Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 5. 2009 09:15

Sego a kreditku nemáš?To snad není problém ne?Jo chyba s těmi částkami je třeba i v PShome za ten nový baráka 4,99 Kč a je to tam stále...se divím že to nezmění, je to fajn :-)

Já mám 60 GB a docela mi to stačí, jasně že sem tam musím promazávat dema, nebo hry, které jsem dohrál tak smažu jejich instalačku, ale zbývá mi tak 8 GB a v klidu
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 29. 5. 2009 09:18

spajza: Takze si treba muzes dat: "spajza.X" nebo "spajza X" ne jen "spajza_X". To myslim ze nejde ne?

PSK: Vsak jo, jsou i lide co maji vpoho 40 GB verzi a mista dost. K te kreditce, mozna se pletu ale kolik stoji vest ucet + spesl. embosovanou kartu s E- bankingem? 120-150 na mesic, to mame 1440-1800 Kc na rok, jen KVULI tomu, ze chci neco koupit ze Storu? Kolik ze to stoji ten LIVE :-D Tohle se Sony opravdu nepovedlo, kdyby alespon nenabizela moznost Redeem stiracich karet lidem co je vubec nepotrebuji.. USA, JAPONSKO snad dve nejbohatsi zeme, vazne tohle je moc. Nemluve o tom, ze by se pak hry daly sehnat i levneji, proste by se ty kody opet smelily na bazar trzich jako je to s X360, ted si proste DLC za 20$ lacineji neporidite, ale o to uz tak nejde. Vyhodou je zase moznost si vse stahnout 5x, tedy se slozi parta lidi, zalozi si "cerny ucet" a hoduji.. (mnohdy i u plnych her, Burnout, Siren Blood).

Kdyz uz jsme u toho, nechce mi nekdo neco poslat :-))
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 29. 5. 2009 09:58

Mylim, ze medzera nejde, musi tam byt znak...

sega.maniac píše: Vyhodou je zase moznost si vse stahnout 5x, tedy se slozi parta lidi, zalozi si "cerny ucet" a hoduji.


To je ako aka vyhoda? na Plejku to mas unlimited ..

Inak ked uz sme u toho pisania, tak pre PS3 only majitelov-> vedeli ste, ze X360 ma klavesnicu A,B,C,D,E .... a nie ako "normalny" ludia pouzivaju a su zvyknuty na Q,W,E,R,T ... proste to ked som zbadal, rehoty na zemy a krce do bezvedomia,, da sa to zmenit? bo ak nie, tak totalecka.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 29. 5. 2009 10:23

Unlimited? a X360 ze nema Qwerty jo :-))

Tak ted jsem te nepochopil ani v jednom bode.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 29. 5. 2009 10:47

Pozri, niesi na Windows PC s limitovanymi instalackami, ani na xboxe,, kupis produkt, stahujes kolko krat chces .

A ma QWERT? ak ano tak akoze kde? este som nevidel nikoho s QWERT a ani ani neviem kde to nastavit... porad :))
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 29. 5. 2009 11:04

spajza X: v nastaveni jazyka...
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 29. 5. 2009 11:17

dik,, ak x360 este niekedy zapnem, urcite to omrknem ;)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 5. 2009 11:39

sega.maniac píše:K te kreditce, mozna se pletu ale kolik stoji vest ucet + spesl. embosovanou kartu s E- bankingem? 120-150 na mesic, to mame 1440-1800 Kc na rok, jen KVULI tomu, ze chci neco koupit ze Storu? Kolik ze to stoji ten LIVE :-D

Mě to nestojí nic- karta do automatu od české spořitelny je automaticky VISA- takže embosovaná a jede v pohodě. Zkus zadat tu svojí a pak uvidíš.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 5. 2009 12:37

Já na českém storu ani embassku nepoužívám...jen virtuální kartu

Tak jsem se chtěl zeptat nemá někdo plnou verzi Zen Pinball?Strašně moc bych ho chtěl, ale ted bohužel nemám prachy...kdo by měl nabízím na výměnu Pixel junk eden, Silent hill 1, Kugfu: fist of plastic, ratchet: quest for booty
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K1LL 29. 5. 2009 13:59

Zdravím. Mám takový problém, přihlásím se na PSku a můžu v klidu stahovat dema, brouzdat po internetu a podobně. Jakmile ale skočím do nějaké hry, PSN mě ihned odhlásí, takže nemůžu hrát online. Jakmile hru vypnu, jsem opět přihlášen. Nevíte, čím by to mohlo být, případně co s tím?
Aces High
K1LL
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 5. 2009 14:07

O tomhle slyším poprvé, máš zaškrtnuté autosign?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K1LL 29. 5. 2009 14:11

Přihlašuju se ručně, doteď nebyl žádný problém, až poslední týden dva mi to hapruje.
Aces High
K1LL
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 29. 5. 2009 14:14

Zaškrtni tam automatické logování a pak se to možná srovná. Ale je to divné.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K1LL 29. 5. 2009 14:27

Tak ani tohle bohužel nepomohlo, už vážně nevím, co by s tím mohlo být.
Aces High
K1LL
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 29. 5. 2009 14:28

K1LL píše:Zdravím. Mám takový problém,
Teoreticky by to mohl dělat NAT...ale ten se nezmění sám od sebe :hm
EDIT: Máš wifi, nebo kabel?
beat
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků