Papírové vs internetové časopisy

Herní i neherní časopisy, knihy, comicsy...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod conry 28. 5. 2007 15:08

Papír je papír. Člověk si ho vezme všude. Kam chce, kdy chce :D
conry
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Coft 28. 5. 2007 15:20

Hele internetový časopisy jsou zadarmo třeba cubed.bloguje.cz ale zase si nemůžete stáhnout nějakou plnou hru třeba když vyjde v doupěti kde to je na DVD. Všechno má svý výhody a nevýhody.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod conry 28. 5. 2007 15:23

No tak to máš pravdu zadáčo je zadáčo.
Každý má své výhody. Jinak já teď už ani moc ty herní časáky nečtu :?
conry
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 28. 5. 2007 15:25

Cubed je fan časopis, takže ten je zadarmo :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 27. 6. 2007 21:11

No ,když byla řeč o ,,pohodovým počteníčku,,na Dáblijůsííí,,...,hech ,zkus si Zadek vytřít ,,noutbůkem,,...,když dojde PANAPR ...HECH 2..-kdo vlastní ,,vodotěesnej futrál na,,noťase,,-do tý Vany ,že...Zlatej Papír a dá se tím i Tapetovat zeď,...nemusíš ,,tiskat,,...atd...Staromilec Marcel od Zvonu...budiž Doupěti,,Stoupa,,mělká...AÁáaaméeN.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slowy 30. 1. 2009 22:36

Jak už se tu říkalo papír je papír.Vzít si časák do postýlky, případně si ho prolistovat cestou do školy v MHDčku, to je prostě něco co mi u internetových magazínů chybí.Navíc je fajn pocit mít v pokoji tu hromadu časáků všude možně.Prostě internetové mě příjdou takové divné.Takže prostě papír je papír :-) .
Slowy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 28. 9. 2009 21:43

http://kotaku.com/5369391/the-changing- ... journalism

- neco malo na tema herni novinarina, je to sice dost placani se po zadech lidi z nekolika stranek, ale presto se tam najdou dobre postrehy

edit: sakra ja si vubec neuvedomil, jak je to tema stare ... to uz hranici s nekrofilii :-))
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 30. 9. 2009 00:41

Užívatelskej Omyl, he...naopak velmi žhavej problema, ale stále klasika-Panapr a nabušené DVD vítězí na net mágy. Ikdyž již Ty poslední Dva nejsou co bývaly, že...Ponocnej Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hansol58231 14. 2. 2010 14:54

Papír je papír.

Je hned po ruce a hned siho můžete přečíšt.

Kdežto u pc musíte čekat než vám naběhne(případně než se spustí to co potřebujete)
Než si přačtete časopis tak pc sežere plno proudu.
Navíc pc hučí a nemůžete siho přenýst jako časopis.

U časopisu je ta hezká věc že stránky aby jste mohly dál číst musíte ručně otáčet.....atd
Prostě papír je papír.

----------------------------------------------------------
Ale zas časopisy v elektronické podobě si můžete na netu najít stará čísla která jste např.neviděly a můžete sije pročíst(zadarmo).

Kdežto v papírové podobě těžko někde seženete stará čísla...

Ale jestly budou ceny časopisů dál stoupat(hlavně časopisů ohledně pc techniky tak to lidi si je budou radši hledat a číst v elektronické podobě/aby ušetřily)
Hansol58231
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 14. 2. 2010 15:15

Jo, papír má stále něco do sebe. Pořád se nějak nemůžu vyrovnat s tím, že Doupě už není papírový časopis. Mělo to výborný rozsah, dobrý formát a hezké články. Líbilo by se mi, i kdyby nebylo přílohou DVD. Ani materiál by nemusel být luxusní, stejně ten křídový papír nesnáším a na ostrém světle se strašně leskne. A kdyby se s předplatným přidal přístup do databáze starých čísel v PDF, případně k bonusům, které jsou normálně na DVD, ušetřilo by se, a myslím si, že spoustu lidí by bylo šťastných.

Takhle papírové časopisy o hrách pomalu mizí, protože nejsou finance, kór v době krize, a přitom spousta lidí by ráda papírový časopis. Takhle aby člověk, když už má obrovskou žízeň po herním časopisu, koupil za velký peníz grafomanský výblit začínající na S.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hansol58231 15. 2. 2010 01:39

Neni divu že papírové časopisy o hrách,počítačích apod. pomalu mizí , stačí se podivat za kolik je prodávaj a ještě ktomu je tam plno reklam, textu je tam míň ale hlavně jsou tam velké obrázky. :roll:
Hansol58231
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 2. 2010 01:40

Mně papíry vaděj, když už to není kam dát, tak nemám to srdce to vyhodit, a tak je to se vším.
Nepokradeš
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 15. 2. 2010 10:42

Ahoj Hansole, jo To právě zabilo Pejpr Mágy, staly se z nich,,Leporela a z CD/DVD u nich Barnumské hlásné Trouby. Přestalo se šetřit s místem, jak na Papíře, tak i na médiu. Vono je to tak i jednodušší, to zaplácnout ,,ˇObr obrázkem, nebo videm či trailerem, hech. Redaktoři se aspoň nepředřou, že.
Gamer to začal, banda co přešla do Gamestaru, pokračovala a P - Level Tu skázu dovršil. A Doupátko?! Po Přechodou na Více stran a DVD z Cd, taky neuměli šetřit a dokonce Ten větší prostor neuměli využít dost smysluplně, že.
Bohužel si Teď občas zahřeší i Score, které tu Laťku, dlouhodobé Užitkovosti Papíru i DVD drželo vysoko hodně dlouho a jako poslední Mág to taky začali flákat. Jde o tu pomoc! Hráčům a uživatelům PC. V Hrách i Hardwaru...T+T, Rady, Manuály, Témata, Češtiny, Dema, Adony a Mapy, Patche atd. Za posledních 5 let, šla úroveň rapidně dolů a Ceny nahoru. Teď jim to opět zachraňují Full Hry, zbylý oblíbení redaktoři a tradice é věrní čtenáři. No snad nám Ty Mohykáni ještě ,,chvílu,,vydrří. P - Level musí mít sakra silnýho majitele a Sponzora, že již dávno nezakukal taky, he. Tam jim zbyla akorát Ta Fullka, když šáhnou do správnýho šuplíka.
STarec Marcel od Zvonu. Nemám je rád, hlavně kvůli Těm Gamerskejm,,OBR Opráskům,, že tuhle Mánii stále šíří a ostatní, se pak po nich začali ,,opičit,,...ŠAJZE. I kvůli Sloganům:,,Méně Textu vypoví více?!,,hehe, a ,,Najdi si To na Netu?!,, atd.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Flash9 9. 2. 2011 16:46

Internetové časopisy si jen přečteš, kdežto papírové ti zůstanou...
- můžeš mít velkou sbírku, tu potom opečovávat a případně i zpeněžit
- na internetu si přečteš, stránku "opustíš" a to je vše... :)
Proto můj názor je že "papírové" časopisy, knihy atd. zůstanou navěky, už nejspíš jen nebudou z papíru, ale z něčeho pevnějšího, levnějšího atd.

to je můj názor :)
Flash9
First Blood

Odeslat příspěvekod weronikaw 18. 2. 2011 17:00

papírové komiksy bez obavy zůstanou. Podobně jako knihy. Osobní zkušenost, že čerstvě koupené komiksy si můžeš čuchnout - voněj hezky, rozdílem od obrazovky :D
weronikaw
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků