Modern Warfare 2

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod USER47 12. 5. 2009 17:49

Co si myslíte o pokračování COD4? Materiálů moc není, ale ať to máme pohromadě:

Teaser:
http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=32129

Pár záběrů z hraní, podle kvality nejspíš nějaká alfaverze:
http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=32765

...a nejnověji scany:
http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=32799

Scany vypadají poměrně pěkně, z velký části jsou to asi artworky a rendery, nicméně něco málo snad bude i ingame.

btw: Nevíte, co je tohle za prapodivnou zbraň? Že by nějaká z fantazie autorů (pokud se to má odehrávat v blízký budoucnosti)?
Obrázek
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 12. 5. 2009 19:13

Ak to bude také štýlové a zábavné, ako prvý diel, tak to bude super. Až na grafiku... Čím lepšie totiž hra vyzerá, tím horšie ide na slabých mašinách...

Teaser je fakt cool, takže sa celkom teším.

Mimochodom, je to psycho s tým číslovaním. Najprv bolo CoD4: Modern Warfare. Potom prišlo CoD: World at War, ale každý to volal CoD5, takže toto by mala byť CoD6: Modern Warfare 2, tak to skrátili. Takže teraz tu máme druhý diel štyrky po päťke. Brrr. Dúfam, že neurobia pokračovanie World at War. :)
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Mrak 12. 5. 2009 19:16

WaW byl propadák, co kde čtu a já zrovna patřím k těm, kterým se to líbilo :( Sice krátkej Single a mulťák zvláštní, trochu mi připomínal jedničku (což je podle mě nejlepší díl, prostě best i když hraju dvojku), spoustu chyb a vše ve scriptu, vojáci běhali pořád do určitého času a pak se dalo pokračovat, ale líbilo se mi to.. MW jsem ani nedohrál do konce, to jsem šel rovnou k mulťáku :) To se mi zas líbí svým moderním stylem války, tak snad dvojka bude ještě lepší :)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 12. 5. 2009 19:31

WaW SP byl dost kvalitativně nevyváženej. Třeba mise ve stalingradu byla výtečná, možná lepší než obdobná mise v CoD4, ale zbytek hry byl až moc lineární. Navíc ta hra byla místy příšerně obtížná, což taky mohlo někoho odradit. Tady je to ale trochu offtopic.

Co se týče názvu, víte někdo, zda bude v názvu Call of Duty? Zezačátku to tak vypadalo, pak se začalo objevovat, že se hra bude jmenovat jen Modern Warfare 2 a teď jsem si někde přečetl, že tam to CoD přeci jen bude...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 12. 5. 2009 19:46

Mnu, když jsme koukali na to video, tak tam je to bez, ne? Taky jsme si toho všimli s kámošem
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 12. 5. 2009 20:44

Najnovšie je oficiálne oznámené len "Modern Warfare 2".

USER47 píše:WaW SP byl dost kvalitativně nevyváženej. Třeba mise ve stalingradu byla výtečná, možná lepší než obdobná mise v CoD4, ale zbytek hry byl až moc lineární. Navíc ta hra byla místy příšerně obtížná, což taky mohlo někoho odradit. Tady je to ale trochu offtopic.

Mne sa tiež veľmi páčili tie filmové scény počas hrania WaW, prvá misia za Sovietov bola excelentná.
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod miso1999 13. 5. 2009 17:50

Ja mám WAW na PS2. Viem že to nemá tú správnu grafiku ani coop anu mullťák ale je to proste COD.

A dúfam že v tej misii pod vodou sa bude dať z tej vody aj vyliezť a ešte by som uvítal ľahké stealh prvky.
miso1999
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 13. 5. 2009 17:53

miso1999: My jsme se bavili o nejnovějším díle série, nikoli o CoD: World at War: Final Fronts.

edit: Aha, tak teď jsem se koukal, že on je to vlastně jen remake CoD5 pro PS2...to jsou tam úplně stejný mise?
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 13. 5. 2009 18:02

miso1999:Myslíš něco jako mise v Černobylu v Modern Warfare,pokud tam bude chlapík kterej mi bude radit jak,tak klidně zase rád.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 13. 5. 2009 23:44

Usher: ta zbran je M4 Carbine s granatometom, ACOG , tlmicom a nocym zameriavacom..

Modern Warfare 2 bude dalsi HIT co vystrieda CoD4 .......... to az dalsie CoD7 ktore bolo teraz oznamene bude brak ako 3ka a 5ka lebo natom robia ty isty amarery !
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 13. 5. 2009 23:47

spajza X píše:to az dalsie CoD7 ktore bolo teraz oznamene bude brak ako 3ka a 5ka lebo natom robia ty isty amarery !

Tak tí sú teda rýchli... Dúfam, že to bude kvalitné.

Mimochodom, Treyarch už má na konte dosť hier... To už nie sú amatéri, ale problém bude niekde inde... :)
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod spajza X 14. 5. 2009 00:15

oh mimochodom :

Modern Warfare 2 má za hlavní platformu PS3

Moder Warfare 2 (komu tento název nic neříká, tak vězte, že se jedná o pokračování Call of Duty 4: Modern Warfare) je pravděpodobně jeden z koňů, na které Activision sází v blízké budoucnosti. Hra má dle plánů vyjít v listopadu tohoto roku, přičemž se hlavní platformou pro vývoj stala PlayStation 3, jak řekl sám Todd Stevens z Infinity Ward. Na hře se pracuje od vydání prvního dílu, a právě toto pokračování má na PS3 vypadat nejlépe ze všech verzí. Svou obrazovou kvalitou předčí jak Xbox 360, tak dokonce PC, což byla donedávna vedoucí platforma pro tuto sérii. Pokud se všechna proroctví naplní, hra zaútočí na vedoucí příčky všech herních žebříčků, na které si jen vzpomeneme.


Ze by ? jako ja to kupujem PS3 akokolvek, ale ze by to malo byt krajsie ako PC verzia je imho blbost ....

//Usher Tu mas nieco z toho kitu

Obrázek
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 14. 5. 2009 09:38

spajza: Já jsem tam nakonec identifikoval nějakej ten RIS, granátomet, samozřejmě ACOG, nějaký sklopný mířidla, ale pořád mi hlavou vrtaj ty sáňky nahoře na zbrani. Ty se daj taky nějak vyměnit? U M4 vypadaj totiž jinak...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 14. 5. 2009 09:43

Mno to neviem,, ale urcite je to M4 Carbine.. poznam to :))
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zuzkys 14. 5. 2009 09:58

Já osobně hrála všechny díly COD a který je lepší, nebo horší se u mě moc nedá vybírat. Jen MW bylo prostě jiné, ale dobré. Na další pokračování už se samozřejmě těším. Já si myslím, že i kdyby každý rok vycházel nový díl, že COD se nikomu neznechutí a bude pořád stejně dobré. Jen jde o to vymyslet nové mise, ale námětů z války je spousta, takže to nebude problém. Prokládání dílů z moderní doby, či lehké budoucnosti není na škodu. MW2 bude podle mě zase super hra.
zuzkys
Killing Spree

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků