Sega Dreamcast

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Hurricane 16. 9. 2009 17:33

to intro je podla mna pekne. Mam taky pocit ze niekde sa dalo nastavovat kto a kedy tam bude vystupovat nie ???
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 9. 2009 17:47

Jako promin, ale intro u SB a SC II-III je mnohem mnohem lepsí. Strih, prostredí, grafika- luxus který si pustís trikrát za sebou a kdykoliv tu hru dás do mechaniky, tak nikdy neodklijávás. Kdezto intro SC... skoda mluvit, proc neudelali nejaký reprezentativní filmecek nepochopím.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 16. 9. 2009 17:52

no jak si spominal to Soul Blade intro.. Som si ho teraz po rokoch znovu pozrel .. .A damn, to su spomienky :-D :


:tleskani
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 16. 9. 2009 19:37

Hurricane píše:no ten D-pad na DC ovladaci je fakt nanic ... Btw, za koho hras ?


Pro plný požitek ze hry je potřeba k Soul Caliburu dokoupit speciální ovladač http://www.youtube.com/watch?v=DwvCl4mgG7g

N.Marko:
Na kochání se tam máš přece režim Divadlo, nebo jak to tam bylo pojmenované.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 16. 9. 2009 19:55

Vím, uz jsem ho otevrel, tet jeste nasetrit bodíky a vsechno koupit :D
Ale i tak to intro uz lepsí nebude :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 19. 9. 2009 14:50

sega.maniac píše:Jinak ohledne GT tak Metropolis Street Racer byl srovnavan co vim jen s GT3 v casopisu Xgen, kde jej tusim porazil 96% ku 95%, hlavne MSR je launchovka a spolu s Le Mans 24 Hours nejlepsi zavodni hra pro Dreamcast. Dobre ze uz nejsou Bizarre Creations pod MS a tak si jejich hry zahrajem dobudoucna i na PSku (zatim vysel jen The Club, ale neni to vubec spatne)

Tak kdyby někoho zajímalo, tak tady je to srovnání GT3 a MSR podle Xgenu:
Obrázek
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 19. 9. 2009 14:56

Tak na to ze jsem to asi 10 let (nadsazeno) necetl si ten verdikt pamatuju dobre :-) ale 210 trati u MSR 8-D celkem sila. Kazdopadne hra byla az nehratelne tezka, to driv dojedete PGR 1-4 nez tohle. Docela skoda.

Majk: dobra prace, ze jsi to vubec nasel.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 9. 2009 15:06

Trochu jsem to hrál a MSR má sice tolik tratí, ale mnohdy je jejich kvalita (hlavně na začátku, moc daleko jsem se nedostal) diskutabilní. Udělali totiž několik měst a přehrazením ulic získali tratě- bohužel takhle nedostanete moc zajímavé profily. Ale kdo ví, až to pojedu déle, tak se to zlepší.
jinak je taky dost škoda, že to nemá tuning jako Gran Turismo :(

Jo a když už jsme u toho co chybí- v Soul Caliburu mě dost překvapilo, že tam nejsou zbraně, tedy myslím tím, že si nelze vytvářet kolekce zbraní pro vaše postavy jako to je ve všech ostatních dílech. Docela mě to zarazilo.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 20. 9. 2009 01:10

Kdyztak pak napis jak postupujes hrou, ten hlavni mod ma 24 urovni a jak uz jsem psal hra je az nesmyslne tezka, obavam se abyses nezasekl. K tomu tuningu, tak tohle se mi prave na MSR libilo, chtel si lepsi vykon- musels sednout do jineho vozu, na tuneni bylo proste spis Sega GT.

S temi tratemi mas pak pravdu, ale zase jizda po "okruzich" realnych mest mela neco do sebe, kazde mesto doprovazelo pred zavodem mensi preview a ty mistni radia, celkove skvela podivana. Dneska bych ale asi zpetne sahnul spis po tom GT3, to jeste nemam zdaleka tak okoukane 8-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 20. 9. 2009 09:04

sega: Jestli se k tomu vrátím, tak za hodně dlouho, mám totiž přetlak. Je tu C&C Uprising, za chvíli přijede brácha a přiveze mi asi 8 her (včetně originálního Soul Caliburu a Shenmue), no a do toho prvního vyjde Gran Turismo. Opravdu nevím kdy se k tomu vrátím :(
Ale skoro jsem dosáhnul na druhou úroveň, ještě to chce nějaké ta Kudos body.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 17. 10. 2009 11:55

Nová hra na Dreamcast :)

Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 10. 2009 12:05

:D To je hodně retro, to ti povím :))
jinak jsem se konečně trochu dostal k Shenmue (ale zase se to zastavilo kvůli Unchatred) a moc pěkný. Ale než jsem přišel na to kde se savuje :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 17. 10. 2009 12:23

Náhodou by to mohlo být super, jelikož je to od stejného týmu jako OpenBOR (Beats of rage) a konečně taky něco jiného, než jen další z milionu SHMUP.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 10. 2009 12:39

Tak tady se vůbec nechytám.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 17. 10. 2009 14:26

Beats of rage je hra inspirovaná legendární sérií mlátiček Streets of Rage od Segy. http://www.senileteam.com/games.html
SMUP je zkratka Shoot 'Em Up http://en.wikipedia.org/wiki/Shoot_'em_up Jinými slovy střílečky s raketmama.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků