Jaka je podle vás nejlepší závodní hra?

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod AlienX 9. 9. 2009 11:57

praveze motorstorm ano, je to challenging hra a navyse ten multiplayer bol masaker

hral som len prvy diel, dema dvojky a flatout len dvojku, to ma nebavilo dlho - tie auta plavali ako motorove clny na vode, ziadny adrenalin ala moto
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 9. 9. 2009 12:02

Já nechci nic říkat, ale proč tady, v PC sekci, rozebíráte Motorstorm? :hm
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 9. 2009 13:34

Protože se bavíme o závodech ne? A na PC nic pořádnýho není :-) Teda než vyjde Shift...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 9. 9. 2009 13:52

Vzhledem k tomu, že:
lukasjakrtek píše:a taky jakou by jsi mi doporucil ke kopupi, abych zbytecne nevyhodil penize ;-)

A ptá se v PC sekci, tak logicky....nebo mám nějak pokřivené uvažování? :hm ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 9. 9. 2009 13:54

SCobra píše:Protože se bavíme o závodech ne? A na PC nic pořádnýho není :-) Teda než vyjde Shift...

Na Pc nic pořádného není jo? Myslím si teda, že závodní hry na PC jsou lepší než ty konzolové blbosti typu Burnout atd
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 9. 2009 14:10

No tak mi řekni, co aktuálního vyšlo na PC za závody... Hmmmmm... Nic... GRID loni, Undercover je jen nadprůměrný, DIRT2 ještě nevyšel, Shift taky ještě nevyšel. Flatout UC je jen recyklát (i když velmi povedený) a navíc vyšel loni, Burnout Paradise (nejlepší závody loňska a letoška) se ti nelíbí... Takže?

Takže nic... Všechno jsou to loňské tituly (kromě Undercover) a navíc všechny multiplatformní... Prostě konzolové kraviny...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 9. 9. 2009 14:21

OT: No je fakt, že GT a Forza jsou čistě konzolové věci :-(
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 9. 2009 14:28

Na PC v poslední době vychází hlavně RPG (spíše ty akční) a FPSky, takže bychom za NFS a Burnout měli distributorům líbat nohy...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 9. 9. 2009 17:49

Flatoutem nebo Gridem urcite chybu neudelas ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 9. 9. 2009 18:36

rFactor to je jasný :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 9. 9. 2009 18:42

A taky nesmíme zapomenout na toto:
viewtopic.php?f=513&t=1053029

8-D
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hurricane 12. 9. 2009 18:58

podla mna je na PC urcite najzabavnejsi GRID + DiRT ... Mne osobne sa pacilo aj Need For Speed: Pro Street, a coskoro je vonku SHIFT ...
PSN ID: EazySK
Hurricane
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zuzkys 12. 9. 2009 19:39

Mě se na PC asi nejvíc líbí GTR Evolution, Race07 a z rally nejvíc Richard Burns Rally, ale chápu, že jsou to všechno hry staršího data. Hratelně výborné, graficky už méně. Ale jsou dobré.
zuzkys
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Torham 15. 9. 2009 10:27

Weightlifter píše:Na Pc nic pořádného není jo? Myslím si teda, že závodní hry na PC jsou lepší než ty konzolové blbosti typu Burnout atd
Tos nehrál Gran Turismo (bohužel jen PS-only :( ). Mám čtyřku pro PS2 a naprosto úžasné, GRID go home (grafika über, ale je to v podstatě značně akční arkáda) :-* GT je simulátor pro normální lidi, není to arkáda ala poslední díly NFS ani ultraHC sim ala rFactor. Strašně tam záleží na stylu jízdy a divil by ses co s člověkem udělá ta odvěká touha se neustále zlepšovat, byť o setiny sekundy :) Navíc jízdní model je velmi vyvedený, to auto tam přímo cítíš...není nic lepšího než vzít 617koníčkovou bestii aka závodní speciál Nissan 350Z (a jsou i mnohem silnější vozy, k těm ale zatím přístup nemám) a vychutnávat si zákruty legendární tratě Nürburgring Nordschleife (v GRIDu je Nürburgring jen coby "slaboučký" GP okruh, Nordschleife je úplně jiný kafe) :love:

Jinak ze závoďáren na PC doporučím GRID (i když je to arkáda, je to jedna z nejlepších PC závoďáren současnosti), FlatOut (prakticky jakýkoliv, všechny jsou výborné), lze zkusit i Project Torque (free online závodní hra) :-) DiRT není špatná volba, zanedlouho ale vyjde (doufám :oboze ) konečně POŘÁDNÁ závoďárna - NFS: SHIFT. Má to být něco ve stylu GRID říznutém Forzou a Gran Turismem :-P

Kdyby tazatel měl/přemýšlel o konzoli, tak bez výhrad doporučím Gran Turismo (pouze PlayStationy) nebo Forzu (pouze Xbox) :-)

Fuck8r píše:rFactor to je jasný :D
Není ;-) rFactor je výbornej, beru. Ale je to ultra-total-HC sim určený jen pro ty největší závodní masochisty na týhle planětě :-)) Pro normálního hráče je taková hra spíše utrpení :) Raději si zahraju Gran Turismo, sice není tak simulačně věrné jako rFactor, ale je to v podstatě velmi povedený simulátor pro normální lidi ;-)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 9. 2009 11:13

To nemá cenu Weightovi vysvětlovat :-) On si myslí, že na konzole žádný slušný hry neexistují :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků