Výhodná cena konzolových her - kde, kdy, za kolik?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Gaspyk 1. 5. 2009 11:02

na thehut je may madness...Bioshock pro PS3 za 250,- Darkness pro X360 za 150,- a podobne...
http://www.thehut.com/hut/thehut/offers ... -350748313
nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trey 1. 5. 2009 18:06

Ertefol píše:Kurnik, mít na to peníze, tak v těch jejich slevových fatalitách beru PURE, Warhammer UniWersum a Mount&Blade. Peněženka svrbí.


To já zas přemýšlím že koupím první 3 hry nahoře ze 3 fatality.
Trey
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 5. 2009 13:52

Tak mi přišel MGS4 z xzone...a můžu říct, že jsou to pěkné ho**da...hra vůbec nebyla zabalená v originální folii a navíc na manuálu je cenovka 13 Kč...takže mi ty svině poslaly bazarovku...hmm paráda...už vím proč dělali, že jim ty prachy přišly až po 4 dnech...čekali na bazarovku at mi ji mohou poslat...tohle tak nenechám
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 4. 5. 2009 14:24

Mne to prislo v pohode.
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 4. 5. 2009 14:39

PSK: to je solidní hnus ... rozhodně si stěžuj, klidně tu hru vrať ... hlavně s ní nic zatím nedělej ... nafoť to ještě dneska a odešli to ve stížnosti ... mě RA3 přišel v poho a hnedka další den ...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 5. 2009 15:37

No na meila se jim nějak nechce odepisovat...jak jsem psal tehdy jestli jim už došla platba, tak to odepsali za chvíli, ale na tohle se jim asi nechce hned odepsat...no příště to asi budu brát na dobírku
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 4. 5. 2009 19:19

Já teda s Xzone žádnou takovouhle zkušenost nemám, vždycky bez problému. Zkusil bych napsat přímo panu Martinu Schovanci, ten s tím určitě něco udělá.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 5. 2009 20:45

Však jsem mu taky napsal a ani mi neodepsal...uvidíme zítra
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 4. 5. 2009 20:54

Peter S. Kenedy: A problém je teda v tom, že hra nebyla zabalena a na manuálu je nálepka? Pokud je disk ve 100% stavu a nalepka jde bez poškození sundat, tak to zas není takový problém, ne?
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 5. 2009 21:25

Není problém?Bazarovku jsem taky mohl sehnat za 500 Kč ne-li méně...navíc ten papírový obal je dost zešlý což se mi fakt nelíbí...navíc byla na něm taky cenovka, tu chtěl někdo strhnout a tím urval kus toho papírového obalu
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 5. 5. 2009 09:28

PSK: rozhodně to není v pořádku - braň se, XZONE se snad zachová v pořádku, je to jeden z největších obchodů v ČR ...

jinak tohle mi přijde v pohodě - http://www.alza.cz/hra-pro-xbox-360-dou ... 111568.htm
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 5. 2009 10:24

Tak už mi odepsali že muselo dojít k chybě a mám jim poslat hru zpět...pošlou mi novou...ale sakra jako já nebudu dávat dalších 50 Kč ze svého za poštovné to ani náhodou, takže snad mi to zaplatí oni
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gaspyk 5. 5. 2009 10:41

Haha pekne m*dky....podle me to zkouseji :-/ ...nejaky Pepek z horni dolni si to mozna necha libit ale mi pravoverni hraci teda ne! :twisted: timhle by me teda pekne na*rali...
nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 5. 2009 10:58

No si asi řekli nějaký debil z Třince pošleme mu bazarovku on to nepozná...hnus tohle fakt...snad mi to poštovné nějak uhradí
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gaspyk 5. 5. 2009 11:04

Zadne snad..to ti proste musi uhradit,poslat na ucet adresata to pujde ne? nebo jim napis jak to hodlaj resit...fakt nehoraznost...kdyby xzone obchodoval i s preowned tak mozna ale tohle je jasnej oser...
nevím dál...
Gaspyk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků