Half-Life 2 - dojmy, grafika, diskuze

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Weightlifter 11. 7. 2009 18:18

Engine byl na svoji sobu super, sice neuměl dynamické stíny, ale patřil k nejlepším, ale dneska je to už důchodce, chtělo by to nový Source engine
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 11. 7. 2009 18:34

Dodnes je Source nepřekonaným enginem na poli fyzikálním a na poli mimickém - hry běžící na Source enginu (i když spíš hlavně právě HL2 epizody) mají nejlepší mimiky obličeje.

Naštěstí pro mnoho hráčů, Weighte, není ultra grafika á la Crysis hlediskem kvality. Někteří jsou naopak rádi za skvělou nenáročnost HL2 her, což například CryEngine na stejném počítači nevykouzlí takovou nádheru jako source.

Ale tohle patří do debaty o enginech, tak vypal a nech nás snít o HL2: EpThree :)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 11. 7. 2009 18:35

Já bych měl už konečně dohrát tu druhou... Ale když on furt není čas.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 11. 7. 2009 18:37

To bys měl. A těch pár hodin na to snad najdeš, ne?
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 11. 7. 2009 18:39

Jako jasně, ale víš jak - když máš recenzentní resty a nechceš to drbat, tak to jde celkem blbě :) Ona už většina her je na pár hodin a ten Half Life si to zaslouží (skončil jsem... v tunelech, tuším, jak tam byl takový ten velký.) Možná bych to ale zaponout mohl :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 11. 7. 2009 18:51

Chemist píše:Dodnes je Source nepřekonaným enginem na poli fyzikálním a na poli mimickém - hry běžící na Source enginu (i když spíš hlavně právě HL2 epizody) mají nejlepší mimiky obličeje.
TF 2 má taky výbornou mimiku :-) Stačí si "pustit" taunty postav nebo se podívat na nějakou tu machinimu :) Vlastně TF 2 přinesla novou, vylepšenou, verzi systému pro řízení mimiky :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 12. 7. 2009 19:28

Jsem nehral ani prvni ani druhou epizodu a taky ziju :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 12. 7. 2009 20:14

To je divný... Agenti z Valve jsou nějaký pomalý. :mrgreen:
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 12. 7. 2009 20:21

holubek002 píše:Jsem nehral ani prvni ani druhou epizodu a taky ziju :-)

Ale aký prázdny život to je...

( :D )
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Chemist 13. 7. 2009 00:30

holubek002 píše:Jsem nehral ani prvni ani druhou epizodu a taky ziju :-)


Až si je zahraješ, uvědomíš si, žes vůbec nežil. ;-)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 13. 7. 2009 07:27

Chlapci.. ;-]
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spike18 13. 7. 2009 08:53

holubek002 píše:a taky ziju :-)


Tohle se mi jednou taky stalo
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 15. 7. 2009 05:50

Weightlifter píše:Engine byl na svoji sobu super, sice neuměl dynamické stíny, ale patřil k nejlepším, ale dneska je to už důchodce, chtělo by to nový Source engine

Ale ten už přece je: http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=33559&r=top
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 17. 7. 2009 21:22

spike18 píše:To jsem četl a taky mě to napadlo, zajímalo by mě, jestli přijdou i s novým enginem.

jen to prosim ne!!! :shock: :-S :-S Ja si uz malem nezahral Ep2, hral jsem to na minimum a obcas to stejne hnusne trhalo (az 4fps! mozna i min). Nejsem nejbohatsi...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spike18 17. 7. 2009 23:17

4FPS? Stojí to za to?
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků