Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod beat 3. 10. 2009 14:24

N.Marko píše:Mě HOME v pátek šlo
Takže mám v pr**** plejstejšna? :shock:
EDIT: Se mi kousne celý..musím PS3 normálně vypnout(podržet senzorové tlačítko vypnutí).

N.Marko píše:tak už z něj jde spustit jakákoliv PS3 hra
Tak to je mi h**** platný, když nepustím HOME :mrgreen:
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 10. 2009 14:28

Se kouknu jestli se mi to taky neděje.

EDIT// U mě všechno v pořádku.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 3. 10. 2009 14:36

EDIT: Tak už to funguje..

Musí se SMAZAT Home, a instalovat se znovu. Sony to fakt poslední dobou kope..neumějí programovat...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 10. 2009 19:26

To demo Uncha 2 má jet jen ve 720p? To je nějaký divný...

beat: Update na Home 1.3 mi skončil vyhrazováním místa na disku... Pak jsem musel konzoli restartovat... Maj to nějaký divný...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 10. 2009 19:33

Jak divný?
jinak mám takový pocit, že tam dali ne regulérní demo, ale tu Betu co byla k dispozici minulý měsíc nebo tak nějak.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 10. 2009 19:36

No Spajza tady plácal něco o tom, že Uncha 2 pojede ve FullHD... Tak mi bylo divný, že by demo jelo jen 720p.
Já vím... Už jsem si všiml - jen multiplayer :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 3. 10. 2009 19:41

Nerd, nic take som nikdy netvrdil.. Uncha 2 je 720p ako Uncha 1.. kde si to zobral jako, nevymyslaj si sprostosti co som nikdy nepovedal.

Ano je to BETA, ale nie ta co bola predtym (bol som tam) .

BTW, vcera bolo PSN down.. nemohol som sa prihlasit z main accauntu, ale z ostatnych ano.. error code 8002A548 .

Teraz frci vsetko ako ma..
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 3. 10. 2009 19:59

Musím se zastat spjazy. Nic o FullHD Uncharted 2 nepsal.

N.Marko: Není to ta beta která byla dříve. Je trošku poupravené..

SCobra: S tím Home jsou neskutečný problémy. Když jsem pročet americkej oficiální blog, tak jsem narazil na spoustu příspěvků, kde mají uživatelé nefunkční Home..
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 10. 2009 20:01

Tak s tím HOME bude spousta problémů ještě hodně dlouho. koneckonců vždyť píšou že to je pořád beta ne?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 3. 10. 2009 20:10

Jděte všichni někam s tou betou...

Ano, je to beta. Ale problémy s FW 3.0, problémy s Home 1.3, není toho nějak moc za posledních pár týdnů???
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Gamebuster 3. 10. 2009 20:20

Zdravím,
:pozor :pozor :pozor
doporučil bych jen pravidelně, regulerně updateovat PS3 a pak se vám važně nestane, že budete mít nějaké problémy.PS3 je na rozdíl od ostaních next generation konzolí bezproblémový, oproti Xbox360 který (rok výroby 2007) byl a je realným zklamáním.Nechci se opět bavit a porovnávat možnosti obou Nextgen konzolí, ale pokud se důkladně zamyslíte nad jádrem věci zjistáte, že Xbox360 a PS3 jsou něco jako Sonic the Hedhog a Sonic Unleashed.

PS:Omlouvám se všem příznivcům Xbox360 - mmch Gear of War je jedna z mých nejoblíbenějších.

:tleskani :tleskani :tleskani
Gamebuster
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 10. 2009 20:33

Spajza: Promiň, tak jsi to asi nebyl ty :-)

Gamebuster: Rada nad zlato :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 3. 10. 2009 20:35

Pár mých screenů z bety Uncharted 2 :-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 10. 2009 21:14

beat: Tak se mi teď Home seká při inicializaci - taky musím restartovat konzoli... Paráda...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 3. 10. 2009 21:15

Jak se dělají ty screeny v U2? Vím jak se dostat do toho cinema modu, ale nezjistil jsem čím se dělají obrázky.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků