Quake Live

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Xena 1. 3. 2009 11:34

Mno, revoluce se bohuzel nekona. Po registraci se stahne kompletni q3 na disk (ve Vistach to najdete v :"X:\Users\UserName\AppData\LocalLow\id Software" ) . Pro hru (sprava, hrani) je pak formou SandBoxu pouzit webovy prohlizec., takze je to vlasne fake ...
Cry soldier , cry ...
Xena
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 3. 2009 12:09

No tak jasně :-) Co jsi čekal?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xena 1. 3. 2009 12:39

Ale jo, ale nekde se tenkrat prezentovalo: Revoluce - chtete hrat Q3 , staci vam zarizeni s www prohlizecem ,nebo naky podobny kecy :)
Cry soldier , cry ...
Xena
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 3. 2009 13:56

Se toho vždycky nakecá... :-) V podstatě stačí, když to zařízení bude mít složku AppData nebo Documents and Settings :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 1. 3. 2009 20:29

mikosuo: Ja mam ve fronte pred sebou vetsinou kolem peti tisic lidi. Ale furt lepsi nez tricet. Za nefunkcni statistiky jsem rad, aspon si nenadelam takovou ostudu :-D

Xena: Stejne tak (neco na disku, neco webu) pojede i Battlefield heroes. Pro ciste hrani pres prohlizec nam holt musi stacit flashovky :-))
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 2. 3. 2009 20:32

Já jsem spokojen, sice jsem byl zklamán, když jsem druhej den zjistil, že se přeci jen stahují soubory pro hru, ale pořád je to řešení docela pěkné.. Zadarmo a hra dobrá, baví mě :)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 2. 3. 2009 20:40

Jen mě zamrzelo že soubor se automaticky nasere na C:\
Člověk má pořádek na disku a teď tohle,nejdřív sem to ani nemohl najít,krve by se nedořezal.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 29. 3. 2009 19:26

Tak jsem to zkusil a mam to nějak moc pomalé.V menu se ani nejde pohybovat a hra se mi příšerně seká.vždyt to nemá mít velký nároky..MAm windows 7 a P4 2.4 Ghz,2GB RAM.čím to může být?.poradíte?
marvy
First Blood

Odeslat příspěvekod mirdasl 29. 3. 2009 19:36

Prohlížeč? Windows 7 ??
Je uvedena Wista a Xp
PC v poho..
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 29. 3. 2009 20:52

:-) No prohlížeč používám Firefox ten nejnovější..Windows 7,ahaaa.. :roll:
marvy
First Blood

Odeslat příspěvekod inexplicit 3. 8. 2009 12:13

kdyz uz..... je tu neaky aktivenjsi hrac ?? (aktivnejsi...ten co to zapne vickrat nez jednou za dva tydny) ... :D tahle sranda zabavi v podstate na nekonecno hodin..takze pauzy mezi hrama vyplnuju timhle.... ..kdyby tu omylem nekdo byl tak do dame pratel ..cechu neni nikdy dost =D
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod DevAstor 30. 8. 2009 21:40

Nedávno jsem se o tom dozvěděl z Živě. Je to nářez, byl jsem příjemně překvapen, že to překopali do prohlížeče a je to zdarma. Jenže mě vůbec nebaví pořád umírat a to tam má být nějaký systém, který zajistí vyrovnané zkušenosti. :-/
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 31. 8. 2009 06:55

...vim o dvou skillovych zarazenich...pro novacky...a pro stredne pokrocile.....driv sem myslel ze je jeste neake treti pro profiky...ale +- jim to umoznuje hrat i stredni tridu ve ktere sem ja.......ja sam hrat s hraci, co maji mensi skill nemuzu...jednoduse to quake live nedovoli...

chyba spociva v tom ..jak zvladnete uvodni match....
1/ maz moznost preskocit neaky diry a podle toho zalizt do urcitych "dveri" ..takze i kdyz vis ze bys prvni diru preskocil...tak se na to vykasli a di rovnou do tech prvnich pro absolutni beginnery...

2/ az budes hrat s chrash..tak ji nedavej takovou sadu ......cim driv a presneji ji zabijes..tim vic si bude quake myslet ze to uz umis..

..taze ten "neaky system" tam je....ale jen musis byt dostatecne "blby" aby te to tam pustilo....... mam takovy pocit, ze to skill urcuje hlavne podle ACC ...tzn presnosti s jakou strilis na Crash........takze asi nejlepsi bude vystrilet xxx ran mimo, at si quake mysli, ze ses fakt zacatecnik...(ps...je tam neaky limit na to abys ji zabil 15x bo neak...takze se neloudej se zabijenim..ale strilej jak o zivot...pokud mozno nepresne :D )


kazdopadneee....pokud jsi pred tim quake nehral..nebo hral jen proti botum... tak dostanes na ***** i od zacatecniku.....to mas napsany na kazdymwebu o quaku, ze kdyz prijdes poprve..tak pocitej s tim ze se z posledniho mista nehnes.........kamos to nikdy nehral ..se behem dvou tydnu dostal z poslednich pozic na pekne stredni mista...(a dve vyhry...)..jen to chce cas u toho sedet a ucit se..
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 31. 8. 2009 07:18

inexplicit píše:kazdopadneee....pokud jsi pred tim quake nehral..nebo hral jen proti botum... tak dostanes na ***** i od zacatecniku.....

No ale takový Anarki na nejvyšší obtížnost už umí zatopit ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 31. 8. 2009 10:03

na nightmare umi zatopit kdokoli :D
inexplicit
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků