noo, i když taková vesnická zábavka...) vše podle nálady, ale Enya je jediná... V současnosti Rhapsody of Fire, Maedieval Baebes, Julia Savicheva

Nápoje: Čaj (vlastní směs), polosuché až suché červené

Nešvary: dýmka a cigarety

Švary: bohužel asi nikoliv...

Podobizna:

Obrázek

Watson je ten vlevo...

Oblíbené knihy: těch jsou mraky, ale např.
Malý princ od Exuperyho
Anděl západního okny od Meyrinka
Foglar, Verne a Štorch (nezklamou, oblíbené z dětství)
Waltari asi komplet
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 23. 11. 2009 09:40

Koukám, že fiktivní infa (resp. v mém případě totální hovadina) nějak nepřitahují pozornost publika. :mrgreen:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 23. 11. 2009 22:07

Jaké fiktivní?!? Za fiktivního se prohlásil Dany0 bo jak se jmenuje. Já jsem skutečný. Mám doma Holmesovou. Jsem aktivní např. na ubuntuforu, signály.cz, Baudyho astrolabu... teď jsem se štípl do nohy... bolí to... jo, jsem to já ... O:-)
ale dobře. Hodím sem fotku svého psa Baskervillského... Přímo z blat. Jak jsme tehdá s Holmesem (než mu nějak odešla Holmesová) střelili v blatech toho z knížky, zjistilo se, že má štěňata....
Obrázek
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 24. 11. 2009 19:20

Á, takže ubuntu je ten správný tučňák ve Watsonově podání?
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 11. 2009 19:26

U mě taky vede Ubuntu :-) Nebo Debian s Gnome... KDE mi nevyhovuje a jiný distribuce (Fedora, Mandriva, Suse) mi přišly strašně těžkopádný :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 24. 11. 2009 21:38

Nene. Na Ubuntu jsem začínal. Pak LinuxMint a OpenSuse. OS se nějak vymklo... Takže LinuxMint, verze Xfce. No, jednou týdně zalezu i na WIndows synchronizovat founa. Ale ono je to fuk, je to odvozenina xBuntu. Když já jsem na ten Lin musel... Jsem děsně línej... než si dávat bacha co kde lítá za PC bacila...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 11. 2009 21:56

Líbil se mi i OpenSolaris, hlavně ta jeho funkce dynamických snapshotů (teď si nemůžu vzpomenout, jak se to jmenuje, ale funguje to na bázi realtime Obnovy systému). Fakt parádní :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 24. 11. 2009 23:19

SCobra: a jseš jasnej... do týdne to máš nainstalené ve VirtualBoxu, do měsíce dualboot ;-)
já jel 10 let ve Windows, pak asi 3-4 solo Linux a letos na jaře jsem zjistil, že už skoro neumím používat Okna... Tak šly taky do dualu. Aspoˇn jsem si zopákl Spellcross :-D
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 11. 2009 08:08

To ne, dualboot je k ničemu... PC stejně používám poslední dobou jen na hry a na net, takže instalovat druhý systém nemá cenu. Notebook už mám taky jen služební...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 26. 11. 2009 03:31

Tak jak to pročítám u sousedů, profily se rozjíždějí :tleskani
Přidám další kámen mozaiky Watsona...
ale ze Slovače od kamarádky, je to staršího data, ale pořád jsem to já...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 26. 11. 2009 03:41

...už nejsem ani v negližé ... :-[ spím hanbatý... O:-)

ale... objevil jsem poklad!
Ne, Holmesovou neinzeruji, Tu jsem objevil dříve.
konečně pořádná zpráva!
Tak, milovníci mého slavnějšího kolegy, který by beze mne, mé skromné invence, solidnosti, pevných zásad a tlustého notesu se zálibou ve psaní nikdy nebyl tím, čím je.... Šup šup - stahovat!
a zde odkaz do digiknihovny, Čapek, Němcová...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 5. 12. 2009 23:28

Motivace pro Watsona - i Mistr se splete... a krásně koulí očima.
Anand vs. Kasparov 4. 4. 1996


...akorát že já se tak nějak pletu furt (latinsky "pořád")...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 5. 12. 2009 23:56

HEHE skvělý Watsona,díky, nejen já jsem Zbrkloun?! To jsi ma potěšil, Těším se na Šach na živo, až si to někdy šópnem spolu, to uvidíš,,výpadky paměti,,haž se rozváchnim, he. A ani ma nebudeš muset ,přivřít ,,oútú,, že, no snad to na Jaře konečně vyjde?! Těším se, STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 12. 12. 2009 19:36

Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 2. 2. 2010 18:23

LinuxMint8 náhled.
Vy zíráte, my zíráme... Je pravdou, že mne až zaráží, kterak to kluci irský mají vymakaný. Navíc, přiznejme si, nám praštěným Baldury nemůže být nesympatický jeden z Minťanů nickem Boo ;-)
Už aby nahodili mé oblíbené, nejlepší na zeměkouli a přilehlém vesmíru, LinuxMint 8 Xfce... Ačkoliv to KDE mne už docela odrazuje. Ale budu silná vůle a nedám se :love:
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků