Málo známé a zapomenuté hry

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 4. 2009 01:36

Urban Chaos...taky má oblíbená hra na PSX...jo to byly časy :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jarafak 23. 4. 2009 10:24

Přesně, to byly časy. Urban Chaos mě tehdy doslova přikoval k PSku a absolutně jsem nevnímal čas. To už se mi se současnou generací her nějak nestává....vlastně jedna vyjímka tu je - asi pře měsícem se mi povedlo dohrát naprosto úžasnou Okami. A od tý se mi taky nějak nechtělo odcházet. Skvělá záležitost, na konci mi to ukázalo čistý herní čas přes 100 hodin. Ale je fakt, že jsem nikam nechvátal a hraní si užíval :-)
Jarafak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 23. 4. 2009 11:43

Voge mi ani neříkej, na tu hru se chystám už od chvíle co vyšla na PS2. Jsem netušil, že to má tolik hodin.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 4. 2009 12:29

Nemá, ale dá se tam tolik strávit a pořád je co dělat.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 23. 4. 2009 14:31

http://www.cdcovers.cc/view/185374/front/tenka-ntsc
Jo Liforce tenka mě vždy lákala. Měl sem ji jako demo, a četl pár recenzí a ve své době to prý byla docela originální střílečka (česká recenze vyšla třeba v Levelu na PC verzi)
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 23. 4. 2009 14:51

Nj..tenka na svoji dobu byla dost revolucni FPS,ale bohuzel to malokdo vi.Mela treba upgrady zbrane,laserovy zamerovac,headshoty,plne 3D nepretale kterym se daly ustrelovat casti tela a skvelou hudbu.Hra zapadla a dnes po ni nestekne ani pes.Kazdopadne doporucuju..pokud ji sezenete..
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 23. 4. 2009 15:14

Hrál jsemm ji a bylo to k pos*ání. Byla parádně temná!
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 4. 2009 17:59

Proc myslíte ze ji sháním ;) Kdyz si vzpomenu ze jsem kdysi mel originálku a za neco ji vymenil.... dal bych si facku! Proto jsem uz roky nic neprodal ani nevymenil.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 24. 5. 2009 20:31

The Legend of Dragoon(JRPG) - hrál jsem to v čase, kdy to vyšlo (2001) a vypadalo to naprosto úchvatně! a také se to celkem slušně hrálo.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mám k tomu doma i plakát.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 5. 2009 21:21

Není to od NAMCA? Mám pocit, že jsem to měl půjčené a nějak mě to vůbec nenadchlo.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 25. 5. 2009 00:55

Jo super hra....libila se mi...a je od Sony ne od namca:D
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 25. 5. 2009 16:49

dr.miša: hodně opomínaná hra, mezi všemi těmi JRPG zapadla, což je velká škoda. Pro mě je to nejoblíbenější hra na PSX. Moje první JRPG vůbec, výborné vizuální zpracování, klasické souboje s nepřáteli, animované filmečky, postupně se odemykaly i komba, kdy jste se během boje museli trefovat v určitém okamžiku do malého čtverečku uprostřed obrazovky. Některá ty komba byly vážně maso. No a hlavně ty dračí přeměny. Ty vole, já to tenkrát tak žral. Když nad tím přemýšlím, tak to je hra u které jsem strávil nejvíc hodin. K té dvoustovce se to určitě bude blížit. Na první projetí jsem tam měl tak 110 hodin. Na paměťovce mám určitě ještě savy. Možná si to v blízké budoucnosti zahraju, jelikož tenkrát jsem anglicky uměl co desáté slovo :)

A mohli by udělat druhý díl, skončilo to celkem vyzývavým stylem.
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 25. 5. 2009 19:23

Jak píšeš. Opomíjená a především zapadlá!!!! gamesa, která mě osobně naplnila více než veleslavné Finálko (snad mě nikdo neukamenuje, ale tomuhle šílenství s názvem Final Fantasy jsem nikdy nepropad)
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 25. 5. 2009 20:00

dr.miša píše:Jak píšeš. Opomíjená a především zapadlá!!!! gamesa, která mě osobně naplnila více než veleslavné Finálko (snad mě nikdo neukamenuje, ale tomuhle šílenství s názvem Final Fantasy jsem nikdy nepropad)
Neboj, já tě neukamenuju :-)) Final prostě každému nesedne (mne teda jo 8-) )....já mám proti vám obrovskou nevýhodu: nikdy jsem neměl PSX, takže spousty her pro ni vůbec neznám a nic mi neříkají :-(
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 25. 5. 2009 20:01

vsak to taky byl pokus Sony konkurovat Square a jejich serii FF,a myslim ze vice nez podareny...
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků