RED DWARF/ČERVENÝ TRPASLÍK

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod USER47 12. 4. 2009 10:31

//smazáno v souladu s pravidly fóra - Ertefol
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 12. 4. 2009 21:23

Coft píše:Tak jsem to shlédl ... no trochu mi to přijde nudný ale v některých pasážích, chybí mi tam Holly, trpaslík je takovej novej a není tam to vysvětlení, to je jako kdyby poslední díly trpaslíka nebyly pravdivý a jen se jim to zdálo a celá 8. série byl jen jejich sen nebo hra...jinak si to nedokážu vysvětlit.

Myslím, že s nějakou návazností si autoři nelámou hlavu a neplánují to vysvětlit blíž. Už v nějaký první sérii levá ruka nevěděla, co dělá pravá. V jednom dílu Lister vypráví, jak krátce chodil s Kochanskou, v dalším díle pláče nad tím, že ji nikdy nepozval na rande...Prostě klasickej zmatek. Takže pochybuju, že se někdy dozvíme, jak je možný, že se z Rimmera stal zase hologram, jak se vyřešil ten beznadějnej konec z předchozích sérií apod.

btw: Chápete, jakým mechanismem se tam objevila ta ženská, odkud přišla a jaktože o nich všechno věděla? Nějak jsem to její zhmotnění nepobral...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 12. 4. 2009 21:31

Řekl bych ,že se to vysvětlí ve trojce. Podle mě je to hologram z jiné dimenze nebo prostě jen převlečený Leviathan.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 4. 2009 21:46

Uhm :-- jsem ztracen, já ještě neviděl ani jedničku a vy na mě takové dějové bomby :'( :'( :'(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 12. 4. 2009 21:49

Tohle nejsou žádný dějový bomby:). Ono se tam vlastně nějak nic nedělo (druhej díl jsem zatím neviděl, čekám na titule).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 12. 4. 2009 21:52

Druhý je podle mě slabší :( Ale tak... je to Trpaslík a některé gagy jsou fakt slušné.

A už za chvilku budu moct zhodnotit i díl číslo tři :)

Takže po třetím díle: Nečekaně povedené a s výbornou myšlenkou, ale je to ve skutečnosti film, na který bych si s radostí zašel do kina (i když byto bylo na cca 70 minut.) Takhle rozkouskované to část působnosti dle mého ztrácí, zvlášť druhý díl vypadá samostatně jako neuvěřitelná slátanina.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vampyrcik 13. 4. 2009 09:04

myslím že kupodivu je návaznost celkem pochopitelná...pokud jste viděli poslední díl 8. série tedy.. ;-)
rimmer šel do zrcadlového světa ale vzápětí se pokazil ten přístroj, a když zase naběhl, tak se mohl vrátit, ale to už se trpaslík rozpadal a on tam dříve či později chcípnul, ostatní utekli do zrcadlového světa a tak přežili a z rimmera si zase, pokud už tam rimmerův hologram nebyl, udělali hologram...
spíš mi vadí, že musí přijít nějaká blbá ruska, aby jim vyrobila návod jak se dostat zpět na zem..pokud tam měli všechny ty přístroje a vybavení, mohli na to dost dobře přijít i sami...což je další věc, kde se tam vzalo všechno to vybavení genetické laborky? jj má to své slabiny...
ale pořád je to červený trpaslík.. 8-)
vampyrcik
First Blood

Odeslat příspěvekod holubek002 13. 4. 2009 11:54

Druhy dil se celkem povedl. A tech narazek na Blade runnera :-D ...
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 13. 4. 2009 19:08

tak po tretim dilu a obrovskem uspechu, ktery udajne RD zaznamenal je ve vzduchu otazka - bude dalsi, plnohodnotna, serie? :)
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 13. 4. 2009 19:26

Já doufám, že jo :) Ony ty narážky "odehrává se po desáté sezóně" měly takový šprtací efekt. Já upřímně doufám :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 13. 4. 2009 21:57

Jo no, mohli by to zase rozjet :D Že by celá desátá série ukázala jak to Kochanská všechno udělala?
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 14. 4. 2009 06:08

Sáááákra!Jsem neměl o víkendu čas na net a tak už mám plán na večer :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 14. 4. 2009 08:21

tak ono to tak vyplývá, že by mohla být 9tá a 10tá série a až pak by dějově následoval BTtE :) každopádně se nechme překvapit - sledovanost a prodeje DVD rozhodnou, rozhodně doufejme v českou distribuci DVD a vysílání v TV.

Co by se do nových dílů podle vás mělo zlepšit? podle mě chybí holy ... i když bylo nádherně vysvětleno, proč tam není a bylo řečeno, že robíci jej vysušují ... :) někomu vadí absence smíchu po každém gagu - mě osobně ne ...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 14. 4. 2009 10:55

Rozhodně nějaké kvalitní zápletky.Bez dobré zápletky není ani dobrý humor. To se mi právě vždycky natrpaslíkovi líbilo. Cestování v čase, hejbající se fotky, mluvit sám se sebou (já nadruhou)atd. Prostě tyhle kvalitní a dosti neobvyklý zápletky dělají trpaslíka trpaslíkem. ^^
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 14. 4. 2009 15:39

Tak jsem to taky viděl a líbilo se mi to. Některé hlášky a situace jsou rozhodně vynikající... :-D
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků