Insurgency - hardcore taktická akce

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod USER47 21. 6. 2009 14:36

Torham: Já jsem PanVlk:). Dnes večer jdu ven, ale zítra bych měl moct...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 21. 6. 2009 19:14

Chemist: Jo seš to ty :)

User: Mám tě v Doupě grupě, takže no problem :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 21. 6. 2009 20:13

Jojo. Esli to vyjde, tak v sobotu bych snad mohl mít i volno (měl jsem jet na utkání, ale s tou alergií jim na to peču :D ), čili snad bychom mohli dát :-]
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 30. 7. 2009 18:13

Nějak to tu umřelo...hraje to tu ještě někdo? (kromě dreamera) :-) ...chtělo by to aspoň pár lidí na pořádnej doupěcí masakr.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 30. 7. 2009 18:33

Já to občas hraju, ale lamím no :D Je to někde úplně jinde než zbytek Source her/modifikací. Hlavně ta Insurgency je strašně nasí*ací, nikdy nevíš, co a odkud tě zabilo...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 30. 7. 2009 18:41

Stačí dávat pozor a mít trochu štěstí:). A znalost mapy taky pomáhá. Docela drsný je, že za každej frag získáš jeden bod, ale za team kill se jich pět odečte. Nedávno jsem hrál, měl jsem nahrabáno docela hodně bodů, šlo mi to od ruky, a pak jsem dal dva nešťastný reflex TK za sebou a byl jsem se skóre na nule:-D. Naštěstí (či bohužel) ty body asi nic neovlivňujou, protože tu nefunguje povyšování a odemykání zbraní jako třeba v Neotokyu, takže je to vlastně jedno.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 30. 7. 2009 18:46

Nevíte jak funguje ten Morale boost, co o něm básní na ofi stránce? Nepřišel jsem na to, co to zvyšuje nebo vylepšuje ne co to vlastně dělá.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 30. 7. 2009 18:55

Vůbec nevím, že tam něco takovýho je...a na ofic webu jsem teď v rychlosti taky nic nenašel, kromě zmínky u basic features:

"morale - morale scoring system to set high value on teamplay"
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 30. 7. 2009 19:01

Hmm, tak kde jsem to viděl? Něco jako, když se budete držet velitele dostanete větší Morale Boost... ahá! Já si to spletl s Resistance and Liberation! I'm so dumb... Už radši nic neříkám. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 30. 7. 2009 19:08

U R+L je to myslím tak, že když zabíjíš poblíž velitele, získáváš víc bodů, nic víc. Ale to hraju zřídka, tak nevím.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 26. 8. 2009 15:37

Blíží se poměrně velkej update...tady najdete mimo jiné jeho hodně dlouhej changelog. Namátkou bude vylepšen třeba vzhled některých mířidel, např. aimpointu a puškohledů či celkový chování sniperek.
http://www.halflife2.net/2009/08/24/int ... urgency-2/

Obrázek

Co je ovšem zajímavější, jsou zprávy o rozpracované verzi Insurgency na orange box enginu. Mělo by přibýt kompletně nový bojiště inspirovaný Kosovem. Imho skvělá změna, ty žlutý irácký mapy už mě začínaj štvát:). Rovněž stojí za zmínku, že systém hry bude naprosto překopanej, změní se nejen HUD a celkovej interface, ale dojde i k úpravě bodovacího systému. Hra by měla více tlačit na týmovou hru, navíc za vyšší skóre půjdou odemykat nový zbraně a příslušenství (konečně!). Další podrobnosti najdete v tom linkovaným interview.

Snad se to autorům podaří dobře vybalancovat, už současná verze s tím má v některých mapách trochu problém.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 26. 8. 2009 16:22

Tak snad jen: "Sem s tím!"
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 26. 8. 2009 16:28

To budu asi muset zakoupit další valve hru, co? Nicméně koukám, že orange box zlevnil na 250Kč oproti sedmi stovkám v červnu, tak to snad nebude problém:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 26. 8. 2009 16:28

Ahoj, jakou hru si musím koupit, abych mohl tohle hrát?
Jak rychlej net budu potřebovat? Bude stačit 5MB/1,5MB?

Vypadá to moc pěkně, jsem jeden z těch kterejm nevadí že to schytaj, hlavně když si chvíli zahraju. :-)
mimous
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 26. 8. 2009 16:33

Bude ti stačit jakákoli placená hra na source enginu, v současný době je asi nejlepší volba orange box za 250Kč, kde máš HL2 + obě přídavný epizody, Team Fortress 2 a Portal.

Internet myslíš asi 5Mb, ne? Ono nejde ani tak o rychlost jako o ping, ale řekl bych, že stačí skoro cokoli.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků