Nejsilnější filmové zážitky

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod dr.miša 10. 8. 2009 09:57

Majklbig píše: Můj první a nejoblíbenější kung fu film byl Zrada a pomsta


Před několika dny jsem si v rámci nostalgie tenhle film (mimojiné) pustil, už trochu vyčichnul, ale bojové scény jsou na zatraceně vysoké úrovni!!!
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 10. 8. 2009 21:43

Tak jasne , ze ty filmy vyčichly.Jako vetšina vyložene starejch filmu.Proto se na ne musime divat s nadhledem :)

K tomu kill billovi.Ze zacatku sem mel radsi prvni díl, ale postupem času se me čim dal vice libi dil druhy.

Setkani s tim kung fu mastrem je nezapomenutelná :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 7. 10. 2009 19:23

Tetsuo (1988) - Japonsko

Tenhle industriálně-kyberpunkový expresionismus myslim nenechá nikoho v klidu. Kam se hrabe Jan Švankmajer se svým lehko čitelným surrealismem :hmm:

Snímek bohužel tak trochu zestárnul a má co říct k dnešním světovým problémům jen okrajově. Řeší industrializaci a jen stěží se mohl režisér (Shinya Tsukamoto) domáknout toho, že "pravda" bude trochu někde jinde.

Přesto by ti odvážnější neměli tento snímek, který poslouží jako slušná průprava k podobným kusům, minout :!:
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 7. 10. 2009 19:29

misa:
o tom som este nepocul, pozeram a vyzera to krute ... asi si to mrknem ...
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 7. 10. 2009 19:41

Tak mě napadá, jestli jsi viděl Ichi the Killer :?: Pokud ne, tak bych začal s tím... teda takhle, ty filmy nemají nic společného (snad jen zemi vzniku), ale myslim, že svým obrazem by tě mohl Ichi the Killer na Tetsuo celkem slušně připravit :D
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 7. 10. 2009 19:47

ok, thanks za tipy , checknem to ...
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLektek 8. 10. 2009 08:36

2dr.miša: hmm, koukla jsem, co píšou na csfd o Tetsuo, tak na takovouhle ***** už nemám ... co se týče Ichiho, u toho jsem se smála od začátku do konce, je to hegeš, ale ty lidi jsou tam tak moc mimo, že se prostě smát musíš, dobrá komedie. Tohle mi už přijde ale trochu moc, druhá Planeta teror ... :-! :roll: ... by mě zajímalo, co za typ člověka je ten, kterýmu se tohle líbí :-l :-- :-S ... hilfe! :nenapadne
"Kdo hledá, ten najde." :P
eLektek
Barbie 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cisbes 7. 11. 2009 23:08

Vetrelec. Celou dobu jsem skoro nedychal
Být nejlepší znamená chybovat, ale jít dál.
Cisbes
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Majklbig 8. 11. 2009 10:31

Poslední dobou Kdysi byli bojovníky, posledních 30 minut.
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 8. 11. 2009 13:31

u Ichiho zalezi z jakyho pohledu to clovek bere..pokud jen jako film tak se smat muze...ale pokud by si to clovek predstavil jako svou realitu,tak uz to moc k smichu neni..
Jinak doporucuju film Time and Tide,vybornej film:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 8. 11. 2009 14:19

Největší zážitek? Asi T2
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 9. 11. 2009 22:49

Mám tu dva rozdílné, ale silné filmové zážitky.

Neviditelné děti (2005) - jedno téma, více režisérů - v tomto případě 8 - Emir Kusturica, Kátia Lund, Ridley Scott, John Woo, Jordan Scott, Spike Lee, Mehdi Charef, Stefano Veneruso.

Zde bylo společné téma děti v jejich bolesti. Děti v útisku, děti v nepochopení, děti jako oběť ve světě dospělých.

Existuje více podobných projektů a snad nikdy to nedopadlo špatně, napadl mě samozřejmě Animatrix, nebo naprostá krutost na společné téma 11.září 2001 :arrow: 11'09''01 (2002) případně Kafe a Cigára (2003) - ikdyž tady to měl na starosti jeden režisér - Jim Jarmusch

Jediný problém je u takovýchto filmů, udržet pozornost až dokonce.

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

Vy nám taky, šéfe! (2008) - silný zážitek, ale z druhé strany. Taky krutost! Nedoporučuji, a pokud, tak jen proto, aby jste si vážili i průměrnějších filmů, tohle je prostě krutost :!: Krutost s české produkce!
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 10. 11. 2009 07:14

A co říkáš na "Paříži, miluji tě", když už jsi vzpomněl takové filmy.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 10. 11. 2009 17:42

Já mohu dodat jen jediné,,Akiro Kurosawa a Toširo Mifune,,...Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 10. 11. 2009 19:19

dr.miša píše: Vy nám taky, šéfe! (2008) - silný zážitek, ale z druhé strany. Taky krutost! Nedoporučuji, a pokud, tak jen proto, aby jste si vážili i průměrnějších filmů, tohle je prostě krutost :!: Krutost s české produkce!


Náhodou, mně to zas jako takový odpad nepřišlo :) Docela jsem se místy i bavil :) U mě to mělo cca 6/10, jsou i horší sra*ky typu Medvídek atp.
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků