Uncharted 2: Among Thieves

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 10. 2009 00:38

Obrázek
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 10. 2009 13:33

Mam dotaz, pravdepodobne na Spajzu. Kdyz pojedu hru na Hard nebo Crushing a pouziju nejakej ten tweak....napriklad nekonecne naboju...zapocita se mi to, ze jsem tu hru dojel? Nevi nekdo? Docela by me nastvalo kdybych nad tim stravil dalsich 10 hodin a nic z toho.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 23. 10. 2009 13:39

Tie "cheaty" na zbrane sa ti odomknu na tej obtiaznosti AZ ked ju prejdes.. po prejduti Crushing sa odomknu aj na easy a very easy aj ked si ich nepresiel. takze tak. inak tweaky ani cheaty nemaju na nic vplyv :))
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 10. 2009 19:20

Heh, tak to jsem nejak nezaregistroval, ze se to odemkne az tu obtiznost projdu. :-( No stejne to musim projit jeste 2x, protoze jsem to dal jen na normal, takze ty trofeje se snad nasbiraji.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 23. 10. 2009 21:44

crushing je easy :)
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 10. 2009 12:21

Včerejší zážitek s uncharted 2 mi zase zkazila pasáž, kde na vás běhají pořád nové hordy a hordy nepřátel...to je prostě kravina...oni tím fakt tu hru akorát kazí...vím že to někoho může bavit, ale já bych raději více puzzlů a skákání než miliony nepřátel...prostě více jak tomb raider
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 10. 2009 12:45

PSK: Která pasáž? Já ti nevím, ale obvykle tam jsou tak dvě vlny maximálně.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 24. 10. 2009 20:23

NPC sa nerespawnuje, takze sa to da krasne naplanovat a ano idu po sebe max 2 hordy za sebou ... ja prave ked som musel splhat ten train na uplnom zaciatku za hru 3x, tak som myslel ze si hadam robia srandu.. puzzle a skakanie omrzia velmi rychlo a len v daka shootingu to bavi hrat viac krat za sebou. podla mna je to vyvazene tak akurat :))
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 10. 2009 03:39

N.Marko, defakto na začátku hry, než ses dostal do toho hotelu...tam kde byl típek na autě s bazookou a ta ženská ti řekla at ho zničíš potichu...tak tam byla pak taková vřava že dvě vlny to fakt nebyly a pokud ano tak po 40 vojácích
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 25. 10. 2009 03:58

To bol dobry part :)) hlavne na crushing ked ti dosli naboje :D
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 10. 2009 12:02

No nevím, asi patnáct vojáků maximálně plus ti co potom přijeli náklaďákem s namontovaným kulometem, ale ti byli lehcí, stačilo jim na korbu hodit dvě vajíčka a bylo po problému.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 10. 2009 12:32

Spajzo, já naopak docela rád zabíjím vojáky pěstí...pokud jich je málo tak na ně vlítnu...je to hodně efektní, lepší než se schovávat za zdí a střílet :-) Samozřejmě nejlepší je zabíjet stealth...to je prostě bomba
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 10. 2009 12:35

Jo, to taky miluju. Když jsem hrál posledně s nějakými cizáky, tak se mi povedlo i patnáct za sebou. Když se dostaneš do chumlu normálních vojáků, tak to je mnohem efektivnější než střelba, ale jak se tam objeví ti zakluklenci, tak to je o hubu.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 25. 10. 2009 13:03

V singli je stealth na crushing klucovy, to rozhoduje vo vela pripadoch o vysledku ci to das, alebo ee.. cim dalej si schopny odsuvat samotny boj a zabijat nepozorovane, tym lepsie pre teba :) su tam party doslova nato spravene :) Ono ten melee na crushing je uplna samovrazada a hlavne ak to nieje len final punch after softening w/ gun fire, ale normalna klikacka s uhybanim,, tak to si mrtvy, pretoze hned ako doklikas ta niekto sunda :D .. jo na nejaky normal je melle efectivny, ale uz na hard to proste nema cenu :)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 10. 2009 16:10

Dobře zahrané hry. Ten první konec desátého kola ve vesnici byl infarktový, v tom městě to už bylo nějak v pohodě.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků